oare as putea fi insarcinata?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent oare as putea fi insarcinata?: (5 din 1 vot)

sweet_baby Avatarul lui sweet_baby

16 mesaje
Oras: cluj

buna tuturor.Sa va spun totul de la inceput.Deci sapt trecuta luni am uitat sa iau o pastila.Au trecut cele 7 zile si Luni(ieri)dimineata am avut o partida de sex intensa:P(fara prezervativ).Duminica imi luasem pastila bine seara .Si tot luni seara am uitat sa i-au pastila urmatoare(penultima din aceasta luna ).Am luat-o bineinteles acuma pe la 9 si 10....dar la 9 se faceau 12 ore(intervalul in care potem lua pastilele fara sa ne afecteze).voi ce ziceti....as avea sanse sa fiu insarcinata?Astept raspunsurile voastre !
mersi mult
Raporteaza abuz de limbaj
kudika_bibi Avatarul lui kudika_bibi

82 mesaje
Oras: focsani

iti faci un test de sarcina daca inca nu l-ai facut. e singurul mod de a ti da seama daca esti insarcinata sau nu. Curaj!!!
Fosta membra Kudika.ro
raspunsul e : posibil. fa-ti un test de sarcina
Nu conteaza ceea ce ti s-a luat. Conteaza ce faci cu ceea ce ti s-a lasat...... (Hubert Humphrey) ......... Fii atent la gandurile tale pentru ca ele vor deveni cuvinte... Fii atent la cuvintele tale pentru ca ele vor deveni fapte... Fii atent la faptele tale pentru ca ele vor deveni obiceiuri.... Fii atent la obiceiurile tale pentru ca ele vor deveni destin. (Omar Khayyam) ....... If you love something, set it free. If it comes back, it's yours. If it doesn't, it never was. (Richard Bach)
Fosta membra Kudika.ro
nu cred am patit si eu la fel dar nu am ramas insarcinata