Setari Cookie-uri

va rog frumos sa ma ajutati

Buna am 50 de ani si de 5 ani ma chinui cu o durere groaznica de mijloc
am fost pe la mai multi profesori doctori neurologi dar nimic,mi-au pus diagnostic:scleroza multipla,eu ma vait de durere de mijloc ei spun ca de la sm.de 2 ani nu mai pot merge deloc,am facut RMN pe coloana a rezultat ca am disc tasat L4-L5 as dori sa stiu unde se poate opera sau proteza,am luat tot felul de tratamente dar durerea ramane stau in pat pe spate si nu ma pot ridica in picioare nici cu ajutor,nu pot sta nici pe scaun.E urlator la cer ca in anul 2010 sa sufar de dureri groaznice,ma doare si cand stranut si cand stau pe wc, culmea e ca in nacelasi loc,la mine in Oradea nici un medic nu m-a ajutat toti spun teorii in rest eu raman cu durerea deja si familia e disperata si pe langa durere mi se ia si pielea de pe fata nu stie nici un medic cauza,pentru durere iau Lyrica de 150 mg 2/zi si tramadol.Sunt disperat parca sunt intr-un labirint nu gasesc rezolvare ma intreb oare voi ramane cat traiesc cu durerea asta si nu o sa mai merg niciodata?va rog frumos sa ma ajutati cu un sfat,in strainatate nu pot merge ca nu am banii necesari.
afross
Postat pe 21 Martie 2010 16:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ulcior 2 De la: roxanabass 29 Noiembrie 2013 22:43
lapte de bivolita 3 De la: Aemulus 26 Aprilie 2010 18:46
Marirea sanilor 13 De la: kudika472042 21 Noiembrie 2011 19:47
pancreas 1 De la: healthy013619 7 Martie 2010 10:10
Amantul/Amanta, sau aventura pasagera?De ce?Ce este de preferat? 45 De la: fata 29 Decembrie 2009 18:39