baloane gastrice vegetale

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent baloane gastrice vegetale: (1 din 2 voturi)

marinela_sofica Avatarul lui marinela_sofica

1 mesaj
Oras: ploiesti

As dori sa stiu parerea voastra despre baloanele gastrice vegetale. Daca le-a folosit cineva, daca au efecte nocive pentru organism
Va multumesc .
Raporteaza abuz de limbaj
iulia1000 Avatarul lui iulia1000

34 mesaje

nu au nici un efect pt organism....le iei degeaba ca nu slabesti nici macar un kg
IIvan Avatarul lui IIvan

13 mesaje

De la: iulia1000, la data 2010-04-28 22:35:12nu au nici un efect pt organism....le iei degeaba ca nu slabesti nici macar un kg

asa e. a luat sotul meu, initial daduse jos 4 kg, apoi le-a pus la loc rapid. bani aruncati aiurea. noi luasem SLIM BALLS de pe net, cu plata prin posta. acum zac in cutie, dac ale doreste cineva, le putem da. a consumat numai un flacon.
Daleen Avatarul lui Daleen

5 mesaje
Oras: bucuresti

De la: IIvan, la data 2010-05-04 08:59:38
De la: iulia1000, la data 2010-04-28 22:35:12nu au nici un efect pt organism....le iei degeaba ca nu slabesti nici macar un kg

asa e. a luat sotul meu, initial daduse jos 4 kg, apoi le-a pus la loc rapid. bani aruncati aiurea. noi luasem SLIM BALLS de pe net, cu plata prin posta. acum zac in cutie, dac ale doreste cineva, le putem da. a consumat numai un flacon.

Buna...sunt interesata eu de aceste Slim Balls. Imi poti spune la ce pret sunt si de unde esti, cum te pot contacta?
Multumesc.
Salina_SUSESI_Timisoara Avatarul lui Salina_SUSESI_Timisoara

378 mesaje
Oras: timisoara

----------------------------------