Setari Cookie-uri

Secretie vaginala galbuie

Buna, de cateva zile am o scurgere care nu este tocmai normala. a inceput sa curga putin dar acum din ce in ce mai mult. o prietena a avut aceeasi problema si a luat KLION ovule. am luat si eu una dar dupa aeea am avut o scurgere pe care nici protej-slipul nu a putut-o absorbi. dimineata eram si pe chilot si pe pijama patata. este normal dupa ce iei ovule sa ai asa scurgeri?
sweety_ana
Postat pe 21 Aprilie 2010 09:39
da este normal sa ai asa scurgeri de la ovule, ca ele se dizolva inauntru
prozatos
Postat pe 24 Aprilie 2010 15:45
De la: popeas_k, la data 2010-04-21 09:39:18Buna, de cateva zile am o scurgere care nu este tocmai normala. a inceput sa curga putin dar acum din ce in ce mai mult. o prietena a avut aceeasi problema si a luat KLION ovule. am luat si eu una dar dupa aeea am avut o scurgere pe care nici protej-slipul nu a putut-o absorbi. dimineata eram si pe chilot si pe pijama patata. este normal dupa ce iei ovule sa ai asa scurgeri?

Buna. Probabil ca n-ai introdus suficient de adanc ovulul, si oricum o scurgere exista.
kudika018171
Postat pe 26 Aprilie 2010 06:45
De la: popeas_k, la data 2010-04-21 09:39:18Buna, de cateva zile am o scurgere care nu este tocmai normala. a inceput sa curga putin dar acum din ce in ce mai mult. o prietena a avut aceeasi problema si a luat KLION ovule. am luat si eu una dar dupa aeea am avut o scurgere pe care nici protej-slipul nu a putut-o absorbi. dimineata eram si pe chilot si pe pijama patata. este normal dupa ce iei ovule sa ai asa scurgeri?


Draga mea, nu spui cu ce fel de scurgere ai de a face... Ce culoare, ce miros... etc. Este scurgere sau este op secretie, secretia fiind ceva normal si in cantitate mica, incolora oarecum, si fara miros deosebit de cel normal. Cel mai bine este sa mergi la medic si sa faci examenul secretiei vaginale. In paralel cu tratamentul medicului eu iti recomand folosirea unor absorbante profilactice pe baza de ioni negativi, cu rezultate foarte bune in asemenea probleme. Pe langa absorbante primesti gratis un kit pentru testarea sanatatii in zona intima. Scrie-mi pentru mai multe detalii pe loapersonal@yahoo.com.
Multa sanatate
kudika028076
Postat pe 26 Aprilie 2010 15:59
examen de secretie vaginala si afli sigur ce ai,ovulele nu se iau dupa ureche ci numai la indrumarea medicului.sanatate maxima
healthy009146
Postat pe 26 Aprilie 2010 22:14
nu se iau dupa ureche,adik se pun dupa ureche?
justmetraian
Postat pe 29 Aprilie 2010 11:25
ai fost a unui singur barbat sau din floare in floare?eeeee
justmetraian
Postat pe 29 Aprilie 2010 11:26
De la: healthy005502, la data 2010-04-29 11:26:44ai fost a unui singur barbat sau din floare in floare?eeeee


si daca era a unui singur barbat, nu putea sa ia nimic? cumva ala a fost virgin sau cu analizele la zi atunci cand au avut primul contact? Desigur, sansele sa contacteze vreo boala cresc direct proportional cu numarul partenerilor, dar hai sa nu aruncam cu pietre cand nu stim despre ce situatie e vorba. Nu trebuie sa scormonesti mult pe forumuri ca sa dai de femei maritate de muuulti ani care se trezesc deodata cu vreo infectie. Ele au fost ale unui singur barbat, dar se pare ca barbatul nu a fost chiar al unei singure femei. Dar pe el nu-l mai judeca nimeni, nu?
Narcisa_tesfio
Postat pe 29 Aprilie 2010 18:18
De la: healthy005502, la data 2010-04-29 11:26:44ai fost a unui singur barbat sau din floare in floare?eeeee


misogin = cretin! tot voi barbatii puritani infectati femeile si apoi veniti cu texte.. unul ca tine nici nu merita sa aiba o femeie doar pt el, nu va sti niciodata sa aprecieze!
camiflorea
Postat pe 3 Mai 2010 13:14
De la: healthy005502, la data 2010-04-29 11:26:44ai fost a unui singur barbat sau din floare in floare?eeeee


"din floare in floare" e la fel cu "dupa ureche".. numai voi barbatii "inteligenti" aveti voie sa folositi astfel de metafore?
camiflorea
Postat pe 3 Mai 2010 13:18
merci,o apreciere frumoasa fara sa ma cunosti,sunt unul dintre putinii barbati fideli,sincer nu toti sunt la fel,se pare k multe femei cred altceva,e treaba lor si un alt aspect medical este k dak un barbat se duce la alta se spala usor la exterior,urineaza si gata pe cind o femeie nu poate avea asa usor toaleta in interior,????adevarat?eu zic k da,plus k femeile au acea propice dezvoltarii ciupercilor,etc,etc,o zi buna cu tot ce iti doresti si nu uita k femeia are o flora microbiana mult mai ampla,deci...mai bine sa fie a unui singur barbat pt k se obisnuieste vaginul,anticorpi etc cu barbatul respectiv,A SE CITI CARTEA DE ANATOMIE,bafta in toate
justmetraian
Postat pe 3 Mai 2010 15:43
healthy005502......Uite cine vb de''apreciere''tu cel care judeci o pers.fara a o cunoashte..dar..ashtia sunt barbatzii se grabesc ashi da cu parerea si a te acuza inainte de a sti despre ce e vb...nu ka noi am fi ''sfinte''..dar voi va credetzi prea perfectzi.....
kudika176355
Postat pe 4 Mai 2010 09:53
De la: healthy005502, la data 2010-05-03 15:43:10merci,o apreciere frumoasa fara sa ma cunosti,sunt unul dintre putinii barbati fideli,sincer nu toti sunt la fel,se pare k multe femei cred altceva,e treaba lor si un alt aspect medical este k dak un barbat se duce la alta se spala usor la exterior,urineaza si gata pe cind o femeie nu poate avea asa usor toaleta in interior,????adevarat?eu zic k da,plus k femeile au acea propice dezvoltarii ciupercilor,etc,etc,o zi buna cu tot ce iti doresti si nu uita k femeia are o flora microbiana mult mai ampla,deci...mai bine sa fie a unui singur barbat pt k se obisnuieste vaginul,anticorpi etc cu barbatul respectiv,A SE CITI CARTEA DE ANATOMIE,bafta in toate


daca-r fi doar vorba de anatomie, ar fi simplu! inca o dovada asupra limitelor tale!
camiflorea
Postat pe 4 Mai 2010 20:49
si sora mea a facut un tratament cu ovule si patea la fel ca si tine dimineata trebuia sa fuga la baie, sa faca dus
CAMY____
Postat pe 31 Mai 2010 20:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Incompetenta cervicala si contractiile in timpul sarcinii 9 De la: pavel-craciun 20 Mai 2009 10:46
Intermedieri consultatii medicale in Germania 1 De la: melia_azur 19 Septembrie 2009 23:25
buna 9 De la: valy90 5 Ianuarie 2011 18:34
Ce antibiotic pe cale bucala, este cel mai indicat incazul ''sculamentului''? 21 De la: healthy001114 23 August 2014 14:36
Umpik ajutor pt o necunoscatoare!! 70 De la: matracucu 28 Octombrie 2011 13:48