Setari Cookie-uri

prezervativ ramas inauntru...

buna fetelor, sunt noua pe aici si...m-am hotarat in sfarsit sa vb despre probelma mea cu cine pentru ca ...gandurile nu-mi dau somn acum vreo luna,am avut un contact, protejat cu actualul meu iubit, eram la inceput si deh...trebuia protectie. toate bune , frumoase...insa, cam intro saptamana...aveam dureri groaznice de burtik,,,,simteam ovarele foarte inflamate. am crezut ca e vb de o anexita, am fost la farmacie, am luat urinal, un antibiotic si ovule. vreo 3 zile, am urmat tratamentul...insa nicio ameloriorare...incepusera si durerile de cap ingrozitoare. in fiekre seara din cele 3, cand imi introduceam ovulul in vagin, simteam...ceva...care nu parea fi din corpul meu,pana...in a 3-a zi..cand mam hotarat sa vad despre ce e vb cu ...acel CEVA. am simtit ceva,..am apucat...si...am tras. era un prezervativ....plin de solutia respectiva de la ovul (asta mi-a atras atentia...ca nu curgea suficient pe tamponul zilnic, noaptea....foarte putin..si ma intrebam unde este restul de scurgere...care era normala) NU MI-A VENIT SA CRED CE PURTAM EU IN MINE APROAPE DE O SAPT SI JUMATATE....apoi, am fost la un control si totul a fost ok... acum...iarasi am aceleasi simptome...cred ca am devenit paranoia...cred ca am mereu un prezervativ inauntru:)) m-as duce la doctor...dar am o oarecare retinere.. mi-e cam rusine....in caz ca ar gasi iarasi ceva ...voi ce ma sfatuiti sa fac? multumesc anticipat... ( tin sa precizez ca ...acum sunt la menstruatie si are o culoare foarte urata...maro inchis, asta dupa o jumate de luna de Yasmin, am luat pt ca vroiam sa-mi aman menstruatia...)
andreiutzza_healthy
Postat pe 3 Mai 2010 20:08
Nu mai lua Yasmin.
Citeste pe net despre contraindicatii sau side effects.
Si cind folosesti protectie , la sfirsit fa contabilitatea si vezi daca ce a intrat=ce a iesit

Cum sa nu realizezi ca la sfirsitul actului nu ai de aruncat un prezervativ?
Folosesti prezervative organice care se topesc in interior???????
micabis
Postat pe 3 Mai 2010 22:12
@Aemulus : ne-am fastacit...toata noaptea schimband (folosind) vreo 3 prezervative...el insista sa facem neprotejat, eu vroiam protejat...oricum, pana la urma a terminat afara...si uite asa la sfarsit nu a facut nimeni inventarul la prezervative:(
andreiutzza_healthy
Postat pe 3 Mai 2010 23:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cate avorturi ai voie sa faci maxim? 120 De la: Mihaela214 7 Mai 2015 23:27
Vitamina C intarzie ciclul? 9 De la: anutzzaa 19 Octombrie 2010 23:58
Programare 3 De la: office_salinasusesi_ro 4 Martie 2010 04:08
nou -aparat de biorezonanta- 1 De la: healthy006304 16 Martie 2010 12:06
ajutor!!! implant contraceptiv 1 De la: iina 29 Noiembrie 2011 10:13