Setari Cookie-uri

TU CE PARERE AI DESPRE BRONZAREA ORGANICA?

TE INTERESEAZA BRONZARE ORGANICA DHA LA DOMICILIU...?
. Pe scurt, este "ultimul strigat" in materie.Vedetele de la Hollywood utilizeaza acasta metoda de bronzare inca de multi ani.
Cum este posibil? Cu ajutorul aparatului de bronzare ,a solutiei cu o concentratie de 12% de DHA.
In 10 minute esti bronzata,ca si cum ai fi stat 1 saptamana la soare.....

TEL PROGRAMARI 0761833443
ID danutza_dinu
BRONZARE_NATURALA_DHA
Postat pe 12 Mai 2010 07:59
cat costa O SEDINTA
ocaziebuna
Postat pe 12 Mai 2010 08:05
ce efecte negative are asupra organismului?
lidiutza2010
Postat pe 13 Mai 2010 09:26
Nu are nici un efect nociv e doar o vopsea aplicata pe piele mai persistenta decat cea de papuci si se duce la spalat.Bronzarea reala prin stimularea melaninei este soarele si solarul unde daca nu faci excese nu vei avea nimic de suferit.
maria1931
Postat pe 14 Mai 2010 14:59
vreau sa stiu si eu cat costa o sedinta la domiciliu!sunt foarte interesata ...astept un raspuns
c_ella99
Postat pe 14 Mai 2010 17:24
cam dublu si mai bine decat la salon adica in jur la 150 lei la salon e intre50 si 60 lei.in bucuresti in alta parte habar n-am.
maria1931
Postat pe 15 Mai 2010 17:39
ms pentru raspuns,eu i-am dat si mesaj personal lui BRONZARE_NATURALA_DHA,si nu am primit nici un raspuns.Am gasit saloane cu 50 ron sedinta,dar m-ar fi tentat sa vina acasa,dar daca e asa scump,mai bine merg la un salon!!!
c_ella99
Postat pe 15 Mai 2010 20:52
SFAT:( este o chestie probata)
Fetelor BRONZAREA ORGANICA este cea mai mare porcarie pe care am intalnit-o pana acum.Pe langa faptul ca asa zisul bronz are o culoare dubioasa , dupa primul dus capeti un bronz cu mari dare asemanatoare jegului de pe porc, asa ca va sfatuiesc mergeti la un solar sau bronzati-va la soare.
madlene
Postat pe 16 Mai 2010 12:32
SFAT:( este o chestie probata)
Fetelor BRONZAREA ORGANICA este cea mai mare porcarie pe care am intalnit-o pana acum.Pe langa faptul ca asa zisul bronz are o culoare dubioasa , dupa primul dus capeti un bronz cu mari dare asemanatoare jegului de pe porc, asa ca va sfatuiesc mergeti la un solar sau bronzati-va la soare.
madlene
Postat pe 16 Mai 2010 12:32
tarot_healthy
Postat pe 18 Mai 2010 12:36
De la: stefanescu_07, la data 2010-05-16 12:32:54SFAT:( este o chestie probata)
Fetelor BRONZAREA ORGANICA este cea mai mare porcarie pe care am intalnit-o pana acum.Pe langa faptul ca asa zisul bronz are o culoare dubioasa , dupa primul dus capeti un bronz cu mari dare asemanatoare jegului de pe porc, asa ca va sfatuiesc mergeti la un solar sau bronzati-va la soare.
bronzare organica?bai fratilor nu ma mira ca sunt sute de bolnavi si nebuni in tara asta,se incearca perpetuarea prostiei si manipularea prostilor.
ene_m_gabriel
Postat pe 18 Mai 2010 13:10
aici subscriu la "ene" ! bine punctat. excrocii traiesc pe spatele fraierilor. daca fraierii au bani de aruncat...poate asa trebuie. mai ales daca in combinatie intra si fudulia.
100101
Postat pe 23 Mai 2010 10:16
Nenea Ene stiu ca in trecut ne-am ciocnit pe forum, dar pentru mesajul de mai sus: jos palaria.

Vad destula lume "bronzata" cu aceasta vopsea (cum bine o numea cineva) si saracii arata...jalnic.
Ori jegosi ori parca au galbinare.

Kyrule, vezi ca te-a facut nesimtit o duduie/domnisor (ca am un feeling ca e barbat) pe topicul ala cu slabitul cu 8 pahare de apa.Oare ce-o avea cu tine, ca esti asa un delicat si un gentleman!
micabis
Postat pe 23 Mai 2010 19:38
De la: Aemulus, la data 2010-05-23 19:38:44Nenea Ene stiu ca in trecut ne-am ciocnit pe forum, dar pentru mesajul de mai sus: jos palaria.

Vad destula lume "bronzata" cu aceasta vopsea (cum bine o numea cineva) si saracii arata...jalnic.
Ori jegosi ori parca au galbinare.

Kyrule, vezi ca te-a facut nesimtit o duduie/domnisor (ca am un feeling ca e barbat) pe topicul ala cu slabitul cu 8 pahare de apa.Oare ce-o avea cu tine, ca esti asa un delicat si un gentleman!
poate ca am gresit si eu ,dar sa sti ca nu am nimic cu nimeni si nici cu produsele concurente ,totusi se exagereaza cu firmele si produsele plus ca avem useri care habar nu au ce vorbesc doar ,doar se-o lovi vreun cumparator besmetic si disperat.Fratilor cu sanatatea nu e de joaca,cititi mai mult,informati-va mai mult si doar atunci postati sfaturi pertinente si argumentative.
ene_m_gabriel
Postat pe 23 Mai 2010 21:16
Lasa Ene ca esti OK. Bine ca nu te mai ciocnesti cu nenea ala 4life.
micabis
Postat pe 24 Mai 2010 04:42
Nimic nu-i mai sanatos decat natural
Eu stau la soare la inceputul primaveriivreo 2 saptamani si pana toamna intretin de 2 ori pe saptamana cate 2 ore si sant bronzata pana anul urmator.
Bineinteles fiecare face cum crede ca e mai bine
Asa am si d2 care are mare importanta pentru organism
healthy016516
Postat pe 24 Mai 2010 10:28
OCAZIE cea mai buna crema anti ride din lume capture totale multi perfection creme Dior 30 ml 100 % originala 80 ron
ocaziebuna
Postat pe 24 Mai 2010 15:07
healthy016025
Postat pe 25 Mai 2010 08:46
oauuuu e super sunt interesata. cat costa?
healthy016025
Postat pe 25 Mai 2010 08:48
nu e aceeasi cu bronzarea cu henna???
la maroccospa am avzut ca exista aceatsa bronzare naturala cu henna.
este?? aceeasi?
cristinne83
Postat pe 25 Mai 2010 15:36
De la: Aemulus, la data 2010-05-23 19:38:44Nenea Ene stiu ca in trecut ne-am ciocnit pe forum, dar pentru mesajul de mai sus: jos palaria.

Vad destula lume "bronzata" cu aceasta vopsea (cum bine o numea cineva) si saracii arata...jalnic.
Ori jegosi ori parca au galbinare.

Kyrule, vezi ca te-a facut nesimtit o duduie/domnisor (ca am un feeling ca e barbat) pe topicul ala cu slabitul cu 8 pahare de apa.Oare ce-o avea cu tine, ca esti asa un delicat si un gentleman!


poate la careva i s-a umflat burta de la apa... oi da o fuga pana acolo sa vad care-i treaba mersi!
100101
Postat pe 25 Mai 2010 17:06
Eu una m-am lecuit nu imi mai trebuie "bronzare organica", si sa va spun si de ce , in primul rand se duce foarte greu si nu tot dintr`o data ramane pe la coate , genunghi si se duce extrem de greu , eu una parca eram pestrita ,m`am frecat pe coate si genunchi de nu am mai stiut ce`i cu mine pe langa faptul ca mi`am facut rana nu s`a dus decat foarte putin .Parerea mea e ca nu se merita, mai bine dau bani si ma bronzez la solar sau natural caci macar de ar fi tinut mai mult timp si dupa prima spalare nu se duce tot , nici dupa a 2`a nici dupa a3`a dar cu fiecare spalare e o culoare spalacita urata si in valuri si tre sa te si tamponezi cu prosopu ca altfel nu merge ........parerea mea e super nasol
una
Postat pe 25 Mai 2010 23:29
este f naspa pielea ramane cu dire de park ai fi murdara va recomand bronzarea cu henna
healthy009146
Postat pe 1 Iunie 2010 22:14





-----------------------
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 18 Iunie 2010 21:13
Contrar celor spuse de toti este cea mai sanatoasa varianta de bronzare existenta acum pe piata. Daca solutia este de buna calitate, nu pateaza absolut deloc, iar culoarea este maronie, exact ca la bronzul natural.
O sedinta costa 35 ron. Tel 0736928912
mimoza78
Postat pe 9 Martie 2011 10:51
Iar le duci cu zaharelul?
kudika226898
Postat pe 9 Martie 2011 22:07
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 12:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MEDICAMENTE TIROIDA 16 De la: sab628 30 Mai 2012 21:11
Ajutor! 2 De la: fericire 11 Ianuarie 2010 21:35
Unde post sa ma fac frumos? 3 De la: kudika_32683 17 Aprilie 2013 16:14
ochelarii de vedere...uratesc? 54 De la: alfredodecurtofreco 30 Octombrie 2010 10:08
fetelor, ajutor! de cand e in trend vreau si eu sapun natural si sampon natural etc.... 5 De la: ellabella 28 Februarie 2012 17:13