Setari Cookie-uri

"De Exemplu Fete virgine "

Buna
As vrea sa stiu de la voi sa fiu mai bine informat
Prietena mea ma intreaba cand sa o facem si noi sa ne culcam impreuna .,, am, intrebato si mia spus ca e inca virgina dar nua s credeo cum as putea da seama eu mai usor
din pacate stiu doar ca are sani tari
si in cam toata saptamana in fiecare seara tot vroia sa vb despre sex sau spune cazuri din
viosim
Postat pe 14 Mai 2010 17:33
Nu prea esti explicit aici.Prietena ta vrea sa faceti sex/ sau tu? si cine pe cine a intrebat?
kudika098645
Postat pe 28 Mai 2010 20:54
Ca sa te convingi ca e virgina de ce nu face-ti sex?Daca e virgina i se rupe himenul si ii curge ceva singe...........si ai sa-ti dai si tu seama de asta.............De ce nu intrebi un prieten?
kudika098645
Postat pe 28 Mai 2010 20:57
De la: vios, la data 2010-05-14 17:33:10Buna
As vrea sa stiu de la voi sa fiu mai bine informat
Prietena mea ma intreaba cand sa o facem si noi sa ne culcam impreuna .,, am, intrebato si mia spus ca e inca virgina dar nua s credeo cum as putea da seama eu mai usor
din pacate stiu doar ca are sani tari
si in cam toata saptamana in fiecare seara tot vroia sa vb despre sex sau spune cazuri din
daca vorbesti de sex cu ea asa cum editezi mesaje,e clar,esti jalnic.varsta bat-o vina.
ene_m_gabriel
Postat pe 28 Mai 2010 21:00
Bãnuim noi, cei care citim rândurile tale, cam ce te "doare", dar:
1. încearcã sã foloseºti alfabetul limbii române, aºa... la modul general... cu toate ale ei... În mod sigur va înþelege toatã lumea! Eu consider cã nu este normal sã inventãm vocabular "mess" ºi sã nu ne scriem numele româneºte. Pe mine mã cheamã ROªU ºi chiar mã deranjeazã când îmi vãd numele stâlcit chiar ºi în hârtii oficiale redactate de funcþionari comozi sau ... mã abþin.
2. Cred cã era bine sã spui ce vârstã aveþi ºi tu ºi prietena ta ºi, de ce nu, de când aveþi o relaþie.
Fãrã amãnuntele astea nu vã pot spune decât sã ... stingeþi lumina ºi sã o faceþi ca orbii...vedeþi voi ce o ieºi....... am glumit!
Deci revii tu cu ceva amãnunte ºi eu îþi voi încerca sã vã dau un sfat serios.
adirosu
Postat pe 31 Mai 2010 21:36
kudika098645
Postat pe 2 Iunie 2010 15:48
buna asta cu sanii tari
crezi ca e un semn de virginitate sau ai vrut sa ne spui pana la ce nivel ai ajuns cu pipaitul ?
si tu de ce nu o crezi?
healthy004061
Postat pe 9 Iunie 2010 13:55
auzi nu te supi prietena mea ce is cu ia de 11 luni imi spune ca ii virgina si tot eu o excit si kiar daka mie rusine sa zic asa cv eu iam bagat unpik degetu akolo numa ka nu mo lasat sal bag tot pentru ca cand ajungeam akolo imi lua muana oare ce zici mai e virgina
leo13
Postat pe 19 Decembrie 2010 00:25
wow...novelul cu"pipaitul" ii cel mai fain
kudika195501
Postat pe 19 Decembrie 2010 00:32
deunde stii ca e virgina/ai controlat-o/
denis_roxana
Postat pe 30 Decembrie 2010 08:29
De la: kudika344657, la data 2010-12-30 08:29:43deunde stii ca e virgina/ai controlat-o/


ia spune-mi sincer, acum ai descoperit tastatura!?
geo_resuscitat
Postat pe 30 Decembrie 2010 08:38
De la: kudika098645, la data 2010-05-28 20:57:49Ca sa te convingi ca e virgina de ce nu face-ti sex?Daca e virgina i se rupe himenul si ii curge ceva singe...........si ai sa-ti dai si tu seama de asta.............De ce nu intrebi un prieten?

inseamna k n-ai dezvirginat prea multe femei...nu e musai sa curga sange...dak vrei...iti explic cum iti mai dai seama dak o femeie a fost sau nu virgina
angel_de_la_noche
Postat pe 30 Decembrie 2010 08:50
De ce mai stai cu ea dak n-ai incredere in ea? Nu va inteleg...si crezi k era cazul sa ne intrebi pe noi daca e virgina sau nu? Nu avem de unde sa stim...k nu e prietena noastra
angel_de_la_noche
Postat pe 30 Decembrie 2010 08:53
De la: angel_de_la_noche, la data 2010-12-30 08:50:47
De la: kudika098645, la data 2010-05-28 20:57:49Ca sa te convingi ca e virgina de ce nu face-ti sex?Daca e virgina i se rupe himenul si ii curge ceva singe...........si ai sa-ti dai si tu seama de asta.............De ce nu intrebi un prieten?

inseamna k n-ai dezvirginat prea multe femei...nu e musai sa curga sange...dak vrei...iti explic cum iti mai dai seama dak o femeie a fost sau nu virgina


mai bine explica-i sa se duca drea,ku la scoala inainte sa se apuce de scris pe forumuri prostii
pickard
Postat pe 30 Decembrie 2010 09:02
De la: viosim, la data 2010-05-14 17:33:10Buna
As vrea sa stiu de la voi sa fiu mai bine informat
Prietena mea ma intreaba cand sa o facem si noi sa ne culcam impreuna .,, am, intrebato si mia spus ca e inca virgina dar nua s credeo cum as putea da seama eu mai usor
din pacate stiu doar ca are sani tari
si in cam toata saptamana in fiecare seara tot vroia sa vb despre sex sau spune cazuri din


Mai copile, vrei sa faci sex si te surprind discutiile despre sex cu viitoarea partenera? Esti incredibil! Adica ea e musai doar sa se cracaneze la tine si sa-ti tina gura, nu trebuie sa aiba habar de nimic din ce i se va intampla?!
Doamne, daca-as avea puterea sa arat imbecilitatile astea (ale tale si a celor ca tine) "iubitelor" voastre, cred ca ati fi ultimii oameni cu care ar vrea vreo femeie sa aiba de-a face. Vai de viata voastra!
rashela
Postat pe 30 Decembrie 2010 09:15
De la: viosim, la data 2010-05-14 17:33:10Buna
As vrea sa stiu de la voi sa fiu mai bine informat
Prietena mea ma intreaba cand sa o facem si noi sa ne culcam impreuna .,, am, intrebato si mia spus ca e inca virgina dar nua s credeo cum as putea da seama eu mai usor
din pacate stiu doar ca are sani tari
si in cam toata saptamana in fiecare seara tot vroia sa vb despre sex sau spune cazuri din


Ea spune ca e virgina si tu nu prea o crezi Da tu esti virgin de ai pretentia ca ea sa fie?Iotete ma la el....ce tupeu!
Barbie30_
Postat pe 30 Decembrie 2010 09:24
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-05-28 21:00:06
De la: vios, la data 2010-05-14 17:33:10Buna
As vrea sa stiu de la voi sa fiu mai bine informat
Prietena mea ma intreaba cand sa o facem si noi sa ne culcam impreuna .,, am, intrebato si mia spus ca e inca virgina dar nua s credeo cum as putea da seama eu mai usor
din pacate stiu doar ca are sani tari
si in cam toata saptamana in fiecare seara tot vroia sa vb despre sex sau spune cazuri din
daca vorbesti de sex cu ea asa cum editezi mesaje,e clar,esti jalnic.varsta bat-o vina.


manca-ti-as din tot textul ala numai asta ai avut de spus ? . . parca esti un pterodactil
Histria
Postat pe 30 Decembrie 2010 09:24
*iote-te
Barbie30_
Postat pe 30 Decembrie 2010 09:26
De la: adirosu, la data 2010-05-31 21:36:40Bãnuim noi, cei care citim rândurile tale, cam ce te "doare", dar:
1. încearcã sã foloseºti alfabetul limbii române, aºa... la modul general... cu toate ale ei... În mod sigur va înþelege toatã lumea! Eu consider cã nu este normal sã inventãm vocabular "mess" ºi sã nu ne scriem numele româneºte. Pe mine mã cheamã ROªU ºi chiar mã deranjeazã când îmi vãd numele stâlcit chiar ºi în hârtii oficiale redactate de funcþionari comozi sau ... mã abþin.
2. Cred cã era bine sã spui ce vârstã aveþi ºi tu ºi prietena ta ºi, de ce nu, de când aveþi o relaþie.
Fãrã amãnuntele astea nu vã pot spune decât sã ... stingeþi lumina ºi sã o faceþi ca orbii...vedeþi voi ce o ieºi....... am glumit!
Deci revii tu cu ceva amãnunte ºi eu îþi voi încerca sã vã dau un sfat serios.


macar tu esti mai comic cu morala limbii .. imi pare rau ca ti-au stalcit numele.. in fine, faza cu lumina stinsa gluma gluma, dar unde bati ?? vrei sa-si murdareasca asternuturile
Histria
Postat pe 30 Decembrie 2010 09:29
nu cred ca are vreo legatura faptul ca are sanii tari!Asta e o prostie...crede-ma! inkearka sa discuti cu ea in asa fel incat sa poti sa iti dai seama daca mai e virgina sau nu,...dar nu poti fi sigur de asta decat atunci cand o sa faci sex cu ea...
crazy_mire
Postat pe 31 Decembrie 2010 14:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
AJUTOR 1 De la: healthy000665 15 Martie 2009 15:34
ai grija de tenul tau 1 De la: ocaziebuna 30 Martie 2010 09:37
uff 2 De la: rashela 10 Aprilie 2011 06:41
help plsssss 4 De la: Titanika 19 Februarie 2012 18:23
ALEGE SCHIMBAREA ! 1 De la: ioanabobocea 21 Noiembrie 2009 07:26