Setari Cookie-uri

Dermatolog bun in romania

Sunt un baiat de 21 ani si mi se inroseste foarte repede fata,din diverse motive(caldura,frig,emotii,vant,mancare picanta/fierbinte,emotii,etc),sau chiar fara nici un motiv.am fost anul trecut la terapie laser,dar fara mare rezultate.Caut un dermatolog care sa-mi spuna exact ce problema am,si ce pot face pentru a scapa de roseata, poate fi si chirurgie estetica,numai sa scap de de aceasta problema,ce imi face viata de multe ori neplacuta.Va rog sa ma ajutati daca puteti!multumesc!
antiroz
Postat pe 18 Mai 2010 21:24
Buna! Am inteles de la cei care cunosc ca und ermatolog bun ar fi dct. Nedelcu de la Spitalul Militar, are si cabinet privat pe la Victoriei. Poti sa cauti pe Google, iti apare nr. de tel al dumnealui. Bafta
georgym2006
Postat pe 3 Iunie 2010 10:26
De la: georgy, la data 2010-06-03 10:26:33Buna! Am inteles de la cei care cunosc ca und ermatolog bun ar fi dct. Nedelcu de la Spitalul Militar, are si cabinet privat pe la Victoriei. Poti sa cauti pe Google, iti apare nr. de tel al dumnealui. Bafta
cel mai bun dermatolog este ALOE VERA.
ene_m_gabriel
Postat pe 3 Iunie 2010 11:08
dar cu BIOPTRON PRO ai incercat ,lucreaza cu lumina de joasa frecventa . Ai incercat sa-ti faci o investigatie cu un aparat de biorezonanta ? daca esti din Bucuresti ma poti suna :Ioana Bobocea 0214208096 sau 0744300432 ,profilul meu il gasesti pe site : sanoo.ro ,cabinet individual "POWER KI " ..EU TE ASTEPT ,dar NUMAI IMPREUNA REUSIM !
IOANA1947
Postat pe 3 Iunie 2010 18:12
salut . la tine nu este o problema de dermatologie , ai un organism cu reactivitate mare la anumiti stimuli ( probabil ai luat multe antibiotice sau alte medicamente ) ,este o reactie de tip alergic si este raspunsul corpului tau la anumite situatii la care nu se poate adapta repede : trecerea de la cald la frig sau stres emotii ,etc. in primul rand cateva analize ( vsh ) si un test de alergologie ar fi indicat , pana atunci poti incepe un tratament cu ceai sau tinctura de trei frati patati si o cura cu polen sau un sirop de catina sau de macese pentru ridicarea imunitati (evita produse din gama aloe vera , sunt de uz comercial si nu au efect terapeutic ) cu respect ungureanu
ungureanu88_gmail_com
Postat pe 8 Iunie 2010 10:03
De la: ungureanu88_gmail_com, la data 2010-06-08 10:03:50salut . la tine nu este o problema de dermatologie , ai un organism cu reactivitate mare la anumiti stimuli ( probabil ai luat multe antibiotice sau alte medicamente ) ,este o reactie de tip alergic si este raspunsul corpului tau la anumite situatii la care nu se poate adapta repede : trecerea de la cald la frig sau stres emotii ,etc. in primul rand cateva analize ( vsh ) si un test de alergologie ar fi indicat , pana atunci poti incepe un tratament cu ceai sau tinctura de trei frati patati si o cura cu polen sau un sirop de catina sau de macese pentru ridicarea imunitati (evita produse din gama aloe vera , sunt de uz comercial si nu au efect terapeutic ) cu respect ungureanu
cum ?sa evite aloe verapai tu de ce o folosesti in tincturi ba baiete?esti chiar nesimtit.caru-i studiu apartine aceasta afirmatie tampita?a lui unureanu mama omida?du-te bai nene la sapa,esti penibil ce dracu,ai citi ce ai scris sau iti este teama de concurenta?pune mana si citeste cartea aloe vera esentiala,sunt studii efectuate si dovedite practic pe pacienti,ai imputit forumul cu alcool,apropo esti in stare euforica?
ene_m_gabriel
Postat pe 8 Iunie 2010 10:18
ene_m_gabriel, dar ai tupeu nu gluma, intrii si faci comentarii extrem de tampite, de fapt la fel ca si tine, cum i-ai zis si bietului om,cu pensia sa mearga la munca. Tu de ce nu mergi la munca in loc sa stai acasa sa vinzi produsele forever,care sunt si scumpe si de proasta calitate? Mai du-te la munca,poate asa socializezi si mai inveti sa porti o discutie. Sa indraznesti numai sa comentezi ceva, ca atunci chiar te fac albie de porci
antipatica
Postat pe 8 Iunie 2010 12:11
Nimic nou, acelasi ene m gabriel care doar jigneste, plin de ura si cu o grava problema.... restul utilizatorilor o stiu..... Incercand sa fiti justitiarul suprem, incercand sa aratati ca va pricepeti la toate, dand exemple despre facultati cu galeti de branza, improscand cu noroi orice alt produs sau metoda medicala de sanatate, parerea mea (umila de portar ce a terminat facultatea cu galeti de branza) ca va faceti un deserviciu si in planul afacerii d-voastra. Daca asa se comporta un om care consuma produsele flp, daca astea sant efectele secundare (ura, nervozitate, incoerenta, neadaptare), sincer as avea indoieli in a consuma aceste produse.
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 8 Iunie 2010 14:18
De la: antipatica, la data 2010-06-08 12:11:44ene_m_gabriel, dar ai tupeu nu gluma, intrii si faci comentarii extrem de tampite, de fapt la fel ca si tine, cum i-ai zis si bietului om,cu pensia sa mearga la munca. Tu de ce nu mergi la munca in loc sa stai acasa sa vinzi produsele forever,care sunt si scumpe si de proasta calitate? Mai du-te la munca,poate asa socializezi si mai inveti sa porti o discutie. Sa indraznesti numai sa comentezi ceva, ca atunci chiar te fac albie de porci
pai eu nu sunt prost sa muncesc cu carca,muncesc cu capul,te deranjeaza,la sapa atunci.tampita esti tu,nu ti-am cerut parerea si nici sa-ti expui vocabularul de cartier pe forum,ce nu intelegi,nu cunosti nu te bagi,sau iti place sa musti pe altul de fund?Te caracterizeaza albia cu tot cu porci,nu ai educatie,esti lipsita de idei si oamnei,prieteni,nu-i cauta aici ca nu este site de matrimoniale.astept sa ma pupi in...fund.
ene_m_gabriel
Postat pe 8 Iunie 2010 16:10
ce-o sa rad cand iti "pupi" un ban pe cont :))))))
apropo..care cap...ca-ti lipseste cu desavarsire ...ce limbaj ai...doamne... ;) ....nu ai la indemana un streang...ia vezi iti sta bine cu el pe gat? eventual ia si un scaun si fa-te ca aluneci..promit ca nimeni n-o sa planga dupa tine ;)
antipatica
Postat pe 8 Iunie 2010 17:24
Nimic nou, acelasi ene m gabriel care doar jigneste, plin de ura si cu o grava problema.... restul utilizatorilor o stiu..... Incercand sa fiti justitiarul suprem, incercand sa aratati ca va pricepeti la toate, dand exemple despre facultati cu galeti de branza, improscand cu noroi orice alt produs sau metoda medicala de sanatate, parerea mea (umila de portar ce a terminat facultatea cu galeti de branza) ca va faceti un deserviciu si in planul afacerii d-voastra. Daca asa se comporta un om care consuma produsele flp, daca astea sant efectele secundare (ura, nervozitate, incoerenta, neadaptare), sincer as avea indoieli in a consuma aceste produse.
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 8 Iunie 2010 18:42
chiar ca esti mare cretin / parerea mea este ca un om din bautura cum afirmi tu daca foloseste tincturi se mai trezeste dar tu din cretinism si tampenie nu ai nici o sansa sa te mai trezesti la realitate nici cu aloe vera nici macar cu transplant de creier sau alte leacuri miraculoase ( a se citi bisnita sau excrocherie ) in primul rand la produsele care le elaborez eu din gama aloe vera folosesc planta aclimatizata la noi in tara nu cumpar toate gunoaiele care le arunca americani si le consider panaceu universal asa cum faci tu , si chiar daca te intereseaza asa tare ce produc eu si ce elaborez pentru linistea ta tot ce produc sunt pentru oameni nu pentru bani asa cum esti tu ,pe mine nu ma intereseaza latura materiala , inteleg ca esti avar dupa bani dar tu intreci si limita bunului simt . am o veste proasta pentru tine : strangi avere si cand pleci de aici din lumea asta cu tot cu flacoanele tale de aloe vera ai sa pleci cu patru scanduri si cateva cuie nu pleci cu bani si avere , intrebare : ai daruit la un bolnav un tratament fara bani ? sa il faci cadou ? nu cred , la tine scopul vieti tale este banul si vrei sa ii obtii prin orice mijloace , chiar imi pare rau de tine , sincer , parerea mea personala este sa te duci sa te controlezi la mansarda poate mai recuperezi ceva neuroni sau poate nu
ungureanu88_gmail_com
Postat pe 8 Iunie 2010 21:35
salut / probabil ca de la aloe vera i se trage , dar nu cred ca isi mai revine veci , trebuie sa acceptam ca in medicina mai exista si cazuri netratabile si mai ales incurabile , cu respect ungureanu
ungureanu88_gmail_com
Postat pe 8 Iunie 2010 21:38
salut , sincer acest tampit nu merita bagat in seama , o doza mai mare de cretinism si prostie nu poti intalni nici macar in cartea recordurilor , are loc de veci asigurat acolo poti sa fi sigura de asta , cu respect ungureanu
ungureanu88_gmail_com
Postat pe 8 Iunie 2010 21:42
daca n-as fi testat produsele de la forever ar fi ceva...sunt produse...fara de care se poate trai..exista produse la fel de bune sau chiar mai bune la un pret muult mai accesibil.
chestia asta care se numeste...om..nu...sa zicem X, se lauda ca are un castig imens, din banii altora, deci nu munceste pacaleste...dar petre ene..sa te fereasca dumnezeu sa ne intalnim la vreo reuniune de forever, ca obiectul pe care o sa-l simti in cap os a fie fix de la mine ;)cu dedicatie de la restul de pe forum, pe care i-ai injurat si vorbit urat... ;) asa ca cosmar placut acestui..X...
nu va mai puneti mintea cu el ca nu se merita.. ;)
antipatica
Postat pe 8 Iunie 2010 22:05
De la: antipatica, la data 2010-06-08 22:05:48daca n-as fi testat produsele de la forever ar fi ceva...sunt produse...fara de care se poate trai..exista produse la fel de bune sau chiar mai bune la un pret muult mai accesibil.
chestia asta care se numeste...om..nu...sa zicem X, se lauda ca are un castig imens, din banii altora, deci nu munceste pacaleste...dar petre ene..sa te fereasca dumnezeu sa ne intalnim la vreo reuniune de forever, ca obiectul pe care o sa-l simti in cap os a fie fix de la mine ;)cu dedicatie de la restul de pe forum, pe care i-ai injurat si vorbit urat... ;) asa ca cosmar placut acestui..X...
nu va mai puneti mintea cu el ca nu se merita.. ;)
ai lasa-ma,serios,uite ca ma duc la evenimentele forever,te astept,sa nu uiti sa-i ceri mati bani de tren.
ene_m_gabriel
Postat pe 8 Iunie 2010 23:22
De la: ungureanu88_gmail_com, la data 2010-06-08 21:42:45salut , sincer acest tampit nu merita bagat in seama , o doza mai mare de cretinism si prostie nu poti intalni nici macar in cartea recordurilor , are loc de veci asigurat acolo poti sa fi sigura de asta , cu respect ungureanu
ca sa-ti demonstrez ca esti prost am sa te intreb:cum vine asta "tratamente naturiste"?
ene_m_gabriel
Postat pe 8 Iunie 2010 23:23
Copiii tai seamana cu tine? Sper ca nu.
micabis
Postat pe 9 Iunie 2010 05:24




BRAVO AEMULUS!!!!







----------------------------------------------------------------------
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 9 Iunie 2010 06:43
da?..pai bun..sa cer si un dric pentru tine sa ai cu ce te intoarce acasa ;)




ce copii sa aibe mutantul asta ? :|
antipatica
Postat pe 9 Iunie 2010 15:17
consider ca pentru planeta aceasca numita pamant ajunge un singur cretin si incult ca acest individ numit ene , doamne fereste sa mai apara unu sau mai multi din acelasi gama , fereasca dumnezeu
ungureanu88_gmail_com
Postat pe 9 Iunie 2010 22:07











------------------------------------------------
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 9 Iunie 2010 23:51
Buna!
Iti recomand sa incerci la Cabinetul “Dr. Sebastian Pop Dermatologie”. Este situat in centrul Bucurestiului, langa Piata Romana, pe strada Povernei, la numerele 31-33. Nr de tel: +021 317 24 40. Mi am facut un tratament facial la ei si mi au parut f profesionisti.
Succes!
serenika_b
Postat pe 15 Iunie 2010 17:43







-----------------------------------------
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 18 Iunie 2010 21:17
CE AI TU POARTA NUMELE DE ROZACEE....SI POATE FI ASOCIATA CU INFECTIA CU HELICOBACTER PYLORI..DE ASEMENEA TREBUIE SA EVITI ALIMENTELE FIERBINTI..CIOCOLATA..ALIMENTELE PICANTE...TREBUIE SA INCERCI APLICATII LOCALE CU AZOT..TI-O RECOMAND CU DRAGA INIMA PE DR TRIFU RODICA DE LA CLINICA SCARLAT LONGHIN DIN BUCURESTI ESTE EXTRAORDINAR DE BUNA, CU FOARTE MULTA EXPERIENTA SI A LUCRAT PRINTRE CEI MAI DE SEAMA DERMATOLOGI AI ROMANIEI..TI-O RECOMAND.
healthy017387
Postat pe 20 Iunie 2010 01:34
AM UITAT..NEAPARAT EVITA ALCOOLUL!!!! O SA AIBA ACELASI EFECT...ADICA VASODILATATIE SUPERFICIALA...SI NU TE DA CU TOT FELUL DE PRODUSE..GEN ALOE VERA DIN COMERT SAU STIU SI EU CE FEL DE CREME PE BAZA DE PLATE..CA POTI FACE O DERMATITA DE CONTACT DE TOATA FRUMUSETEA! SUCCES
healthy017387
Postat pe 20 Iunie 2010 01:39
IAR DACA FATA TI SE INROSESTE PE UN FOND EMOTIV....ACESTA POARTA NUMELE DE ERITEM DE PUDOARE...SI MULTA LUME ARE ACESTA CHESTIE...:)
healthy017387
Postat pe 20 Iunie 2010 01:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
interactiv)) 3 De la: kudika513666 16 Martie 2012 21:29
pete maro pe fata 14 De la: office_salinasusesi_ro 13 Aprilie 2010 09:19
High School Kangoo Party 1 De la: dianastirbu 23 Februarie 2011 01:09
Mereu in lupta cu kg 1 De la: fifi 16 Noiembrie 2009 19:11
ingrijirea tenului la adolescente 24 De la: office_salinasusesi_ro 28 Februarie 2010 11:09