Setari Cookie-uri

CEARCANE

buna am cearcane care ma deranjeaza fff mult sunt ff complexata stie cineva un tratamen ceva de a scapa de ele?astept sugestii de la voi..multumesc anticipat!
camy_camy_healthy
Postat pe 20 Mai 2010 14:41
Sa sti ca am ac. problema....Am incercat totul aproximativ...atenuate da,vindecate nu.Asa ca am apelat la...ochelari,de soare,dar f. transparenti,maroni,pe care ii port tot timpul cand plec.E super imi da un aer de fitoasa...bestial.Ii port chiar si iarna.Daca nu vrei asa poti lua ochelari de vedere cu lentile de sticla ,daca nu ai nevoie de dioptri.Mie mi se par super ,infrumuseteaza pe orcine,nu inteleg tampenia cu lentile de contact pt. cei ce au nevoie de dioptri.Cremele sunt scumpe si sunt de evitat pt. ca contin parabeni...otrava,adica.Chiar si fondul de ten,anticearcane si altele.Sa nu iei din aia negri prin care nu se vad ochi ,sunt groaznici.Ce aiurea sa vorbesti cu cineva si sa nu ii vezi ochii.Se atenueaza daca bei 2-3 l de lichide,ca de aici e problema .Si da-ti cu fard de pleoape ,contur negru ,sus ,si pe rama interioara a ploapei inferioare,rimel.Si somn...Da totusi si cu ceva creme,pt. hidratare.
ani_healthy
Postat pe 20 Mai 2010 19:58
Un ajutor in problema cearcanelor ar putea fii crema pe baza de fructul Noni: TePoema™ Restorative Eye Essence(Cremã pentru îngrijirea ochilor)
colnago
Postat pe 20 Mai 2010 21:23
Gasesti multe tratamente naturiste contra cearcanelor daca dai pe google "tratamente naturiste contra cearcanelor".
Bafta.
amona_2010
Postat pe 6 Iunie 2010 07:01





----------------------
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 7 Iunie 2010 16:23
ca sa nu se observe ar trebiu sa te dai la caercane cu un fond de ten mai deschis decat cel de pe fata si la pranz sau dupa-miaza trebuie sa dormi...si eu am dar nu ma deranjeaza DELOC:|
adn_healthy
Postat pe 8 Iunie 2010 13:15
RADE UN SFERT DE CASTRAVETE PE ROZATOARE. INMOAIE INTR-UN TIFON SI APLICA PE OCHI SI SUB OCHI.
DE 3 ORI PE SAPTAMINA. TINE 10-15 MINUTE ,PINA SE ZVINTA COMPLECT. APOI DAI CU O CREMA DE FATA.
SIMPLU SI NATURAL.
VA PUP
healthy014814
Postat pe 8 Iunie 2010 21:40
salut , produc 4 modele de crema antirid anticearcane , sunt pe baza de plante : cu apa de trandafir si apa de liliac ,dar daca nu tratezi in prima faza cauza de la care apar cearcanele degeaba dai cu ce crema doresti posibil sa ai ceva probleme la ficat sau rinichi sau oboseala , poti face un control de rutina sa vezi de unde apare problema , multa sanatate
ungureanu88_gmail_com
Postat pe 9 Iunie 2010 10:28









---------------------------
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 10 Iunie 2010 09:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Retete dietetice de post! 15 De la: Mirelapufulete 24 Ianuarie 2012 18:47
Dureri continue abdomen 19 De la: semaka_boy 16 Iunie 2010 19:39
Creme profesionale 12 De la: simply_me_bia 28 Mai 2010 10:13
Dieta hipotiroidie 5 De la: healthy013837 12 Martie 2010 12:52
hy 1 De la: mirelaila 10 Aprilie 2010 15:00