Ati incercat Hoodia Gordonii pentru slabit?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

deliapetrescu@yahoo.com Avatarul lui deliapetrescu@yahoo.com

193 mesaje

Ati incercat Hoodia Gordonii pentru slabit? Nu are contraindicatii.... nu da efecte secundare. Reduce pofta de mancare si mai ales pofta de dulce. Singura problema este aceea ca trebuie sa aveti o continuitate de cel putin 3 luni cu aceste capsule...Nu este nici la un pret foarte ridicat; pot spune ca e accesibila cam tuturor buzunarelor. Daca doriti amanunte sau chiar sa cumparati va pot face rost chiar hoodia originala. Ma gasiti la adresa primotempo2003@yahoo.com sau 0766.685.295/Arina
Raporteaza abuz de limbaj
milies Avatarul lui milies

15 mesaje
Oras: bacau

Buna Delia, Daca poti te rog sa-mi trimiti detalii pe adresa mioara_ilies@yahoo.com. Ma intereseaza foarte mult si cat mai multe amanunte. Multumesc anticipat. Cu sinceritate, Mioara. Sanatate.
healthy002409 Avatarul lui healthy002409

106 mesaje

Am un suc organic pt slabit din SUA, tratamentul e de minim 3 luni, gradat in care nu se consume grasimi, dulciuri, paine. In loc de paine se pot folosi cereale integrale. Mai multe detalii pe mail meu pricrodica@tahoo.com
DESERT_PLANT_healthy Avatarul lui DESERT_PLANT_healthy

82 mesaje

www.publisite.ro/desert-un-plant
Nu imi voi scrie numai parerea ci si voi recomanda pentru toate acele d-re si doamne interesate de a slabi INTR-UN MOD NATURAL.slabeste intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentr slabit DESERT PLANT.(..fara regim,fara exercitii,fara complicatii de orice natura si fara ca la sfarsitul tratamentului sa se instaleze acel yo-yo-un fel de bau-bau (si pe buna dreptate a celor care folosesc). pentru mai multe informatii folositi id messenger: desert.plant
kudika378104 Avatarul lui kudika378104

1 mesaj

Eu iau acest produs (Hoodia) de o saptamana.Nu are nici un efect. Mananc la fel si nu am dat jos nici un Kg (nici macar 100 de grame). Consum zilnic 3 l de apa, ceai...Ba chiar mai mult...acum fac si sport (bicicleta) si degeaba... Va tin la curent, insa , sincer, nu recomand... Anul trecut am luat Super Slim cu care am dat jos 12 Kg insa nu mai gasesc pastilele originale :(
kudika226898 Avatarul lui kudika226898

4550 mesaje

Porcarii sunt amandoaua...
ioanaM88 Avatarul lui ioanaM88

40 mesaje

De la: kudika378104, la data 2011-03-21 15:24:42Eu iau acest produs (Hoodia) de o saptamana.Nu are nici un efect. Mananc la fel si nu am dat jos nici un Kg (nici macar 100 de grame). Consum zilnic 3 l de apa, ceai...Ba chiar mai mult...acum fac si sport (bicicleta) si degeaba... Va tin la curent, insa , sincer, nu recomand... Anul trecut am luat Super Slim cu care am dat jos 12 Kg insa nu mai gasesc pastilele originale :(

poate e prea devreme sa se vada rezultatele, cu toate ca am auzit ca in cazul pastilelor de slabit rezultatele se vad destul de repede :(
kudika226898 Avatarul lui kudika226898

4550 mesaje

GeorgianaBB Avatarul lui GeorgianaBB

273 mesaje
Oras: bucuresti

Intrebarea mea e urmatoarea...cum vreti sa se vada un rezultat in asa de putin timp si fara sa aveti un regim alimentar corect?? Poate ati vrea sa stati si toata ziua pe canapea si cineva sa va aduca pastila. Eu am luat pastile cu hoodia gordonii(nu cred ca am voie sa zic numele produsului, insa sunt intr-o cutie verde cu roz) timp de o luna si ceva si am slabit aproximativ 6 kilograme. Orice pastile luati, aveti rabdare!