Setari Cookie-uri

vera

Ma poate ajuta cineva cu slabitul? sunt disperata terminata si toate cele Am 155 si 48 kg as vrea sa am kam vreo 43 si nu pot efectiv nu ma mai pot abtine .Va multumesc sper sa-mi raspundeti
healthy017142
Postat pe 12 Iunie 2010 14:27
De la: healthy017142, la data 2010-06-12 14:27:47Ma poate ajuta cineva cu slabitul? sunt disperata terminata si toate cele Am 155 si 48 kg as vrea sa am kam vreo 43 si nu pot efectiv nu ma mai pot abtine .Va multumesc sper sa-mi raspundeti


mergi la psihiatru!
camiflorea
Postat pe 12 Iunie 2010 15:27
Buna,
Cauta pe forum informatii despre cafeaua "FITNESS-COFFEE".Sunt convinsa ca te poate ajuta si pe tine asa cum a facuto si pentru alte doamne.
fittnescoffe
Postat pe 12 Iunie 2010 19:18
Ma poate ajuta cineva cu slabitul? sunt disperata terminata si toate cele Am 155 si 48 kg as vrea sa am kam vreo 43 si nu pot efectiv nu ma mai pot abtine .Va multumesc sper sa-mi raspundeti............... ce sa mai vorbim, ai 48 si vrei 43 kg. Vai draga ce problema grava ai? Este clar, inebuneste lumea. Greutataea normala pe care ar trebui s-o ai, o cunosti? Camiflorea ti-a dat cel mai pertinent sfat, mergi la psihiatru, ai mare nevoie, sau chiar pe la Spitalul 9, daca ai auzit de el. Daca nu, abordeaza-ma si-ti dau adresa, iti recomand si un medic bun.
Paunul
Postat pe 20 Iunie 2010 15:53
Buna,
Cauta pe forum informatii despre cafeaua "FITNESS-COFFEE".Sunt convinsa ca te poate ajuta si pe tine asa cum a facuto si pentru alte doamne.
fittnescoffe
Postat pe 21 Iunie 2010 15:07
Pentru healthy017142

Urmeaza sfaturile, de mai jos, ale dr. Paulo Ubiratan, Porto Alegre, Rio Grande do Sul, date într-un interviu acordat TV locale

Întrebare: exercitiile cardiovasculare prelungesc viata, nu?
R: inima ta a fost facuta pentru a batede un numãr de ori ... Nu-ti irosi bataile cu exercitii. Totul în cele din urmã se uzeazã. Accelerarea inimii nu va va face sa trãiti mai mult: Asta e ca si cum ai spune ca se poate extinde durata vietii masinii , daca o faceti sa mearga mai repede.
Vrei sa traiesti mai mult?
Ia un pui de somn!
Î: Ar trebui sã mã opresc cu consumul de carne rosie si sa mãnânc mai multe fructe si legume?
R: Tu trebuie sã întelegi logistica eficientei ... . Vaca ce manânca? Iarbã si porumb. Ce sunt alea? Plante. Deci, o friptura nu este nimic mai mult, este un mecanism eficient de a pune legume în sistemul dumneavoastrã . Vrei sa manânci boabe? Mãnâncã pui.
Î: Ar trebui sã reduc consumul de alcool?
R: Categoric nu. Vinul se face pe bazã de fructe. Brandy este distilat din vin, ceea ce înseamnã cã acesta trage apa din fructe, astfel încât sã profite din plin din ea. Berea este de asemenea din cereale. Le puteti lua!
Î: Care sunt avantajele unui program regulat exercitii fizice?
R: Filosofia mea este: Dacã nu aveti nicio durere ... sunteti bine!
Î: Fripturile sunt daunatoare?
A: Nu m-ai ascultat! ... Astãzi alimentele sunt prajite in ulei vegetal. Adevãrul este cã acestea raman impregnate cu ulei vegetal. Cum ar putea uleiul de plante sa fie dãunãtor pentru tine?
Q: Flexiunile ajuta la reducerea grasimii?
R: Categoric nu! Exersarea unui muschi doar il face sã creasca în dimensiune.
Î: Ciocolata face rau?
R: Esti nebun? ! E cacao! O alta vegetala! Este o mâncare bunã pentru a fi fericit!
Si tine minte: Viata, nu ar trebui sã fie o cãlãtorie pânã la mormânt, cu intentia de a ajunge sanatos acolo , cu un corp atractiv si un organism bine conservat. Mai bine ia celalalt drum - Bere într-o mânã - chips-uri în cealalta - mult sex si un organism complet uzat, pe deplin folosit, strigând ca ..... A MERITAT SA FACI CALATORIA! !

Daca a umbla inseamna a fi sanatos, postasul ar fi nemuritor .....! Balena inoata toatã ziua, mananca doar peste si bea apa si totusi e grasa!

REMEMBER: Un iepure alearga, sare toata viata si traieste 15 ani, broasca testoasã nu alearga NICIODATA si trãieste 450 de ani.
Paunul
Postat pe 22 Iunie 2010 09:13
DRAGUTA DAR STAI DESTUL DE BINE DOAR SA VREI SATE MENTII IN FORMA ASTA ....TE POT AJUTA ....CONTACTEAZA-MA O ZI BUNA SI GANDURI LA FEL
healthy017584
Postat pe 26 Iunie 2010 07:37
Iti recomand cu toata sinceritatea un psiholog.
iar daca faci " fite" adica daca n-ai laudatori in real, si cauti pe aici, atunci sfatul cel mai bun e al cameliei!
stem_29
Postat pe 28 Iunie 2010 13:19






-------------------------------
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 30 Iulie 2010 19:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
BIOPTRON 11 De la: Indiana_Jones 22 Septembrie 2011 23:20
stare de voma 3 De la: l2aura 1 Octombrie 2009 16:59
OPERATIA DE INDEPARTARE A GRASIMII DE PE BURTA 18 De la: kudika472042 21 Noiembrie 2011 17:34
Caut donator de ficat 19 De la: kudika368822 24 Februarie 2014 21:28
CURS DIAGNOSTIC SI EVALUARE CLINICA 18-20 Septembrie 2009 1 De la: CLINICAAQUAMARIN 27 Iulie 2009 17:18