Setari Cookie-uri

disperare....

am fost cam acu un an jumate cu un baiat...am stat 5 luni cu el...el ma sh dezvirginat....dupaia neam despartit...da o fost groaznik..el nu mo iubit...de atunci sufar...am avut mai multi pr de knd mam despartit de el..da pe toti ai comparam c el...sh cu nici unu nu ma intelegeam ca sh cu el...in fata lui ma simteam ca sh intro oglinda...in ziua in care lam cunoscut am stat 4 ore pe o banca in parc..aveam impresia ca ne stim de o viaata...acuma mo invitat la o inghetata...sigur vrea sa ne impacam...sa ai mai dau o sansa..??chiar nu stiu ce sa fac...so purtat groaznik cu mn...asculta de pr lui...sh deastea..chiar nu stiu ce sa fac...:((
d3lya_healthy
Postat pe 13 Iunie 2010 23:55
Punei conditii.Dar dupa mine zic sa fugi cit poti de el.E un magar si mai e si inflentabil.Nu vrea decit sa-si bata joc de tine.Tu meriti ceva mult mai bun.Fa-ti alta relatie si dal uitarii.Nu te merita.Ignoral.
kudika098645
Postat pe 18 Iunie 2010 19:02
tarot_healthy
Postat pe 23 Iunie 2010 12:31
De la: d3lya, la data 2010-06-13 23:55:50am fost cam acu un an jumate cu un baiat...am stat 5 luni cu el...el ma sh dezvirginat....dupaia neam despartit...da o fost groaznik..el nu mo iubit...de atunci sufar...am avut mai multi pr de knd mam despartit de el..da pe toti ai comparam c el...sh cu nici unu nu ma intelegeam ca sh cu el...in fata lui ma simteam ca sh intro oglinda...in ziua in care lam cunoscut am stat 4 ore pe o banca in parc..aveam impresia ca ne stim de o viaata...acuma mo invitat la o inghetata...sigur vrea sa ne impacam...sa ai mai dau o sansa..??chiar nu stiu ce sa fac...so purtat groaznik cu mn...asculta de pr lui...sh deastea..chiar nu stiu ce sa fac...:((


tu sigur il mai iubesti si de-aia te cramponezi de relata cu el! fugi cat mai poti! e de-ajuns sa-l ierti o data si-si va face un obicei din a se purta groaznic apoi a-ti cere iertare si a profita in continuare de iubirea ta.. are balta peste! exista si alti barbati pe lumea asta...
camiflorea
Postat pe 27 Iunie 2010 14:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
produsele ea-fit 1 De la: capriciosa 14 Iulie 2010 08:09
Pastile de slãbit 26 De la: JustMeD 13 Noiembrie 2013 17:45
Chisturi mamare 124 De la: raigam 29 August 2013 19:39
ulei de palmier 51 De la: m_nicole 30 Decembrie 2010 14:33
Cea mai eficienta cura de slabire 46 De la: mariakudika392605 26 Octombrie 2011 17:51