Setari Cookie-uri

RETETA MEA DE SALBIT

iata reteta mea pentru kg in plus .
imbracu un costum din ala cu efect de sauna si ma apuc de curatenie prin casa . Serg geamuri, dau cu aspiratorul , frec faiana , lustruiesc mobila , dansez cu bebe si la final mai fac si niste abdomene . intr-o jumatate de ora pe zi transpir mult mai mult decat o fac la sala intr-o ora jumatate . apoi ma hidratez bine si efectul se vede imediat .
puratnd costumul parca si psihic te simti altfel si iti vine chiar sa te agiti si sa faci mai multa miscare . pentru mine e ideal si vi-l recomand si voua www.articolesportive.com
migabgo
Postat pe 10 Septembrie 2008 16:03
De unde l-ai achizitionat costumul si cat a costat?
anka_healthy
Postat pe 19 Noiembrie 2008 11:05
Eu am un remediu naturist100% care slabeste100%.Pentru detalii sau informatii scrie-mi pe adresa de email
ivanescu.daniela@yahoo.com
Succes garantat!!!!!!!
ivanescu
Postat pe 19 Noiembrie 2008 17:18
sunt tare curioasa de aceasta metoda ! spune-mi si mie , te rog !
MYL
Postat pe 21 Noiembrie 2008 19:50
reteta mea de slabit e:normal se manank de 5 ori pe zi,cat mai multe fructe legume,mancare naturala.normal in fiecare zi se mananca cate un fruct in fiecare zi!!!
madalynna_mady89
Postat pe 23 Noiembrie 2008 17:13
de pe www.articolesportive.com
migabgo
Postat pe 24 Noiembrie 2008 15:28
http://desertplant.ecosapiens.ro/diete-cunoscute-si-necunoscute/ niste informatii destul de ok..tu ce zici??
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 20 Decembrie 2008 09:02
Slabeste sanatos, mancand normal, cu ajutorul pastilelor facute pe baza de plante.. Pastilele se numesc Lida Daidaihua Slimming Capsule,sunt din China. Eu am slabit mult, si nu au efecte negative, sunt din plante din Tibet, 100% naturale. Inainte de aceste pastille am folosit diferite pastille, ceaiuri, diete si slabeam dar apoi puneam la loc kg.
La aceste pastille cel mai important lucru este ca sunt naturale 100% si dupa ce am terminat tratamentul de trei luni, nu m-am ingrasat, si au trecut 5 luni. De aici mi-a venit ideea ca as putea sa le comercializez, am gasit producatorul de la care trebuie sa iau cantitati mari.
Daca te intereseaza pastilele astea scrie-mi pe email si iti spun pretul: merycamerzan@yahoo.com sau suna-ma la nr: 0744 551 225

Fac cu adevarat miracole, le-am testat pe mine. In 3 luni am slabit 17 kg, de la 77kg la 60kg. Am avut si eu problema cu greutatea, am fost la un nutritionist si mi-a zis sa nu mai mananc dupa 18.00, sa beau 2,5 litri de apa, sa nu mananc fainoase, mancare gatita.... sa nu combin mancarea.... doar gratare cu salata. Dar trebuie sa si poti face asta, daca mi-i pofta si nu am voie sa mananc, mi-i foame mai tare parca. Si am gasit aceste pastile, au rezultat, iti taie pofta de mancare, iti este sete intruna, si nu au efecte negative.
De exeplu medicul mi-a recomandat Reductil, de la care aveam dureri de stomac, ameteli...........slabiciuni, nu aveam deloc energie........
merycam
Postat pe 20 Decembrie 2008 14:42
Salut,

Te rog sa-mi dai si mie reteta ta naturista de slabit 100%.Adresa mea este: hilde.natu@yahoo.com
Multumesc.
0268275593BKP
Postat pe 6 Ianuarie 2009 08:54
nu am cum sa cred eu in herbalife ca face minuni, pentru ca stiu pe cineva foasrte apropiat care a incercat herbalife si nu a acut nici un efect, doar ca a cheltuit voarte multi bani..si efect 0
cris2181
Postat pe 20 Ianuarie 2009 08:47
DRAGA MYLUNITZA,
SUNT TREI PRODUSE CARE CONTIN GARCINIA CAMBOGIA,NOPALUL,EXTRACTUL DE CEAI VERDE,LECITINA,L-CARNITINA,PICOLINATUL DE CROM SI ULEIUL DE PRIMULA.
NU TREBUIE SA TI NICI O DIETA SI NICI UN REGIM.
PT. A AFLA CUM LE PROCURI SCRIE-MI PE ADRESA DE EMAIL ivanescu.daniela@yahoo.com
(nu se gasesc in farmacii)
ivanescu
Postat pe 20 Ianuarie 2009 15:11
buna
si eu am luat herbalife dar nu am respectat reteta ci am luat doar pastilele fara vitamine si nu stiu ce sucuri date
am mancat ca si inainte si am slabit intr-o luna cca 4 kg pe care nu le-am pus la loc
am luat o luna dar am renuntat din cauza ca pt mine sant scumpe
cred ca depinde de organismul fiecaruia de aceea recomanda medicii dieta personalizata
succes tuturor
ninasave
Postat pe 21 Ianuarie 2009 08:32
buna ziua,
am 52 ani,in 2 ani am luat in greutate 19 kg.am 1,52m
doresc din tot sufletul sa slabesc.
mariana niculescu -oltenita jud.calarasi

meil-mariana_niculescu2000@yahoo.com
multumesc,
aba
Postat pe 21 Ianuarie 2009 10:32
mi-as dori sa primesc si eu raspunsul tau la remediul de slabit 100%.Te rog din suflet spune-mi ce stii.Adresa mea este florydicianu@yahoo.com
Astept cu nerabdare
florydicianu
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:27
nu obisnuiesc sa scriu pe forum deoarece nu am timp dar cand am vazut acet mesaj mi-a sarit in ochi ...in legatura cu pastilele Lida Daidaihua Slimming Capsule...eu am luat si am slabit intr-o luna 5 kg...dupa ce am incetat sa le iau am pus inapoi 15 kg in 2 luni.....apoi am fost la un medic endocrinolog si mi sa spus ca de la aceste pastile....nu am crezut si am fost la un nutritionist care mi-a spus cand a auzit de acsete pastile ca ma noroc deoarece au fost fete care au murit de la aceste pastile..... cred acest lucru deoarece mai cunosc 3 fete care au incercat cu aceste pastile, 1 este verisoara mea care dupa ce a luat 3 pastile a ajuns la urgenta si avea ficatul extraordinar de mairt,o prietena care dupa 8 pastile i sa facut rau....si inca o prietena care dupa ce a slabit 10 kg sa ingrasat 25....
probabil ca persoana care le vinde este distribuitor si de aceea le recomanda
uroseviteanu
Postat pe 21 Ianuarie 2009 11:53
Cea mai mare prostie este sa incercati sa slabiti cu tot felul de pastile. Va fac numai rau.La fel si cu infometarea. Nu faceti decat sa va dati metabolismul peste cap si sa puneti la loc mai mult decat ati slabit. Mai informati-va. Mai cititi. Nu este normal sa se slabeasca 15 kg/luna.va recomanda cartea Mihaelei Bilic. In ea explica exact cum functioneaza corect organismul si cum puteti slabi sanatos fara sa puneti la loc kilogramele de care ati scapat.Si lasati pastile si lenea si mergeti la sala!
rivanovici
Postat pe 21 Ianuarie 2009 12:29
buna
eu nu va recomand pastile
alinuta_intasneata
Postat pe 21 Ianuarie 2009 13:51
Fiecare dintre noi avem un secret in ceea ce priveste modul de mentinere a siluetei..persoane care au incercat si la care au dat rezultate ofera spre exemplu propria lor reteta..altele dimpotriva se ridica si spun ca in spatele acestor reclame nu exista decat niste posibile ingrasari in urma tratamentului..eu recomand tratamentul pentru slabit DESERT PLANT.Slabesti intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului..SI MA OPRESC AICI!(cine cunoaste stie)pentru mai multe informatii despre tratament incercati id: desert.plant

tu incearca sa-ti doresti,noi te ajuta!
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 21 Ianuarie 2009 13:52
Chiar nu este vorba de secrete, ci de faptul ca nu poti sa-ti umfli organismul sau sa-l desumfli dupa bunul tau plac. Organismul uman este o "masinarie" extrem de complexa si care functioneaza dupa niste reguli. Bineinteles ca suna bine ...SALBESTI Intre 3-8 kg DUPA PRIMA SAPTAMANA DE FOLOSIRE A TRATAMENTULUI ... Am spus si in postul anterior mai cititi, nu va aruncati cu capul inainte ca nu faceti decat sa va distrugeti organismul si sa va condamnati la eterne cure de slabire. Se pierd CORECT si fara sa le asimilati la loc, 1KG la 7-10 zile. Dureaza sa arati bine si nu se face totul intr-o saptamana, iar cel mai importanat este sa va pastrati sanatatatea, slabind corect.
rivanovici
Postat pe 21 Ianuarie 2009 14:14
Buna,

As fi tare curioasa daca pt mine pastilele ar avea efect.Ma ingras cu aer....medical vorbind am o problema,care nu poate fi rezolvata instantaneu...de aici alte complicatii..iar faptul ca am luat aproape 10 kg,in cateva luni...ma omoara pur si simplu,iar organismul da semne de cedare.Nici un medic nu mi-a dat o solutie pt "ingrasatul meu",iar meniul meu zilnic este cam acesta:un iaurt mic,1-3 ceaiuri,ceva cereale,cateva fructe....cateodata uit sa si mananc...recunosc ca stau destul de prost la capitolul hidratare...dar sigur as vrea o solutie pt kilogramele care imi afecteaza viata la modul negativ
STEFFI
Postat pe 21 Ianuarie 2009 22:16
Buna, incearca super slim pastilele chinezesti originale, daca nu ai probleme cu diabetul sau inima, daca locuiesti in Bucuresti ne putem intalni si eu pot sa-t ofer cateva sa vezi daca au efect, in nici un caz nu le comanda pe net, este o mare teapa, capsulele sunt goale??????? eu le-am luat si am slabit 18kg in o luna jumate si inca 10 in urmatoarea, depinde si de organism, putem discuta foarte multe lumea este ciudata si observ ca multe sunt bagate pe acest forum sa spuna lucruri contradictorii si tot felul de minciuni, ori sunt distribuitori pe la alte firme cu alte produse, oricum eu personal le-am facut testul antidrog si nu contin amfetamina asa cum vorbesc desteptele care spun o gramada de prostii ca le-a cazut parul etc....daca vrei vorbim la tel pentru ca eu nu prea am timp de pierdut pe net insa m-a intrigat foarte tare faptul ca multe persoane habar nu au despre ce vorbesc, este adevarat ca or fi si contrafacute insa eu le cumpar chiar de la un medic.Daca vrei si chiar iti doresti eu nu am nici un secret te ajut gratis pentru ca asa am inceput si eu, nu credeam ca exista remediu, ma poti suna la tel.0728975326 - Claudia.
margele
Postat pe 21 Ianuarie 2009 23:26
in atentia acelor d-re si doamne dornice sa-si manifeste atat interesul cat si efortul unui tratament natural

Slabesti intre 5-7 kg in urma folosirii tratamentului pentru slabit DESERT PLANT.Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ma contactati pe id: desert.plant

pt si mai multe informatii intra te rog pe acest site: http://desertplant.ecosapiens.ro/

TU INCEARCA,NOI TE AJUTAM!!!
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 22 Ianuarie 2009 06:27
Tinctura din fructe de soc
-Pentru obezitate si boli de piele se va face o cura de 30 zile in doze progresive de la 1 la 7 lingurite zilnic.
In insuficienta reno- urinara se ia 1lingurita de 3-4ori pe zi diluand tinctura in apa.

Pentru tulburarile hormonale se ia 1/2 lingurita diluata in 1/2 pahar apa,dimineata ,inainte de masa si seara.
Pentru fibron uterin ,chist ovarian ,mastoza se i-au 50 picaturi de 3(trei) ori pe zi/ se asociaza cu extract de muguri de zmeur.
In constipatie cronica si acuta se i-au 1-3 linguri diluate intr-o cana cu apa ,la ora 18.
Pentru alergie se i-a o lingura de tinctura diluata intr-un pahar cu apa de 3 ori pe zi pe stomacul gol.
In cancer se i-au 1-2 linguri pe zi diluate in apa.

Indicatii-Actiune antifebril,antiseptic intestinal,depurativ foarte puternic,diuretic foarte puternic,laxativ (in doze mici),hipotensiv mediu-slab,purgativ puternic(in doze medii-mari),stimuleaza refacerea epiteliului renal.
Se recomanda in obezitate ,ingrasare,acnee,psoriazis,sclerodermie,dermatoza alergica,boli de piele rebele la alte forme de tratament,insuficienta reno-urinara,tulburari hormonale ..ce apar in urma tratamentului cu anticonceptionale,corticoizi,constipatie cronica si acuta inclusiv formele rebele ce apar la tratamentele clasice,reumatism,reumatism degenerativ,guta,alergie indiferent de tipul de antigen in toxicatii diverse adjuvant si profilactic in cancer,tulburari psihice diverse.

Intotdeauna inainte cereti neaparat sfatul medicului dvs ! Un regim corespunzator va ajuta cel mai bine si nu uitati totusi ca mancarea inseamna viata!
Angelyka
Postat pe 22 Ianuarie 2009 08:19
sunt curioasa de reteta ta natulala 100% trimitemi-o si mie te rog frumos pa
mary.liana@yahoo.com
Postat pe 22 Ianuarie 2009 08:51
Draga mea Claudioasa....nici eu nu vreau sa ma contrazic dar pastilele alea de slabit ..capsule cum naiba le zice....au efecte negative...si inca destule. Acum depinde si de organism la cat timp apar.Fiica-mea a luat anul trecut in aprilie o cutie...foarte fericita ca a slabit intr-o luna jumatate 18 kile...Reactii mai putine ca la alte persoane...atunci pe moment ....iar acum dupa 8 luni s-a trezit cu ulcer....am fost si la medic si ne-a spus clar de la ce se trage. Oare a meritat acele kilograme atata suferinta...si mai ales ca le-a pus inapoi aproape pe toate...Acum si ea este studenta la medicina si cand aude pe careva ca vrea pastila ii arata exemplu viu....Asa ca mai bine cu cateva kile in plus decat cu probleme de sanatate toata viata.









corinacostea36
Postat pe 22 Ianuarie 2009 21:31
Ei bine ma bucur ca-mi spui ce i s-a intamplat fiicei tare si sincer imi pare rau insa nu pastilele sunt de vina ci faptul ca ea nu a mai mancat aproape nimic era normal sa-i produca o rana la stomac ciudat este faptul ca eu sufeream de o gastrita cronica groaznica, mi-am facut si endoscopie si primavara si toamna pentru mine era groaznic simteam un cutit infipt in capul pieptului insa iti jur ca decand am luat pastilele sa nu vorbesc intr-un ceas rau ca nu am mai avut niciodata o astfel de suferinta consider ca m-am videcat total, tocmai acesta este secretul ca trebuie sa ai totusi o alimentatie sanatoasa si sa iei si minerale ca altfel iti paradesti tot organismul inclusiv ficatul, daca spui ca acum este medic sa-si aminteasca ce a mancat si cat in perioada in care a luat pastilele, si mie mi-a fost intr-o zi foarte rau dar mi-am dat seama ca m-am apucat sa-mi transcriu niste agende si am fumat vreo 2 ore, am baut cafea vreo doua cani luasem si pastila si datorita faptului ca ele contin foarte mult energizant normal ca tensiuinea a crescutfoarte repede si m-a luat tremuratul, evident ca m-am speriat si eu foarte tare dar am stiut imediat unde am gresit, daca respecti prospectul si nu ai probleme de sanatate sincer sunt miraculoase, nu am nici un interes sa le fac reclama pentru ca eu nu sunt distribuitor, va spun doar cum stau lucrurile, dar naturela sunt cu siguranta pentru ca am rezultatul de la laborator si au iesit exact cu concentratia de pe pachet, nimeni nu a afirmat asa ceva pana acum pe forum, toate vorbesc numai prostii, emisiunile care au fost la tv au fost facute special sa denigreze aceste pastile care se numesc SUPER SLIM si nu Capsula de slabit care este cu totul altceva in sensul ca si eu am o vecina care a luat asa ceva si se vaita de ameteli, vertij, stare de voma si altele, tremurat insa nu stiu ce anume contin si cat sunt de reale pastilele romanesti oricum ele circula sub denumirea de Super Slim pentru ca farmacistele spun ca acelea sunt in varianta romaneasca este o teapa, vecina a slabit intr-adevar cu ele dar numai datorita senzatiei de rau pe care a avuto, in schim cele chinezesti iti dau o forta de nu te mai opresti din treaba, pot sa va dau multe exemple insa nu am atata spatiu si timp, am mers intr-o zi de la Romana si pana la Sebastian pe jos si nu am simtit pic de oboseala, as mai fi mers dar ma usturau talpile picioarelor, atata energie iti dau si tocmai acesta este rolul lor sa faci si miscare pentru ca de exemplu daca urci scarile 10 etaje nu obosesti trebuie sa elimini teama de a incerca asa slabesti urgent facand si miscare, daca vrei sa ma mai intrebi ceva astept, as vrea sa citeasca scele care au luat si cele care vor sa ia si sunt speriate de tot felul de persoane care vorbesc numai din auzite, nu am timp sa spun la fiecare in parte tocmai de aceea mi-am sacrificat putin timp sa lamuresc lucrurile, incercati 2 zile daca au efecte pozitive sau negative ve-ti simti imediat, astept orice fel de intrebare.
margele
Postat pe 22 Ianuarie 2009 22:10
Ei bine ma bucur ca-mi spui ce i s-a intamplat fiicei tare si sincer imi pare rau insa nu pastilele sunt de vina ci faptul ca ea nu a mai mancat aproape nimic era normal sa-i produca o rana la stomac ciudat este faptul ca eu sufeream de o gastrita cronica groaznica, mi-am facut si endoscopie si primavara si toamna pentru mine era groaznic simteam un cutit infipt in capul pieptului insa iti jur ca decand am luat pastilele sa nu vorbesc intr-un ceas rau ca nu am mai avut niciodata o astfel de suferinta consider ca m-am videcat total, tocmai acesta este secretul ca trebuie sa ai totusi o alimentatie sanatoasa si sa iei si minerale ca altfel iti paradesti tot organismul inclusiv ficatul, daca spui ca acum este medic sa-si aminteasca ce a mancat si cat in perioada in care a luat pastilele, si mie mi-a fost intr-o zi foarte rau dar mi-am dat seama ca m-am apucat sa-mi transcriu niste agende si am fumat vreo 2 ore, am baut cafea vreo doua cani luasem si pastila si datorita faptului ca ele contin foarte mult energizant normal ca tensiuinea a crescutfoarte repede si m-a luat tremuratul, evident ca m-am speriat si eu foarte tare dar am stiut imediat unde am gresit, daca respecti prospectul si nu ai probleme de sanatate sincer sunt miraculoase, nu am nici un interes sa le fac reclama pentru ca eu nu sunt distribuitor, va spun doar cum stau lucrurile, dar naturela sunt cu siguranta pentru ca am rezultatul de la laborator si au iesit exact cu concentratia de pe pachet, nimeni nu a afirmat asa ceva pana acum pe forum, toate vorbesc numai prostii, emisiunile care au fost la tv au fost facute special sa denigreze aceste pastile care se numesc SUPER SLIM si nu Capsula de slabit care este cu totul altceva in sensul ca si eu am o vecina care a luat asa ceva si se vaita de ameteli, vertij, stare de voma si altele, tremurat insa nu stiu ce anume contin si cat sunt de reale pastilele romanesti oricum ele circula sub denumirea de Super Slim pentru ca farmacistele spun ca acelea sunt in varianta romaneasca este o teapa, vecina a slabit intr-adevar cu ele dar numai datorita senzatiei de rau pe care a avuto, in schim cele chinezesti iti dau o forta de nu te mai opresti din treaba, pot sa va dau multe exemple insa nu am atata spatiu si timp, am mers intr-o zi de la Romana si pana la Sebastian pe jos si nu am simtit pic de oboseala, as mai fi mers dar ma usturau talpile picioarelor, atata energie iti dau si tocmai acesta este rolul lor sa faci si miscare pentru ca de exemplu daca urci scarile 10 etaje nu obosesti trebuie sa elimini teama de a incerca asa slabesti urgent facand si miscare, daca vrei sa ma mai intrebi ceva astept, as vrea sa citeasca scele care au luat si cele care vor sa ia si sunt speriate de tot felul de persoane care vorbesc numai din auzite, nu am timp sa spun la fiecare in parte tocmai de aceea mi-am sacrificat putin timp sa lamuresc lucrurile, incercati 2 zile daca au efecte pozitive sau negative ve-ti simti imediat, astept orice fel de intrebare.
margele
Postat pe 22 Ianuarie 2009 22:11
nu va recomand aceste pastile sant cele mai mari tampenii care va distrug organismul si va da metabolismul peste cap,este adevarat ca slabiti dar ganditi logic 10 kg intr-o luna......ganditi cate modificari are loc in organismul dumneavoastra.....mai bine slabiti corect si sanatos prin un regim alimentar si foarte mult sport nu va lasati pacaliti de asfel de oameni care fac reclama la aceste nenorocite de pastile si spun ca nu au nici un interes dar lasa nr de telefoane in caz ca un prost a cazut in plasa sa il otraveasca cu asfel d pastile.
miruta89
Postat pe 22 Ianuarie 2009 22:31
si eu sunt multumita de ele,am luat o luna si am slabit 5 kg si cel mai mult mi-a placut ca nu am mai simtit senzatia de foame care ma omora seara.M-am simtit bine,nu am avut nici un fel de probleme si intentionez sa mai iau o luna ca se apropie primavara.
xxlanita
Postat pe 22 Ianuarie 2009 22:31
minciuni minciuni si iar minciuni nu luati acele otravuri mai bine slabiti corect si natural nu cu acele otravuri
miruta89
Postat pe 23 Ianuarie 2009 10:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Saraci pesti...bietele animale... 37 De la: kudika_nikole 18 Ianuarie 2012 16:53
Cum sa mancam sanatos de Sarbatori 25 De la: 4Life 27 Decembrie 2009 22:49
Preferati blenderul sau storcatorul prin presare ca sa pregatiti sucuri naturale de fructe si legume? 6 De la: kudika_928362 26 Iulie 2013 09:06
cat de bune sunt capsulelele de slabit cu supa de varza? 35 De la: an3mary19 19 Noiembrie 2012 16:18
ce poti manca din nimic????? 92 De la: sirghea 9 August 2010 09:56