Setari Cookie-uri

inselata de un excroc sentimental

buna fetelor.sa va spun si eu prin ce am trecut.am cunoscut pe cineva pe net in urma cu un an aproape.m am indragostit de el,prin simplul fapt ca imi impartasea cred eu aceeasi iubire,dar ma mintit grav de tot.la inceputul relatiei,mia spus ca nu e insurat cu timpul mia spus ca este insurat ceea ce eu nu am mai crezut.vorbeam zilnic la telefon,pe messenger,ma amagea cu minciuni urzite sa pic in plasa lui,recunosc ca eu ajunsesem sa il iubesc sincer chiar daca nu asteptam prea mult din partea lui.venea la mine chiar si de 2 ori pe luna.tin sa mentionez ca el era din bacau,eu gorj,ne desparteau 600 de km.acum ceva timp ne am despartit,deoarece eu am aflat ca am contractat o bts in urma unui control pap si cand l am intrebat a dat vina pe mine.a pus la cale o farsa.a pus pe cineva sa ma sune si sa se dea drept iubita lui,sa vada cum reactionez,atat mia trebuit si am inceput sa o acuz pe tipa ca de la ea a luat boala si acum pun vina pe mine,in urma tuturor celor intamplate eu am renuntat chiar daca sufar din prostia mea,asa ca pe aceasta cale vreau sa avertizez fetele sa fie cu ochii in patru catre cine isi arata sentimentele.sunt destui nenorociti care pacalesc fetele naive.eu am 32 de ani si tot am fost pacalita de un excroc ca asta.astept comentarii,si pareri pro si contra.ochii mari fetelor :
vio_pissy
Postat pe 3 Iulie 2010 19:00

si tu nu ti-ai dat seama un an de zile ca el e insurat?
Barbie30
Postat pe 3 Iulie 2010 19:04
wow asta e.....ciudat
Bine ca ai scapat (de el) ca de bts.....
clau19
Postat pe 3 Iulie 2010 19:05
nu este insurat si nu a fost niciodata...a fost tot o minciuna de a lui.in sfarsit mi am dat seama cu cine ma incurcasem,mai bine mai tarziu decat niciodata.
vio_pissy
Postat pe 4 Iulie 2010 02:02
Pai, daca topicul are ca scop eviatarea individului, da-le fetelor si-un site pe unde bantuie si niste id-uri pe care le foloseste pe site, pe mess, telefoane, mai stiu eu ce. Chiar si-o poza. Altfel avertismentul tau nu prea merge. E doar un fel de: nu circulati bauti la volan.
rashela
Postat pe 4 Iulie 2010 03:15
De la: monik_smekerita, la data 2010-07-03 19:00:44eu am 32 de ani si tot am fost pacalita de un excroc ca asta.astept comentarii,si pareri pro si contra.ochii mari fetelor :

Tanti, daca intr-adevar ai 32 de ani, e jalnic. De ce zic ca e jalnic? Pentru ca nu pot sa concep ca la anii tai ai patit asa ceva. Hai la o fata de 16-22 de ani as mai zice, dar la o femeie matura de 32? Unde ai trait pana acum de nu te-ai maturizat deloc? In jungla?
Daca nu ai 32 de ani, iar e jalnic pentru ca ai incercat sa faci misto de noi.
Deci oricum e jalnic.
tematoare
Postat pe 7 Iulie 2010 17:01
i se poate intampla oricui,indiferent de varsta.asa suntem noi femeile.avem incredere prea usor in barbati.eu nu am postat acest topic sa fiu condamnata.am vrut sa va fac sa intelegeti ca sunt si astfel de pers care inseala femeile.si da,am 32 de ani
vio_pissy
Postat pe 11 Iulie 2010 00:17
Nu stiu cum nu va dati voi seama atunci cand intalniti un sociopat... Imi pare rau pt tine.. Ai grija pe viitor.
anutzzaa
Postat pe 11 Iulie 2010 06:37
Nu inteleg de ce ai acuzat-o pe nevasta-sa (asa cum credeai tu ca e insurat) ca de la ea a luat boala...?? Daca el umbla in stanga si in dreapta, colinda tara in lung si in lat, nu e clar ca de la el era boala ?? Ai un caracter care lasa de dorit, femeia aia nu avea nici o vina si tu o acuzai pe ea, crezand ca e nevasta-sa. Poate chiar meriti ce ti s-a intamplat.
anutzzaa
Postat pe 11 Iulie 2010 06:41
tipa de la telef nu era sotia lui,era una pusa de el sa ma faca pe mine sa cred ca e insurat.nu este insurat nici la momentul respectiv
vio_pissy
Postat pe 11 Iulie 2010 16:12
De la: monik_smekerita, la data 2010-07-11 16:12:09tipa de la telef nu era sotia lui,era una pusa de el sa ma faca pe mine sa cred ca e insurat.nu este insurat nici la momentul respectiv

si????
inca iti place, ah?
oricum, tot mincinos ramane..si tu, maturizeaza-te in viata asta..
apropo, maritata esti?
dragon_fly88
Postat pe 11 Iulie 2010 16:18
O fi balcaza si lalaie....cand a vazut p* moldoveanului, a cazut pe spate....
kudika226898
Postat pe 11 Iulie 2010 18:19
O fi balcaza si lalaie....cand a vazut p* moldoveanului, a cazut pe spate....
kudika226898
Postat pe 11 Iulie 2010 18:19
www.mariefecte.blogspot.com
Am scris cateva idei despre diete, nutritie, psihoteste si alte lucruri care sper sa va ajute si sa vi se para interesante.

Sper sa participati si la sondaj pentru a satisface cat mai mult nevoie voastre. Multumesc si ma scuzati de deranj.
chic_sindy
Postat pe 11 Iulie 2010 18:22
arat destul de bine pt varsta mea.multe si ar dori sa aiba corpul meu,avand si 3 copii.si nu trebuie sa jignesti pe nimeni kudika.nu se stie niciodata ce te asteapta in viata,si poate o sa ai si tu nevoie de un sfat.si da,sunt maritata.multumite?
vio_pissy
Postat pe 12 Iulie 2010 03:39
De la: kudika226898, la data 2010-07-11 18:19:30O fi balcaza si lalaie....cand a vazut p* moldoveanului, a cazut pe spate....
vio_pissy
Postat pe 12 Iulie 2010 03:42
De la: monik_smekerita, la data 2010-07-12 03:39:34arat destul de bine pt varsta mea.multe si ar dori sa aiba corpul meu,avand si 3 copii.si nu trebuie sa jignesti pe nimeni kudika.nu se stie niciodata ce te asteapta in viata,si poate o sa ai si tu nevoie de un sfat.si da,sunt maritata.multumite?


Ei, dupa ce ai umblat, ai capatat...nu-ti ajunse una, ai avut 2...dintre care una beteaga...
kudika226898
Postat pe 12 Iulie 2010 21:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum pot sa il uit?? 10 De la: printesaa_x 17 Ianuarie 2011 10:43
Se va intampla intr-un final..[ovestea se va asterne intr-un jurnal...? 4 De la: meekk 29 Decembrie 2008 00:19
oare sunt doar o distractie pentru el?? :(( 31 De la: geo_x 28 Iulie 2009 23:15
iubirea adevarata nu are de-a face cu obsesia... 1 De la: kudika379923 30 Octombrie 2011 10:33
ce sa fac??? 7 De la: deea_sweet 14 Octombrie 2010 17:41