Setari Cookie-uri

dieta cu apa!!!!!halp...

ati incercat dieta cu apa?shi dak da...cate kg ati slabit?shi eu am inceput sa o tzin,am ajuns la a 7 zi,da' nu am observat nici o schimbare...doar in primele zile imi era f sete,acum am inceput sa ma obijnuiesc,plus k eu dimi plec la munk shi trebuie sa'mi beau shi cafeaua shi pe urma continuii cu apa fiarta shi racita.are cv?trebuie bauta neaparat pe stomacul gol?aaa...shi acuma de vreo 2 zile incoace incep sa ametesc dimineata dak nu manank nimik...(doar apa aia)..shi am o pofta pe dulciuri ...am shi mancat in ultimele zile k nu m'am mai putut abtine s'a dus cura mea?????
baby_pusha
Postat pe 3 Iulie 2010 20:43
adica.....cand ti-e foame,mai bei un pahar cu apa sau cum?!
mitura
Postat pe 3 Iulie 2010 20:44
aloooo fata,tu esti intreaga la minte?Ce minte luminata ti-a mai recomandat reteta asta?Tu iti dai seama care e nivelul tau de gandire,nu?
Felicitari! La sfarsit sa te pupi,asta daca nu o sa te pupe altii.......
Si cand o sa lesini tot cu apa o sa te trezeasca.....wtf
Barbie30
Postat pe 3 Iulie 2010 20:49
ce tie si cu dietele astea.....le ia mintile unora !
Barbie30
Postat pe 3 Iulie 2010 21:15
de ce sunteti hotarate unele dintre voi, fetelor, sa va bateti joc de organism tinand diete aflate de la vecina x, colega y sau de oriunde altundeva decat de la medicul nutritionist? in primul rand ce ne-ai scris tu mai sus este o forma de infometare drastica si aiuristica....cine ti-a spus tie ca apa inlocuieste micul dejun sau oricare alta masa? daca vrei incearca in timpul meselor sa bei apa cu inghitituri mici
miss_darine
Postat pe 4 Iulie 2010 11:13
De la: baby_pusha, la data 2010-07-03 20:43:16ati incercat dieta cu apa?shi dak da...cate kg ati slabit?shi eu am inceput sa o tzin,am ajuns la a 7 zi,da' nu am observat nici o schimbare..:


probabil ca in loc s-o bei , tu te spalai cu ea!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 20 Iulie 2010 23:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum ai putut? 6 De la: GreenBubbles 5 Noiembrie 2009 21:44
Eu -sagetator- ;el-taur.. 7 De la: pissyk87 19 Mai 2009 20:47
Cum sa ne comportam cu un barbat intr-o relatie ca sa fie in avantajul nostru 17 De la: Broscutzza 22 Decembrie 2008 16:46
sa il iert sau nu ? 6 De la: tzvetociki 10 Iunie 2011 17:06
Vacanta in israel 12 De la: katwoman 7 Aprilie 2009 23:08