Strange love

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
He he ..a venit randul meu sa cer o parere.

Hai sa vedem...E o poveste insa care nu s-a terminat ba mai mult, poate acum incepe asa ca o sa va tin la curent cu detalii :)

In urma cu 5 ani si ceva eram studenta si lucram intr-un hotel, un job perfect pentru perioada studentiei pentru ca lucram in ture si aveam suficient timp sa merg la cursuri. Intr-o seara cand am ajuns la lucru am gasit-o pe colega mea pe care o inlocuiam ca naviga pe niste site-uri de matrimoniale. si mi s-a parut interesant la momentuil respectiv pentru ca turele de noapte la un hotel si ingrozitor de plictisitoare. In fine.. mi-am facut cont si-am inceput sa caut printre poze. La un moment dat m-am trezit cu un mesaj de la un tip care locuia in State si-am inceput sa conversam. Si conversam de 5 ani jumate :P. In tot acest timp el era in State eu in Romania. Si ne-am apropiat destul de mult. Sa nu radeti :) dar chiar asa este. In timp am inceput sa ne cunoastem, ba chiar am devenit un fel de confidenti. Intre timp eu am mai avut relatii la fel ca si el. De 2 luni tipul a revenit in tara si urmeaza sa ne vedem saptamana viitoare :)

Ce parere aveti?
Am niste emotii cumplite pentru ca dupa 5 ani de stat pe mess la discutii dau fata in fata cu realitatea XD.
Raporteaza abuz de limbaj
Decat prost insotit mai bine singur
Fosta membra Kudika.ro
e negru?
Drumurile noaaastreee oaaaaree.......Se vor aaasfaltaaaa vreodaataaaa....
gabitzatanas Avatarul lui gabitzatanas

32 mesaje

Multa bafta si nu lasa emotiile sa te copleseasca! tine-ne la curent cu intamplarile :*
Shhh Avatarul lui Shhh

2004 mesaje
Oras: iasi

f bine, dupa 5 ani tu mai ai emotii? va stiti destul e bine, ca doar ati vorbit atatea si atatea. lasa emotiile, da'i inainte cu tupeu
Casatoria e cauza principala a divortului.
Fosta membra Kudika.ro
Ma gandesc ca ai vazut poze cu el macar
Vorba lui Geo,sa nu cumva sa te trezesti cu un negru
Glumesc!Sa ne spui cum a fost
"Mi-a luat toata viata sa inteleg ca nu trebuie sa inteleg totul"-Rene Coty
Fosta membra Kudika.ro
HA HA Nuuuu e roman si e alb Si e frumos!!!!!!! Sau cel putin asa pare in poze si pe web-cam
Fosta membra Kudika.ro
love is in the air
kudika1993 Avatarul lui kudika1993

342 mesaje

De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-07 09:48:04e negru?
ai ramas dropsat de americanu lui Rein!
IUBESTE CA SA POTI TRAI!
Fosta membra Kudika.ro
Naaa...nici vorba Barbie...Eu nu cred in dragoste virtuala si tot timpul am sustinut ca omul din spatele calculatorului nu este acelasi cu cel din realitate. Dar cine stie... Poate va fi
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika1993, la data 2010-07-07 11:29:47

sa stii ca asa e!!
ma tot gandesc la ea si la aventura vietii ei cu barbatu' cela afro-american. o tot astept sa mai apara sa o intreb daca era tot negru!
Drumurile noaaastreee oaaaaree.......Se vor aaasfaltaaaa vreodaataaaa....
Fosta membra Kudika.ro
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-07 12:10:21
De la: kudika1993, la data 2010-07-07 11:29:47

sa stii ca asa e!!
ma tot gandesc la ea si la aventura vietii ei cu barbatu' cela afro-american. o tot astept sa mai apara sa o intreb daca era tot negru!

nu nu e negru....chiar..ce-o mai fi facut tipa aia cu americanu? Mai stie cineva ceva de ea?
anutzzaa Avatarul lui anutzzaa

425 mesaje

Te-ai intalnit cu tipul?
Fosta membra Kudika.ro
ankris Avatarul lui ankris

311 mesaje
Oras: galati

Daca s-a intalnit cu tipul....nu mai raspunde ea asa repede..hihiih
Fosta membra Kudika.ro
De la: anutzzaa, la data 2010-07-13 23:11:05Te-ai intalnit cu tipul?

Ha ha ...astazi e the "Big Day". Am emotii de mor Sa-mi tineti pumnii!!!!
Fosta membra Kudika.ro

Daca e un mascul feroce sa nu il aduci aici ca disperatele astea or sa tabare pe el,cu centimetrul cu oferte de FBF....
Fosta membra Kudika.ro
Nu nu...dupa cum am mai spus ... eu nu impart cu nimeni barbatul Si e un barbat foarte fain..atat pe exterior cat si pe interior (ce urat a sunat asta, zici ca l-am desfacut sa vad cum arata )
Fosta membra Kudika.ro
Te asteptam cu detalii Bafta!
Fosta membra Kudika.ro
De la: Barbie30, la data 2010-07-16 10:05:07 Te asteptam cu detalii Bafta!
Momentan termin curatenia Am fost la coafor, la cosmetica ieri si sunt pregatita pentru orice

Multumesc Barbie
Fosta membra Kudika.ro
Cu placere!
pruncutz Avatarul lui pruncutz

9 mesaje
Oras: baia mare

De la: crysa_tm, la data 2010-07-07 09:35:23He he ..a venit randul meu sa cer o parere.

Hai sa vedem...E o poveste insa care nu s-a terminat ba mai mult, poate acum incepe asa ca o sa va tin la curent cu detalii :)

In urma cu 5 ani si ceva eram studenta si lucram intr-un hotel, un job perfect pentru perioada studentiei pentru ca lucram in ture si aveam suficient timp sa merg la cursuri. Intr-o seara cand am ajuns la lucru am gasit-o pe colega mea pe care o inlocuiam ca naviga pe niste site-uri de matrimoniale. si mi s-a parut interesant la momentuil respectiv pentru ca turele de noapte la un hotel si ingrozitor de plictisitoare. In fine.. mi-am facut cont si-am inceput sa caut printre poze. La un moment dat m-am trezit cu un mesaj de la un tip care locuia in State si-am inceput sa conversam. Si conversam de 5 ani jumate :P. In tot acest timp el era in State eu in Romania. Si ne-am apropiat destul de mult. Sa nu radeti :) dar chiar asa este. In timp am inceput sa ne cunoastem, ba chiar am devenit un fel de confidenti. Intre timp eu am mai avut relatii la fel ca si el. De 2 luni tipul a revenit in tara si urmeaza sa ne vedem saptamana viitoare :)

Ce parere aveti?
Am niste emotii cumplite pentru ca dupa 5 ani de stat pe mess la discutii dau fata in fata cu realitatea XD.

cum au zis shi altele: da'i inainte cu tupeu :)
eshti una din putzinele cazuri in care dupa 5 ani mai exista fluturashi in stomac
probabil din cauza ca nu v'atzi vazut face 2 face in real life...
sa nu lashi fluturashii aia sa te pape de vie shi sa te pierzi cand o sa il intalneshti
fi exact tu insutzi, cum te cunoashte shi el :)
succes :*
Fosta membra Kudika.ro
Am avut un week-end excelent. Sunt inca coplesita de evenimente dar o sa revin maine cu mai multe detalii.
Fosta membra Kudika.ro

Asteptam detalii!
Fosta membra Kudika.ro
Ne-am intalnit!! Dupa 5 ani jumate de vorbit pe messenger, dupa multe nopti petrecute in fata calculatorului in sfarsit ne-am cunoscut A fost destul de ciudat in prima zi insa ne-am dat seama ca ne cunosteam atat de bine incat ne-am acomodat super usor unul cu celalalt. Multe lucruri n-am facut din pacate pentru ca nu am avut suficient timp insa am mers la club, la strand, in oras, pe terase si prin restaurante cu prietenii. Deocamdata suntem buni prieteni, nu stim inca daca merita sa stricam bunatate de prietenie si sa incercam o relatie pentru ca locuim in orase diferite si cu totii stim ca relatiile la distanta nu merg, cel putin nu pentru mult timp. Dar...nu poti stii niciodata ce-ti rezerva viitorul, acum 1 an daca-mi spunea cineva ca ne vom intalni in mod sigur ii spuneam ca e nebun sau face misto de mine.

Multumesc pentru sprijin (in special Barbie )
Fosta membra Kudika.ro
Ma bucur pentru tine!