Setari Cookie-uri

O idee va rog

Se apropie ziua iubitului meu si as vrea sa ii fac o surpriza. Problema e ca suntem amandoi in Germania intr-un mic orasel si nu prea am unde sa il duc si nici idei pt ceva acasa nu am. Sugerati-mi ceva va rog
Ms
liliac_
Postat pe 9 August 2011 16:13
De la: liliac_, la data 2011-08-09 16:13:30 Se apropie ziua iubitului meu si as vrea sa ii fac o surpriza. Problema e ca suntem amandoi in Germania intr-un mic orasel si nu prea am unde sa il duc si nici idei pt ceva acasa nu am. Sugerati-mi ceva va rog
Ms


BUNA ZIUA!
O cina romantica,doamna,cu lumanari ,cu flori frumos mirositoare,cu un vin bun,cu o tinuta sexi,provocatoare ,urmata de o partida de sex in cada sau jacuzzi,daca aveti, incarcata cu petale de trandafiri si toate celelalte....Si drept cadou,o atentie din ceea ce stii ca-i face placere foarte mult.Si sa nu uiti sa-i spui ca il iubesti foarte mult si ca nu te vezi traind departe de el!Dar toate acestea spuse in limba romana,nu germana.Succes!
kudika414141
Postat pe 9 August 2011 16:53
da..ar fi frumoasa o cina romantica dar din pacate el nu este un romantic,nu ii plac lumanarile si toate astea si adevarul e ca mai mult femeile se bucura de asa ceva..barbatii se sperie sa nu se aprinda ceva de la atatea lumanari
Oricum mersi de sugestie..altceva mai putin romantic imi poti recomanda?
liliac_
Postat pe 10 August 2011 10:21
De la: liliac_, la data 2011-08-10 10:21:10da..ar fi frumoasa o cina romantica dar din pacate el nu este un romantic,nu ii plac lumanarile si toate astea si adevarul e ca mai mult femeile se bucura de asa ceva..barbatii se sperie sa nu se aprinda ceva de la atatea lumanari
Oricum mersi de sugestie..altceva mai putin romantic imi poti recomanda?


Buna dimineata!

Da,sigur ca da!Sa iesiti la plimbare in locurile in care iubitul tau s-a simtit bine alaturi de tine,organizati un picnic,stati de vorba,imbratisati-va si ascultati tacerea din jurul vostru!Ea,va va spune ce sa faceti mai departe!Si sa nu uiti sa-i reamintesti de sentimentele ce i le porti.De multe ori, natura suplineste celelalte tertipuri pe care le folosim pentru a ne felicita iubitii!Acum depinde si de el cat de receptiv este la ceea ce o sa intreprinzi pentru a fi alaturi de el ,intr-o zi deosebita!Bafta!
kudika414141
Postat pe 10 August 2011 10:33
De la: liliac_, la data 2011-08-10 10:21:10da..ar fi frumoasa o cina romantica dar din pacate el nu este un romantic,nu ii plac lumanarile si toate astea si adevarul e ca mai mult femeile se bucura de asa ceva..barbatii se sperie sa nu se aprinda ceva de la atatea lumanari
Oricum mersi de sugestie..altceva mai putin romantic imi poti recomanda?


mai putin romantic pentru tine sau pentru el?.............comanda-i o dansatoare din buric!! de preferat la ea la domiciliu! sa vezi ce romantic va fi pentru el!
kiss_my_ass
Postat pe 10 August 2011 11:00
Mai putin romantic .... cumpara bilete la un meci, un sport care-i place.
luchianramona
Postat pe 10 August 2011 11:12
mai putin romantic mergeti la innot sau mergeti la o partida de bowling sau tenis de masa, la biliard, mergeti la gradina zoo
yumy
Postat pe 10 August 2011 11:31
Nu-i faci nimic. Doar n-o sa crape acum, na.
doi_ochi_caprui
Postat pe 10 August 2011 12:09
De la: kudika414141, la data 2011-08-10 10:33:02
De la: liliac_, la data 2011-08-10 10:21:10da..ar fi frumoasa o cina romantica dar din pacate el nu este un romantic,nu ii plac lumanarile si toate astea si adevarul e ca mai mult femeile se bucura de asa ceva..barbatii se sperie sa nu se aprinda ceva de la atatea lumanari
Oricum mersi de sugestie..altceva mai putin romantic imi poti recomanda?


Buna dimineata!

Da,sigur ca da!Sa iesiti la plimbare in locurile in care iubitul tau s-a simtit bine alaturi de tine,organizati un picnic,stati de vorba,imbratisati-va si ascultati tacerea din jurul vostru!Ea,va va spune ce sa faceti mai departe!Si sa nu uiti sa-i reamintesti de sentimentele ce i le porti.De multe ori, natura suplineste celelalte tertipuri pe care le folosim pentru a ne felicita iubitii!Acum depinde si de el cat de receptiv este la ceea ce o sa intreprinzi pentru a fi alaturi de el ,intr-o zi deosebita!Bafta!


Super ideea cu picnicul! imi place! tot ce sper e sa fie frumos afara..ca aici mereu e frig si ploua,parca nu ar fi vara ..si sper sa ma descurc si cu exprimarea sentimentelor Ms mult de ajutor!
liliac_
Postat pe 10 August 2011 16:20
De la: kiss_my_ass, la data 2011-08-10 11:00:21
De la: liliac_, la data 2011-08-10 10:21:10da..ar fi frumoasa o cina romantica dar din pacate el nu este un romantic,nu ii plac lumanarile si toate astea si adevarul e ca mai mult femeile se bucura de asa ceva..barbatii se sperie sa nu se aprinda ceva de la atatea lumanari
Oricum mersi de sugestie..altceva mai putin romantic imi poti recomanda?


mai putin romantic pentru tine sau pentru el?.............comanda-i o dansatoare din buric!! de preferat la ea la domiciliu! sa vezi ce romantic va fi pentru el!


Sunt prea geloasa ca sa ii ofer asa cadou
liliac_
Postat pe 10 August 2011 16:22
De la: luchianramona, la data 2011-08-10 11:12:29Mai putin romantic .... cumpara bilete la un meci, un sport care-i place.


O idee foarte buna..ii place foarte mult fotbalul, dar din pacate aici nu exista stadion si nu am unde sa il duc la meci
liliac_
Postat pe 10 August 2011 16:26
De la: yumy, la data 2011-08-10 11:31:57mai putin romantic mergeti la innot sau mergeti la o partida de bowling sau tenis de masa, la biliard, mergeti la gradina zoo


poate ar merge asa ceva..poate i-ar place la bowling dar nu avem asa ceva , de inotat nu stie si la zoo am fost...off ce greu e sa faci o surpriza
liliac_
Postat pe 10 August 2011 16:28
De la: liliac_, la data 2011-08-10 16:28:47
De la: yumy, la data 2011-08-10 11:31:57mai putin romantic mergeti la innot sau mergeti la o partida de bowling sau tenis de masa, la biliard, mergeti la gradina zoo


poate ar merge asa ceva..poate i-ar place la bowling dar nu avem asa ceva , de inotat nu stie si la zoo am fost...off ce greu e sa faci o surpriza

eu zic sa cumperi niste bilete pt romania si sa veniti la un meci aici de fotbal sa-l vedeti inchiriezi stadionul si sa joace echipele doar pt voi
yumy
Postat pe 10 August 2011 16:30
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-08-10 12:09:02Nu-i faci nimic. Doar n-o sa crape acum, na.


Ar fi cel mai usor, dar deloc distractiv
liliac_
Postat pe 10 August 2011 16:30
o sa vezi ca os a gasiti voi ceva sa va jucati si o sa fie o zi placuta si totul e dragut mai ales cand vine de la sine
yumy
Postat pe 10 August 2011 16:33
De la: yumy, la data 2011-08-10 16:30:24
De la: liliac_, la data 2011-08-10 16:28:47
De la: yumy, la data 2011-08-10 11:31:57mai putin romantic mergeti la innot sau mergeti la o partida de bowling sau tenis de masa, la biliard, mergeti la gradina zoo


poate ar merge asa ceva..poate i-ar place la bowling dar nu avem asa ceva , de inotat nu stie si la zoo am fost...off ce greu e sa faci o surpriza

eu zic sa cumperi niste bilete pt romania si sa veniti la un meci aici de fotbal sa-l vedeti inchiriezi stadionul si sa joace echipele doar pt voi


ar fi fain sa putem venii in tara, dar nu se poate ..si sa joace doar pt noi nu ar mai fi atmosfera aia faina ...ar fi fain ca in timpul meciului sa scrie pe ecranul ala mare o declaratie ceva si poate o poza ..aia da surpriza
liliac_
Postat pe 10 August 2011 16:34
De la: yumy, la data 2011-08-10 16:33:37o sa vezi ca os a gasiti voi ceva sa va jucati si o sa fie o zi placuta si totul e dragut mai ales cand vine de la sine


Da, sper sa iasa bine pana la urma ceva
poate jucam fotbal impreuna , cred ca ar fi foarte amuzant
liliac_
Postat pe 10 August 2011 16:37
Pana acum m-am gandit la urmatoarele :
- sa ii pregatesc un tort,dar nu cred ca o sa imi iasa/sa il cumpar,dar nu cred ca am de unde
-sa iesim la un picnic,dar slabe sanse sa fie vreme de asa ceva
-sa mergem la un restaurant,daca nu e picnic,dar nu e ceva foarte deosebit si nu cred ca o sa ii placa prea mult
-sa jucam un pic fotbal,de ce nu..
-si un cadou mic,ceva,inca nu stiu ce

Mai aveti sugestii? Mai vreau idei,vreau sa il surprind cu ceva
liliac_
Postat pe 10 August 2011 16:43
De la: liliac_, la data 2011-08-10 16:34:28
ar fi fain sa putem venii in tara, dar nu se poate ..si sa joace doar pt noi nu ar mai fi atmosfera aia faina ...ar fi fain ca in timpul meciului sa scrie pe ecranul ala mare o declaratie ceva si poate o poza ..aia da surpriza

pai de astea ziceam ca daca e pt voi sa scrie ceva acum voi stiti mai bine ce ati vrea sa vedeti acolo scris o sa fie frumos, poate o sa ne povestesti cum a fost
yumy
Postat pe 10 August 2011 16:45
O sa zici ca-s perversa... dar nu conteaza ce faci atata timp cat se termina cu o partida de sex
kudika_pudika
Postat pe 10 August 2011 16:45
De la: liliac_, la data 2011-08-10 16:28:47
De la: yumy, la data 2011-08-10 11:31:57mai putin romantic mergeti la innot sau mergeti la o partida de bowling sau tenis de masa, la biliard, mergeti la gradina zoo


de inotat nu stie

perfect, lectii de inot

sau daca stai binisor cu banii, mergeti intr-un oras mai mare apropiat pentru o activitate (meci de fotbal, film etc.) ma gandesc ca nu faceti asta foarte des.
kudika_pudika
Postat pe 10 August 2011 16:48
De la: yumy, la data 2011-08-10 16:45:30
De la: liliac_, la data 2011-08-10 16:34:28
ar fi fain sa putem venii in tara, dar nu se poate ..si sa joace doar pt noi nu ar mai fi atmosfera aia faina ...ar fi fain ca in timpul meciului sa scrie pe ecranul ala mare o declaratie ceva si poate o poza ..aia da surpriza

pai de astea ziceam ca daca e pt voi sa scrie ceva acum voi stiti mai bine ce ati vrea sa vedeti acolo scris o sa fie frumos, poate o sa ne povestesti cum a fost


da..daca se poate as face asta cand venim in tara,ar fi super..dar mai am de asteptat cateva luni pt asa ceva
liliac_
Postat pe 10 August 2011 19:02
De la: kudika_pudika, la data 2011-08-10 16:45:34O sa zici ca-s perversa... dar nu conteaza ce faci atata timp cat se termina cu o partida de sex


se cam termina aproape fiecare zi asa..deci nu ar fi nush ce..as vrea sa facem ceva ce sa nu includa lumanari, sampanie,petale si din astea
liliac_
Postat pe 10 August 2011 19:05
De la: kudika_pudika, la data 2011-08-10 16:48:07
De la: liliac_, la data 2011-08-10 16:28:47
De la: yumy, la data 2011-08-10 11:31:57mai putin romantic mergeti la innot sau mergeti la o partida de bowling sau tenis de masa, la biliard, mergeti la gradina zoo


de inotat nu stie

perfect, lectii de inot

sau daca stai binisor cu banii, mergeti intr-un oras mai mare apropiat pentru o activitate (meci de fotbal, film etc.) ma gandesc ca nu faceti asta foarte des.


as merge intr-un oras..numai ca facem 2 ore cu masina pana acolo..plus 2 ore inapoi..ne trebuie o zi intreaga pt asa ceva..si nu am timp sa fac asta intr-o dupamasa dupa lucru..ca pica vineri ziua lui si nu as vrea sa astept pana duminica sa ii fac o surpriza..
liliac_
Postat pe 10 August 2011 19:09
De la: liliac_, la data 2011-08-10 16:43:03Pana acum m-am gandit la urmatoarele :
- sa ii pregatesc un tort,dar nu cred ca o sa imi iasa/sa il cumpar,dar nu cred ca am de unde
-sa iesim la un picnic,dar slabe sanse sa fie vreme de asa ceva
-sa mergem la un restaurant,daca nu e picnic,dar nu e ceva foarte deosebit si nu cred ca o sa ii placa prea mult
-sa jucam un pic fotbal,de ce nu..
-si un cadou mic,ceva,inca nu stiu ce

Mai aveti sugestii? Mai vreau idei,vreau sa il surprind cu ceva



- sa ii pregatesc un tort,dar nu cred ca o sa imi iasa/sa il cumpar,dar nu cred ca am de unde



Cum mai sa n-ai de unde-i cumpara tort?!
In munti unde stati?
doi_ochi_caprui
Postat pe 10 August 2011 19:10
De la: liliac_, la data 2011-08-10 19:09:24
De la: kudika_pudika, la data 2011-08-10 16:48:07
De la: liliac_, la data 2011-08-10 16:28:47
De la: yumy, la data 2011-08-10 11:31:57mai putin romantic mergeti la innot sau mergeti la o partida de bowling sau tenis de masa, la biliard, mergeti la gradina zoo


de inotat nu stie

perfect, lectii de inot

sau daca stai binisor cu banii, mergeti intr-un oras mai mare apropiat pentru o activitate (meci de fotbal, film etc.) ma gandesc ca nu faceti asta foarte des.


as merge intr-un oras..numai ca facem 2 ore cu masina pana acolo..plus 2 ore inapoi..ne trebuie o zi intreaga pt asa ceva..si nu am timp sa fac asta intr-o dupamasa dupa lucru..ca pica vineri ziua lui si nu as vrea sa astept pana duminica sa ii fac o surpriza..


Hai fata ca deja ma enervezi.
Aia nu, aia nu.Pai atunci cum am zis eu, NIMIC.
Totusi, stati in pustietate cumva?
doi_ochi_caprui
Postat pe 10 August 2011 19:12
spunei ca-l parasesti si sa vina la tine sa-i dai ceva si dupa.....gasesti tu,dar fi serioasa pina vine
Amis_Reddrag_1
Postat pe 10 August 2011 19:13
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-08-10 19:10:11
De la: liliac_, la data 2011-08-10 16:43:03Pana acum m-am gandit la urmatoarele :
- sa ii pregatesc un tort,dar nu cred ca o sa imi iasa/sa il cumpar,dar nu cred ca am de unde
-sa iesim la un picnic,dar slabe sanse sa fie vreme de asa ceva
-sa mergem la un restaurant,daca nu e picnic,dar nu e ceva foarte deosebit si nu cred ca o sa ii placa prea mult
-sa jucam un pic fotbal,de ce nu..
-si un cadou mic,ceva,inca nu stiu ce

Mai aveti sugestii? Mai vreau idei,vreau sa il surprind cu ceva



- sa ii pregatesc un tort,dar nu cred ca o sa imi iasa/sa il cumpar,dar nu cred ca am de unde



Cum mai sa n-ai de unde-i cumpara tort?!
In munti unde stati?

nu te nervoza fato ...
steffy91
Postat pe 10 August 2011 19:14
De la: liliac_, la data 2011-08-09 16:13:30 Se apropie ziua iubitului meu si as vrea sa ii fac o surpriza. Problema e ca suntem amandoi in Germania intr-un mic orasel si nu prea am unde sa il duc si nici idei pt ceva acasa nu am. Sugerati-mi ceva va rog
Ms


Cumpara-i ORICE, din orasul ala mic al vostru, insoteste "orice"-ul ala cu o iesire noaptea, tot in oras, la o terasa.
Orice oras e frumos noaptea...
Ascultati Barry White, du-l acasa, il legi la ochi cu o esarfa, ii dai "orice"-ul si-l iubesti...
Mai departe brodezi tu pe aceiasi tema, n-ar trebui sa fie greu...
Darkmagic
Postat pe 10 August 2011 19:28
De la: doi_ochi_caprui, la data 2011-08-10 19:12:31
De la: liliac_, la data 2011-08-10 19:09:24
De la: kudika_pudika, la data 2011-08-10 16:48:07
De la: liliac_, la data 2011-08-10 16:28:47
De la: yumy, la data 2011-08-10 11:31:57mai putin romantic mergeti la innot sau mergeti la o partida de bowling sau tenis de masa, la biliard, mergeti la gradina zoo


de inotat nu stie

perfect, lectii de inot

sau daca stai binisor cu banii, mergeti intr-un oras mai mare apropiat pentru o activitate (meci de fotbal, film etc.) ma gandesc ca nu faceti asta foarte des.


as merge intr-un oras..numai ca facem 2 ore cu masina pana acolo..plus 2 ore inapoi..ne trebuie o zi intreaga pt asa ceva..si nu am timp sa fac asta intr-o dupamasa dupa lucru..ca pica vineri ziua lui si nu as vrea sa astept pana duminica sa ii fac o surpriza..


Hai fata ca deja ma enervezi.
Aia nu, aia nu.Pai atunci cum am zis eu, NIMIC.
Totusi, stati in pustietate cumva?


Nu stau in pustietate,stau la 2 ore de Berlin..numa ca nu cred ca este o cofetarie care face torturi la comanda aici , trebuie sa ma interesez
liliac_
Postat pe 11 August 2011 12:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre alegerea sexului viitorului copil 11 De la: geo_reincarcat_iara 5 Iunie 2010 21:04
ce parere aveti? 2 De la: sweet_heart 28 Iunie 2010 00:01
Spune-ti parerea! 57 De la: ArtaEducatiei 16 Septembrie 2011 00:47
http://www.kudika.ro/comunitate/concursuri/Kudi-Praji-19/view_item/661500.html 2 De la: piscolino 29 August 2011 15:44
ma adaugati si pe mine ca prietena kudilife? 19 De la: kijutza 10 Iunie 2010 07:00