Setari Cookie-uri

help...situatie ciudata....

buna....am si eu o mica problema....situatia e mai complicata..pe scurt...acum 4 luni m-a adaugat pe mess o fata...se pare ca nu o cunosteam si nici ea pe mine decat superficial..ce e mai ciudat, nu vrea sa-mi spuna nimic despre ea, desi vorbim destul de mult pe mess(cam 4-5 nopti pe saptaman, pana la 3-4 dimineata)...normal ca am invitat-o la un suc
imi zice ca nu poate fiindca a fost prea sincera cu mine(desi cateodata imi spune ca o sa ne vedem vara asta)...desi imi zice ca nu poate sa se intalneasca cu mine, tot timpul imi spune ca i-ar placea sa aibe un prieten ca mine...cu siguranta cunoaste o persoana care ma stie(care i-a dat id-ul meu si ii da informatii despre mine si prietenii mei).....voi ce parere aveti??
kudika226963
Postat pe 10 Iulie 2010 00:38
da-i un ultimatum. vorbitul pe mess nu prea are rost in general. fiindca nu stii cine e persoana cu care vorbesti, poate sa faca misto de tine. sau poate nu are curaj in realitate sa si faca un prieten, si foloseste internetul. daca nu o sa o cunosti, ce rost are sa vorbesti cu ea? ca pe mess toata lumea se potriveste si se intelege super fiecare isi asuma un alt rol, poarta o masca. in realitate e cu totul altceva. nu stiu cati ani ai, dar pari destul de mare dupa poza. dar pe net umba si pedofili. nu e cazul tau probabil, pt ca pari mare, dupa cum am zis deja. dar totusi, daca nu vrea sa va cunoasteti, spune-i ca nu are rost sa mai vorbiti. cine stie daca in realitate va veti potrivi si daca va veti intelege la fel de bine.
kudika067504
Postat pe 10 Iulie 2010 01:10
i-am dat ultimatum...am trecut si la fapte...i-am dat ignore de 2 ori...prima data m-a sunat ca sa ma roage sa o scot de la ignore....a doua oara si-a facut alt id...si tot ca o ciudatenie....ma suna cu numar privat....
kudika226963
Postat pe 10 Iulie 2010 02:21
daca nu vrea sa va intalniti, nu mai vorbi cu ea. pur si simplu. nu o mai scoate de la ignore. nu ii mai raspunde la telefon. si daca te suna cu nr privat, si e tot ea, spune-i ca nu te intereseaza chestiile de genul asta. si vrei sa va intalniti. nu vrea, treci la alta
kudika067504
Postat pe 10 Iulie 2010 11:31
si si-a facut si alt id. te suna cu privat. e ceva ciudat cu fata asta. serios. pare disperata
kudika067504
Postat pe 10 Iulie 2010 11:33
ori se distreaza (ca sa nu zic ca isi bate joc) ori e copila si cam asa isi arata ea sentimentele.
Shhh
Postat pe 10 Iulie 2010 13:09
m-am gandit si eu ca poate isi bate joc de mine...ii si spun asta de fiecare data cand vorbim...de fiecare data imi spune ca nu e bataie de joc ce face ea...plus ca deja ar fi trebuit sa se plictiseasca daca era doar o gluma...sunt 4 luni totusi......razbunare sigur nu e...ca n-am facut rau nici unei fete ca sa se razbune pe mine....
kudika226963
Postat pe 10 Iulie 2010 21:17
"dar pe net umba si pedofili"
tu pui in garda un baiat, sa se fereasca de pedofili?
on topic: kudikule...ceva e putred in danemarca...asa ca nu mai visa cai verzi pe pereti si da next!
miss_darine
Postat pe 10 Iulie 2010 21:22
nu l.am pus in garda sa se fereasca de pedofili. ca e destul de matur, si macar 17 ani are. a fost un exemplu, ca sa isi dea seama ca pe net nu e totul real. si trebuie sa fie doar fata pt pedofili? sau cum?serios ca nu inteleg ce e cu comentariile astea inutile.
kudika067504
Postat pe 10 Iulie 2010 21:28
De la: kudika067504, la data 2010-07-10 21:28:00nu l.am pus in garda sa se fereasca de pedofili. ca e destul de matur, si macar 17 ani are. a fost un exemplu, ca sa isi dea seama ca pe net nu e totul real. si trebuie sa fie doar fata pt pedofili? sau cum?serios ca nu inteleg ce e cu comentariile astea inutile.

mda, e clar...daca tie ti se pare ca la 17 ani un baiat este matur si totusi ii dai ex de genul ala...no comment ... si nu te obosi sa-mi mai raspunzi te rog!
miss_darine
Postat pe 10 Iulie 2010 21:36
este destul de matur, dar nu indeajuns. a fost un exemplu. eu nu stiu in ce lume traiesti tu, dar pe net este destul de periculos sa vorbesti cu necunoscuti. nu neaparat in cazul lui, dar in general. nu stau sa ma cert cu tine aici. ca sincer nu am chef. tu ai 42 de ani. ar trebui tu sa fii indeajuns de matura sa nu comentezi aiurea la ce scrie cineva de 20 de ani. si eu la 20 de ani sunt destul de matura sa nu iti mai raspund. e chiar culmea. si ciudat ca tu la varsta ta iti petreci vremea pe net. si mai scrii si cu smileys.
kudika067504
Postat pe 10 Iulie 2010 21:43
De la: kudika226963, la data 2010-07-10 21:17:40m-am gandit si eu ca poate isi bate joc de mine...ii si spun asta de fiecare data cand vorbim...de fiecare data imi spune ca nu e bataie de joc ce face ea...plus ca deja ar fi trebuit sa se plictiseasca daca era doar o gluma...sunt 4 luni totusi......razbunare sigur nu e...ca n-am facut rau nici unei fete ca sa se razbune pe mine....

eu nu vorbesc pe net cu necunoscuti. nu imi place fiindca nu stiu cu cine discut, cum este persoana cu care vorbesc si ce urmareste. si ma gandesc ca are un motiv sa vorbeasca pe net. poate e ciudata , sau nu este sociabila, e timida. prefer sa discut cu oameni fata in fata. daca nu merge, treci la urmatoarea si gata. nu e nu stiu ce chestie. mai ai o gramada de timp
kudika067504
Postat pe 10 Iulie 2010 21:46
De la: kudika067504, la data 2010-07-10 21:43:46este destul de matur, dar nu indeajuns. a fost un exemplu. eu nu stiu in ce lume traiesti tu, dar pe net este destul de periculos sa vorbesti cu necunoscuti. nu neaparat in cazul lui, dar in general. nu stau sa ma cert cu tine aici. ca sincer nu am chef. tu ai 42 de ani. ar trebui tu sa fii indeajuns de matura sa nu comentezi aiurea la ce scrie cineva de 20 de ani. si eu la 20 de ani sunt destul de matura sa nu iti mai raspund. e chiar culmea. si ciudat ca tu la varsta ta iti petreci vremea pe net. si mai scrii si cu smileys.

intr-adevar esti f matura iar eu sunt de-a dreptul imatura, pt ca stau pe net si folosesc smileys
miss_darine
Postat pe 10 Iulie 2010 21:52
parerea mea e ca o cunosti si de aceea nu vrea sa va vedeti.poate e ceva fata cu care esti doar amic si ii place de tine si pe net ii este mai usor decat sa vorbeasca cu tine fata in fata.
witcher
Postat pe 10 Iulie 2010 22:11
witcher daca ii place de mine, de ce n-a vrut sa se intalneasca cu mine??eu am vrut sa o luam usor, sa o cunosc, nu vroiam sa ma intalnesc cu ea sa i-o trag....ma gandesc ca daca ii placea de mine, atunci cand am invitat-o la un suc(si am fost chiar insistent)nu m-ar fi refuzat.....cat despre pedofili...pai ea stia cati ani am eu si la ce facultate sunt inainte sa incepem sa vorbim pe mess...am uitat sa precizez o chestie...acum o luna m-a sunat si mi-a spus ca ne vom vedea dupa ce termina ea cu licenta,dar de a doua zi dupa ce m-a sunat,n-a mai dat nici un semn de viata....toata situatia asta ma face sa reanalizez toate cunostintele mele despre fete....
kudika226963
Postat pe 11 Iulie 2010 00:50
De la: kudika067504, la data 2010-07-10 11:31:19 si daca te suna cu nr privat, si e tot ea, spune-i ca nu te intereseaza chestiile de genul asta.lta

nu m-ai inteles...tot timpul ma suna cu numar privat...ea nu vrea sa aflu nimic despre ea...nici cum o cheama, nici unde sta...n-a vrut sa-mi spuna nici macar ce culoare are parul ei...
kudika226963
Postat pe 11 Iulie 2010 00:55
De la: kudika226963, la data 2010-07-11 00:55:42
De la: kudika067504, la data 2010-07-10 11:31:19 si daca te suna cu nr privat, si e tot ea, spune-i ca nu te intereseaza chestiile de genul asta.lta

nu m-ai inteles...tot timpul ma suna cu numar privat...ea nu vrea sa aflu nimic despre ea...nici cum o cheama, nici unde sta...n-a vrut sa-mi spuna nici macar ce culoare are parul ei...


Te cunoaste, te place, este intr-o relatie.....de asta nu vrea sa va intalniti
_fantoma_
Postat pe 11 Iulie 2010 12:10
prea mult te stresezi pentru o fata despre care nu stii nimic....Schimba-ti numarul de telefon si da-o uitarii(sa nu zic altceva )
desi_desiree
Postat pe 12 Iulie 2010 01:20
nu vrea sa va intalniti pentru ca o cunosti si se gandeste ca , atunci cand vei vedea cine e nu o sa iti mai placa de ea si sigur nu vei mai vorbi cu ea pe net .
witcher
Postat pe 12 Iulie 2010 18:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
M-am indragostit de cine nu trebuie! 5 De la: mihablonda 3 Mai 2010 00:42
As dori un sfat, va rog 20 De la: the_same_contesina 23 Septembrie 2011 07:07
indragostita de un strain? 6 De la: kudika012024 27 Februarie 2011 20:19
Cum il cuceresc, cum fac sa ii atrag atentia din nou asupra mea? 25 De la: florilory 25 Iulie 2010 23:18
buna dimineata 84 De la: Cristina___ 21 Iulie 2009 07:37