Iubirea prin ochii adolescentului!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

BeBeh_xD Avatarul lui BeBeh_xD

1 mesaj
Oras: targoviste

Buna! Ma numesc Oana siu am 17 ani!As vrea sa va povestesc ceva din viata mea si as avea nevOie de niste sfaturi[fiindca nu am de la cn sa primesc]...Bun,sa inCep...Da ca intotdeauna e vorba de un baiat ,primul baiat de care m-am indragostit,de altfel si primul care si-a dat interesul pentru mine!.Spun isi dadea interesul fiindca el m-a cautat primul ,iar dupa cate vorbea parea ca-l interesez.La inceput nu-i dadeam atentie ,fiindca nu vroiam sa fiu cu nimeni credeam ca sunt prea mica si etc,pana la urma vazand in jurul meu atata "iubire" m-am hotarat sa ii dau atentie.Toate bune si frumoase am ajuns sa fim impreuna ,dar dupa o saptamana ne-am despartit[fiindca spune el eu a fost de vina.]In fine nu am mai vb ceva vreme apoi el si-a cerut scuze si am inceput sa ne intelegem bine ,dar doar ca amici.Insa oriunde il vedeam se afisa cu o alta fata ,desi ma privea pe mine insistent[ce-o insemna asta?!],am suferit enorm fiindca incepusem sa ma simt bine alaturi de el si totusi cand il vedeam cu altele...Dar acum de curand s-a intamplat ceva ...nu stiu poate ca si-a dat seama ca tine la mine?[oare?]Ne-am impacat ,dar de 2 zile nu mai da nimic sms-uri nimic,niciun apel!Ce sa cred ,ce sa fac sa-l uit inainte sa ajung sa-l iubesc?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: BeBeh_xD, la data 2010-07-08 20:13:36Buna! Ma numesc Oana siu am 17 ani!As vrea sa va povestesc ceva din viata mea si as avea nevOie de niste sfaturi[fiindca nu am de la cn sa primesc]...Bun,sa inCep...Da ca intotdeauna e vorba de un baiat ,primul baiat de care m-am indragostit,de altfel si primul care si-a dat interesul pentru mine!.Spun isi dadea interesul fiindca el m-a cautat primul ,iar dupa cate vorbea parea ca-l interesez.La inceput nu-i dadeam atentie ,fiindca nu vroiam sa fiu cu nimeni credeam ca sunt prea mica si etc,pana la urma vazand in jurul meu atata "iubire" m-am hotarat sa ii dau atentie.Toate bune si frumoase am ajuns sa fim impreuna ,dar dupa o saptamana ne-am despartit[fiindca spune el eu a fost de vina.]In fine nu am mai vb ceva vreme apoi el si-a cerut scuze si am inceput sa ne intelegem bine ,dar doar ca amici.Insa oriunde il vedeam se afisa cu o alta fata ,desi ma privea pe mine insistent[ce-o insemna asta?!],am suferit enorm fiindca incepusem sa ma simt bine alaturi de el si totusi cand il vedeam cu altele...Dar acum de curand s-a intamplat ceva ...nu stiu poate ca si-a dat seama ca tine la mine?[oare?]Ne-am impacat ,dar de 2 zile nu mai da nimic sms-uri nimic,niciun apel!Ce sa cred ,ce sa fac sa-l uit inainte sa ajung sa-l iubesc?

thuamnee...BeBehuleee...trezirea la realitate!!!! suneti doi copii carora le arde de joaca
Fosta membra Kudika.ro
Ma iubeste....nu ma iubeste...ma iubeste...nu ma iubeste....ups am ramas fara petale
"Mi-a luat toata viata sa inteleg ca nu trebuie sa inteleg totul"-Rene Coty
desi_desiree Avatarul lui desi_desiree

94 mesaje
Oras: timisoara

Nu ii mai acorda atentie...nu te respecta,nu te iubeste..de ce ai pastra langa tine un astfel de om!?
Esti tanara si poti avea 'n' relatii....ar fi pacat sa te complaci intr-o astfel de relatie.