Setari Cookie-uri

Iubirea prin ochii adolescentului!

Buna! Ma numesc Oana siu am 17 ani!As vrea sa va povestesc ceva din viata mea si as avea nevOie de niste sfaturi[fiindca nu am de la cn sa primesc]...Bun,sa inCep...Da ca intotdeauna e vorba de un baiat ,primul baiat de care m-am indragostit,de altfel si primul care si-a dat interesul pentru mine!.Spun isi dadea interesul fiindca el m-a cautat primul ,iar dupa cate vorbea parea ca-l interesez.La inceput nu-i dadeam atentie ,fiindca nu vroiam sa fiu cu nimeni credeam ca sunt prea mica si etc,pana la urma vazand in jurul meu atata "iubire" m-am hotarat sa ii dau atentie.Toate bune si frumoase am ajuns sa fim impreuna ,dar dupa o saptamana ne-am despartit[fiindca spune el eu a fost de vina.]In fine nu am mai vb ceva vreme apoi el si-a cerut scuze si am inceput sa ne intelegem bine ,dar doar ca amici.Insa oriunde il vedeam se afisa cu o alta fata ,desi ma privea pe mine insistent[ce-o insemna asta?!],am suferit enorm fiindca incepusem sa ma simt bine alaturi de el si totusi cand il vedeam cu altele...Dar acum de curand s-a intamplat ceva ...nu stiu poate ca si-a dat seama ca tine la mine?[oare?]Ne-am impacat ,dar de 2 zile nu mai da nimic sms-uri nimic,niciun apel!Ce sa cred ,ce sa fac sa-l uit inainte sa ajung sa-l iubesc?
BeBeh_xD
Postat pe 8 Iulie 2010 20:13
De la: BeBeh_xD, la data 2010-07-08 20:13:36Buna! Ma numesc Oana siu am 17 ani!As vrea sa va povestesc ceva din viata mea si as avea nevOie de niste sfaturi[fiindca nu am de la cn sa primesc]...Bun,sa inCep...Da ca intotdeauna e vorba de un baiat ,primul baiat de care m-am indragostit,de altfel si primul care si-a dat interesul pentru mine!.Spun isi dadea interesul fiindca el m-a cautat primul ,iar dupa cate vorbea parea ca-l interesez.La inceput nu-i dadeam atentie ,fiindca nu vroiam sa fiu cu nimeni credeam ca sunt prea mica si etc,pana la urma vazand in jurul meu atata "iubire" m-am hotarat sa ii dau atentie.Toate bune si frumoase am ajuns sa fim impreuna ,dar dupa o saptamana ne-am despartit[fiindca spune el eu a fost de vina.]In fine nu am mai vb ceva vreme apoi el si-a cerut scuze si am inceput sa ne intelegem bine ,dar doar ca amici.Insa oriunde il vedeam se afisa cu o alta fata ,desi ma privea pe mine insistent[ce-o insemna asta?!],am suferit enorm fiindca incepusem sa ma simt bine alaturi de el si totusi cand il vedeam cu altele...Dar acum de curand s-a intamplat ceva ...nu stiu poate ca si-a dat seama ca tine la mine?[oare?]Ne-am impacat ,dar de 2 zile nu mai da nimic sms-uri nimic,niciun apel!Ce sa cred ,ce sa fac sa-l uit inainte sa ajung sa-l iubesc?


thuamnee...BeBehuleee...trezirea la realitate!!!! suneti doi copii carora le arde de joaca
anastasia_m
Postat pe 8 Iulie 2010 20:16
Ma iubeste....nu ma iubeste...ma iubeste...nu ma iubeste....ups am ramas fara petale
Barbie30
Postat pe 8 Iulie 2010 20:19
Nu ii mai acorda atentie...nu te respecta,nu te iubeste..de ce ai pastra langa tine un astfel de om!?
Esti tanara si poti avea 'n' relatii....ar fi pacat sa te complaci intr-o astfel de relatie.
desi_desiree
Postat pe 12 Iulie 2010 01:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre disparitia barbatilor 8 De la: Tazmanian 7 Septembrie 2010 21:48
Ce masuri sa iau 54 De la: kudika462277 14 Decembrie 2011 02:52
nu inteleg 52 De la: r_girl 28 Mai 2009 12:41
un sfat va rog... 21 De la: RAINBOWLADY 30 Decembrie 2011 19:20
neincredere+singuratate=my drama 15 De la: ioana_maddy20 6 Iulie 2013 19:33