Setari Cookie-uri

eu taur .. el taur ..

Cam ce parere aveti despre aceasta combinatie aproape imposibila ??? Si cand spun imposibila ma refer foarte mult la caracterul si incapatanarea taurilor .. Credeti ca va rezista o astfel de relatie ??
monyqve
Postat pe 14 Iulie 2010 11:20
De la: monyqve, la data 2010-07-14 11:20:45Cam ce parere aveti despre aceasta combinatie aproape imposibila ??? Si cand spun imposibila ma refer foarte mult la caracterul si incapatanarea taurilor .. Credeti ca va rezista o astfel de relatie ??





da va rezista si o spun din propria experienta suntem fericiti si avem si un baietel de 2 ani si acuma noi ne intelegem si ne spunem unui altuia problemele si le rezolvam la fel impreuna mentionez ca sunt casatorita de 5 ani.
andislx
Postat pe 15 Iulie 2010 16:25
am avut o relatie gen eu taur-el taur...s-a terminat dezastruos poate si din cauza ca inca nu ma cunosteam pe mine insumi si stii cum se zice "daca tu nu te iubesti, atunci..."....acum ca am ajuns la o varsta{mentionez ca acea relatie am avut-o la 19 ani} pot spune ca nmu depinde neaparat de zodie cat de felul vostru de a fi...compromisul si comunicarea sunt cheile succesului unei relatii...desi sa recunosc..si zodia are cateodata ceva de spus
ali_tzik
Postat pe 18 Iulie 2010 14:12
Si eu am o relatie de 13 ani cu un tauras. Avem o fetita de 12 ani si o relatie aproape perfecta. E super ca putem sa ne dam seama din timp ce-l deranjeaza pe celalalt cunoscandu-ne pe noi. Tot secretul este ca cei doi taurasi sa nu se enerveze in acelasi timp. La noi asa se intampla, caci altfel... cred c-ar iesi scantei mari. Amandoi suntem orgoliosi, incapatanati si....bineinteles ca si multe alte calitati. O relatie cu un taur este o relatie care duce, in general, la stabilitate, adik la casatorie. Ai grija ce-ti doresti. Sper sa reusesti sa-ti formezi o relatie de lunga durata si de suflet. E important sa fiti mai intai buni prieteni. SUCCES!!!!
ramonika71
Postat pe 27 Iulie 2010 09:05
Taur si Taur. Asta da, relatie solida! Sunteti atât de posesivi amândoi, iar devotamentul este atât de important pentru fiecare, încât relatia ar putea dura mult (si bine).
Tie-ti place sa poti avea încredere într-un partener – iar într-un Taur ca si tine, sigur poti sa ai încredere! Taurilor le place sa aiba timp sa-si arate sentimentele, si fiindca sunteti amândoi atât de senzuali, de "tactili" (simtul formelor este foarte dezvoltat la Taur), o sa aveti momente de vis împreuna, cu siguranta.
Taurul este guvernat de Venus, asa ca amândurora va plac lucrurile elegante, de calitate, placerile vietii nu sunt de neglijat pentru nici unul dintre voi, fie ca este vorba de a mânca sau de a face dragoste. Cei ce sunt guvernati de planeta frumusetii au o nevoie aproape instinctiva de frumos în viata. Aici o sa va întelegeti perfect : amândurora va place confortul, sunteti practici, politicosi, toleranti, si împreuna formati o pereche pentru care stabilitatea este mai importanta decât orice.
Tocmai aici s-ar putea ivi o mica problema : prea multa stabilitate, prea multa nemiscare, lipsa de initiative mai mult sau mai putin nebunesti... Taurului nu îi place schimbarea, dar uneori ea este necesara si atât de benefica. Primul pas e mai greu.
V-ar trebui putin mai multa pasiune si simt al aventurii, iar pe acesta din urma chiar ca nu-l aveti nici unul. Iar daca mai ajungeti din când în când sa va si certati, e vai si amar, nici unul nu cedeaza, amândoi sunteti caposi si va urniti greu.
Taurilor ca voi le place sa aiba timp sa-si clarifice emotiile sau sa ia hotarâri, dar, uneori, asta pur si simplu nu este posibil. Însa, din fericire, între doi Tauri asta nu va fi o problema, fiecare îl întelege pe celalalt intuitiv, ca pe sine însusi.
Sexual, cu abilitatile voastre pentru forme si senzualitatea înnascuta, totul va fi perfect, dragostea va curge lin între voi, fara revarsari sau piedici. Dar, pâna la urma, dupa un timp, unul tot va trebui sa ia initiativa si sa mai aduca o raza de imaginatie în plus, altfel lucrurile vor deveni plicticoase.
Katte02
Postat pe 3 August 2010 01:54
TAUR (21.04 – 21.05) - august 2010

DRAGOSTE. Bine-ar fi sa aduci in lumina reflectoarelor si propriile-ti dorinte; lasa comoditatea deoparte si depune nitelus efort – altfel partenerul/a n-are cum sa stie tot ce-ti trece tie prin cap. Nu ti-ar prinde rau nici o mica escapada, cu romance si tot tacamu’, undeva ...

...pt amanunte, intr-un horoscop real si funny - august 2010
(scoateti eventualele spatii din link)

http://www.verze.ro/Horoscop/Horoscop-Lunar/horoscop-august-2010.html
peppermint
Postat pe 3 August 2010 12:07
nu rezista deloc fiindca el easte foarte capos .si eu sant la fel eu taur el taur dar diferenta este ca eu mai las dar el..... trebuie intodeauna sa fie ca el asa ca renunta
kudika310232
Postat pe 17 August 2010 17:30
SIGUR CA DACA AMANDOI ISI DORESC ACELEASI LUCURI,RELATIA VA MERGE LA SIGUR. SI EU SUNT TAUR.BYE.
anca_veres2003
Postat pe 30 August 2010 01:43
De la: anca_veres2003, la data 2010-08-30 01:43:50SIGUR CA DACA AMANDOI ISI DORESC ACELEASI LUCURI,RELATIA VA MERGE LA SIGUR. SI EU SUNT TAUR.BYE.





... SIGUR ??? ... pentru ... CUNOSCATORI ... noul zodiac ...



Capricorn: 20 ianuarie - 16 februarie;
Varsator: 16 februarie - 11 martie;
Pesti: 11 martie - 18 aprilie;
Berbec: 18 aprilie - 13 mai;
Taur: 13 mai - 21 iunie;
Gemeni: 21 iunie - 20 iulie;
Rac: 20 iulie - 10 august;
Leu: 10 august - 16 septembrie;
Fecioara: 16 septembrie - 30 octombrie;
Balanta: 30 octombrie - 23 noiembrie;
Scorpion: 23 noiembrie - 29 noiembrie;
Ophiuchus: 29 noiembrie - 17 decembrie;
Sagetator: 17 decembrie - 20 ianuarie.




...



... mai bine v-ati duce pe la biserica ...
marco918
Postat pe 30 August 2010 01:51
De la: marco918, la data 2010-08-30 01:51:31
De la: anca_veres2003, la data 2010-08-30 01:43:50SIGUR CA DACA AMANDOI ISI DORESC ACELEASI LUCURI,RELATIA VA MERGE LA SIGUR. SI EU SUNT TAUR.BYE.





... SIGUR ??? ... pentru ... CUNOSCATORI ... noul zodiac ...



Capricorn: 20 ianuarie - 16 februarie;
Varsator: 16 februarie - 11 martie;
Pesti: 11 martie - 18 aprilie;
Berbec: 18 aprilie - 13 mai;
Taur: 13 mai - 21 iunie;
Gemeni: 21 iunie - 20 iulie;
Rac: 20 iulie - 10 august;
Leu: 10 august - 16 septembrie;
Fecioara: 16 septembrie - 30 octombrie;
Balanta: 30 octombrie - 23 noiembrie;
Scorpion: 23 noiembrie - 29 noiembrie;
Ophiuchus: 29 noiembrie - 17 decembrie;
Sagetator: 17 decembrie - 20 ianuarie.




...



... mai bine v-ati duce pe la biserica ...



Treaba asta cu noul zodiac chiar se tine???
ploidevise
Postat pe 30 August 2010 09:59
De la: marco918, la data 2010-08-30 01:51:31
De la: anca_veres2003, la data 2010-08-30 01:43:50SIGUR CA DACA AMANDOI ISI DORESC ACELEASI LUCURI,RELATIA VA MERGE LA SIGUR. SI EU SUNT TAUR.BYE.





... SIGUR ??? ... pentru ... CUNOSCATORI ... noul zodiac ...



Capricorn: 20 ianuarie - 16 februarie;
Varsator: 16 februarie - 11 martie;
Pesti: 11 martie - 18 aprilie;
Berbec: 18 aprilie - 13 mai;
Taur: 13 mai - 21 iunie;
Gemeni: 21 iunie - 20 iulie;
Rac: 20 iulie - 10 august;
Leu: 10 august - 16 septembrie;
Fecioara: 16 septembrie - 30 octombrie;
Balanta: 30 octombrie - 23 noiembrie;
Scorpion: 23 noiembrie - 29 noiembrie;
Ophiuchus: 29 noiembrie - 17 decembrie;
Sagetator: 17 decembrie - 20 ianuarie.




...



... mai bine v-ati duce pe la biserica ...

deci de aia nu mai poti tu sa dormi ca se schimba zodiacul
yumy
Postat pe 30 August 2010 10:01
Si eu sunt taur, nu dupa noul zodiac ci dupa ala pe care il stie toata lumea. Am avut o relatie cu un taur, cand eram mai mica si a fost un dezatru. Era o afinitate intre noi dar daca ajungeam sa ne contrazicem nu era bine.
Pana la urma daca e sa ne luam dupa aspectele strict astrologice relatia dintre doua persoane tine si de anul, data nasterii, ora si locul. Sunt site-uri unde poti face o analiza a hartilor voastre natale si a compatibilitatii dintre voi.
Oricum cred ca cel mai important este cat de mult va iubiti si va doriti ca rellatia dintre voi sa mearga.
ploidevise
Postat pe 30 August 2010 10:05
De la: ianna05, la data 2010-08-30 10:05:18Si eu sunt taur, nu dupa noul zodiac ci dupa ala pe care il stie toata lumea. Am avut o relatie cu un taur, cand eram mai mica si a fost un dezatru. Era o afinitate intre noi dar daca ajungeam sa ne contrazicem nu era bine.
Pana la urma daca e sa ne luam dupa aspectele strict astrologice relatia dintre doua persoane tine si de anul, data nasterii, ora si locul. Sunt site-uri unde poti face o analiza a hartilor voastre natale si a compatibilitatii dintre voi.
Oricum cred ca cel mai important este cat de mult va iubiti si va doriti ca rellatia dintre voi sa mearga.

in general 2 nativi din aceeasi zodie se inteleg foarte bine, insa ajung sa se contrazica din chestii minore, de multe ori au gusturi comune si ajung sa vrea amandoi acelasi lucru, ceea ce pe celalt poate deranja, datele sunt importante, ele trebuie sa dea un rezultat corect
yumy
Postat pe 30 August 2010 10:28
REAPECT femeile taur pt ca am iubit ft mult una
parti bune ; copiii,va place ft mult sexul dar doar cu cine va simtiti bine
aveti un suflet bun , putin senzuale frumoase de obicei si c-am atit
parti rele; egoiste,orgolioase,recalcitrante cu o gura mare cit barajul vidraru,,minciuna multa ,ft razbunatoare destul nu-i asa, insa noua barbatilor sagetatori ne stirniti ft mult curiozitatea,
ne plac aceste calitati negative ale dvs, dar noi m-ai d-am cu barda si va mai stapinim ca altfel a-ti ajunge la vedea,
de obicei in proportie de 90% va luati barbatii cei mai trompete din citi cunoasteti tocmai pt a va pune
cuvioasele dvs calitati in practica, pt ca cu unul al dracu o c-am luati stiti voi unde.
LOPY_71
Postat pe 3 Octombrie 2010 01:26
Primesti 100 $ pentru o simpla inregistrare!!! NU E O GLUMA !!!
Eu m-am inregistrat acum o saptamana si in cateva ore mi-am scos banii de pe card!!! Inregistreaza-te ACUM, promotia e valabila pana pe 8.10.2010
Link-ul aici: http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=carlaT
Daca ai mai multe PC-uri te poti inregistra si pe ele pe numele rudelor deoarece se poate face o singura inregistrare pe un IP.
CarlaT
Postat pe 3 Octombrie 2010 01:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce parere aveti despre fetele varsator sh baietii balanta? 20 De la: simona_partener 13 Decembrie 2009 11:39
NU STIU CE SA FAC ! 37 De la: iryseea 15 Noiembrie 2009 22:42
grabire menstruatie 7 De la: iubytzik22 16 Martie 2010 20:19
Diferentele intre femeia scorpion si femeia berbec . 64 De la: kudika_932448 17 Septembrie 2013 12:24
eu pesti,el berbec... 7 De la: Lucia38 12 Octombrie 2009 15:22