Setari Cookie-uri

De ales intre doi baieti

Am de ales intre doi baieti si chiar nu stiu care va fi alesul. Amandoi imi plac la fel de mult atat la comportament cat si la aspect. Cu X ma cunosc de mai demult si chiar ne-am sarutat de cateva ori dar nu stiu motivul pentru care nu imi cere prietenia. De multe ori m-am gandit ca are altele pe langa dar nu stiu ce sa cred. Pare genul de baiat cuceritor si acum e plecat din tara pentru cateva saptamani. Cu Y m-am cunoscut recent si e genul de baiat rau dar care stie sa se comporte cu o fata si asta stiu de la fosta lui prietena cu care a avut o relatie de cativa ani. Y mi-a spus ca ma place si ca ar vrea sa fie cu mine asta daca vreau si eu. Y stie ca mie imi place de X dar totusi incearca si pare destul de interesat de mine. In schimb X nu stie de Y. Sincer in ultimele nopti nici nu am putut dormi gandindu-ma pe care sa il aleg dar nu am reusit sa iau o decizie. Va rog, ajutati-ma !
kudika229534
Postat pe 18 Iulie 2010 13:22
of..of..mai mai... tare grea viata de adolescent! ..si prosti mai suntem in momentele astea .. e lasa.. toti trecem prin asa ceva pai eu sincer nu l-as alege pe niciunu .. fraieru de X, cu siguranta se linge cu mai multe pe la colturi si tu doar esti una dintre ele, iar Y, nu as incepe o relatie cu un baiat rau ...Poti sa ajungi broken-hearted girl .. nu`i prea fain mai bn stai singurica pana iti gasesti un baiat care chiar sa te merite .. si app .. Cum ai avut o relatie cu fost prietena a lu Y .. esti bi ?
ViSuRi_DuLcI
Postat pe 27 Iulie 2010 00:52
vai vai ....ce complicat
clau19
Postat pe 27 Iulie 2010 01:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sex 5 De la: Tr__istaru_Simona_1 14 Iunie 2016 07:14
Saracul e tot sarac... 28 De la: leo2010 12 Ianuarie 2012 13:15
Rezistenta la insulina este prima cauza a ingrasarii? 6 De la: Slim_Fit_1 15 Iulie 2014 21:20
Despre miscare dar in conditii corecte / nu oricine stie ??!! 1 De la: pasztaizoltan 15 Septembrie 2011 13:33
Cum sa-ti faci prieteni si sa iti cunosti jumatatea la o petrecere? 8 De la: mariana_ivascu_mari 23 Martie 2013 08:43