Leu + Leoaica...predictii?!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

ferdy Avatarul lui ferdy

2 mesaje

Salut,
Tocmai am citit topicul berbec+ leu si m-am amuzat teribil, experiente peste experiente, toate cam pe aceeasi nota.Acum, nu ca ma incred in conceptele astea dar ca o idee in plus, sunt simpatice.Acum sa trec la subiect, eu leu - ea, dupa cum spunea nenea Nichita Stanescu,"Leioaca tanara, iubirea" :). Treaba mere ca pe roate de cand ne stim si avem la activ cam 1an si ceva, suntem zi de zi langa altul, ne obliga si mediul in mare parte, mai apar argumente si neintelegeri, e logic, dar per ansamblu "situatia e roz". Sunt curios, ce experiente pot afla de pe forumul acesta, in aceeasi nota ca a mea, cum au decurs alte relatii intre feline, poate chiar cu etate mai mare. Va astept :)
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: ferdy, la data 2010-07-20 10:58:52Salut,
Tocmai am citit topicul berbec+ leu si m-am amuzat teribil, experiente peste experiente, toate cam pe aceeasi nota.Acum, nu ca ma incred in conceptele astea dar ca o idee in plus, sunt simpatice.Acum sa trec la subiect, eu leu - ea, dupa cum spunea nenea Nichita Stanescu,"Leioaca tanara, iubirea" :). Treaba mere ca pe roate de cand ne stim si avem la activ cam 1an si ceva, suntem zi de zi langa altul, ne obliga si mediul in mare parte, mai apar argumente si neintelegeri, e logic, dar per ansamblu "situatia e roz". Sunt curios, ce experiente pot afla de pe forumul acesta, in aceeasi nota ca a mea, cum au decurs alte relatii intre feline, poate chiar cu etate mai mare. Va astept :)

Eu sunt leoaica dar n-am avut nici un barbat leu niciodata, doar prieteni, amici. Se spune ca ambii sunt ambitiosi si fac pe sefii
Decat prost insotit mai bine singur
Fosta membra Kudika.ro
totul ie bine pana incepeti sa va mancati intre voi!
utad Avatarul lui utad

535 mesaje
Oras: galati

si eu fac parte dintr-un cuplu leu-leoaica,cel mai aiurea moment e atunci cind ne certam,am impresia ca am in fata o oglinda si imi arata toate defectele,nu pot spune ca totul e ok dar in ansamblu pare bine
lorymak Avatarul lui lorymak

33 mesaje
Oras: slatina

eu gemeni el leu oare ne potrivim ??
26012001 Avatarul lui 26012001

1 mesaj
Oras: sinaia

Noi suntem leu-leoaica si suntem casatoriti de 17 ani; totul e ok, nu a fost mereu roz, am trecut prin multe greutati, dar ne-am sprijinit reciproc; avem si o fetita minunata ...are 9 ani si jumatate; am realizat foarte multe in acesti ani si ne intelegem foarte bine ...chiar si dupa atatia ani.Ani multi fericiti impreuna va doresc!