Setari Cookie-uri

Leu + Leoaica...predictii?!

Salut,
Tocmai am citit topicul berbec+ leu si m-am amuzat teribil, experiente peste experiente, toate cam pe aceeasi nota.Acum, nu ca ma incred in conceptele astea dar ca o idee in plus, sunt simpatice.Acum sa trec la subiect, eu leu - ea, dupa cum spunea nenea Nichita Stanescu,"Leioaca tanara, iubirea" :). Treaba mere ca pe roate de cand ne stim si avem la activ cam 1an si ceva, suntem zi de zi langa altul, ne obliga si mediul in mare parte, mai apar argumente si neintelegeri, e logic, dar per ansamblu "situatia e roz". Sunt curios, ce experiente pot afla de pe forumul acesta, in aceeasi nota ca a mea, cum au decurs alte relatii intre feline, poate chiar cu etate mai mare. Va astept :)
ferdy
Postat pe 20 Iulie 2010 10:58
De la: ferdy, la data 2010-07-20 10:58:52Salut,
Tocmai am citit topicul berbec+ leu si m-am amuzat teribil, experiente peste experiente, toate cam pe aceeasi nota.Acum, nu ca ma incred in conceptele astea dar ca o idee in plus, sunt simpatice.Acum sa trec la subiect, eu leu - ea, dupa cum spunea nenea Nichita Stanescu,"Leioaca tanara, iubirea" :). Treaba mere ca pe roate de cand ne stim si avem la activ cam 1an si ceva, suntem zi de zi langa altul, ne obliga si mediul in mare parte, mai apar argumente si neintelegeri, e logic, dar per ansamblu "situatia e roz". Sunt curios, ce experiente pot afla de pe forumul acesta, in aceeasi nota ca a mea, cum au decurs alte relatii intre feline, poate chiar cu etate mai mare. Va astept :)


Eu sunt leoaica dar n-am avut nici un barbat leu niciodata, doar prieteni, amici. Se spune ca ambii sunt ambitiosi si fac pe sefii
_Cryssa_
Postat pe 20 Iulie 2010 11:00
totul ie bine pana incepeti sa va mancati intre voi!
size_back
Postat pe 20 Iulie 2010 11:02
si eu fac parte dintr-un cuplu leu-leoaica,cel mai aiurea moment e atunci cind ne certam,am impresia ca am in fata o oglinda si imi arata toate defectele,nu pot spune ca totul e ok dar in ansamblu pare bine
utad
Postat pe 22 Iulie 2010 22:42
eu gemeni el leu oare ne potrivim ??
lorymak
Postat pe 24 Iulie 2010 10:46
Noi suntem leu-leoaica si suntem casatoriti de 17 ani; totul e ok, nu a fost mereu roz, am trecut prin multe greutati, dar ne-am sprijinit reciproc; avem si o fetita minunata ...are 9 ani si jumatate; am realizat foarte multe in acesti ani si ne intelegem foarte bine ...chiar si dupa atatia ani.Ani multi fericiti impreuna va doresc!
26012001
Postat pe 26 Iulie 2010 10:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare sa imi fac probleme ? 18 De la: healthy013967 16 August 2010 10:14
La o cafea 21 De la: FAT__FRUMOSSS___ 8 Februarie 2012 11:21
Cum merge relatia dintre eu leu, el fecioara, eu ascendent in fecioara, el escendent in leu 3 De la: geo_x 16 Mai 2009 15:25
cum sa'l uit?:(( 44 De la: rockk 29 Ianuarie 2011 13:58
Trebuie sa fac ceva... 4 De la: mitura 4 Mai 2010 22:56