Setari Cookie-uri

salut

am si eu o intrebare.....in momentul in care vreau sa plachez un apartament pe afara trebuie mai intai sa-l cojesc pana la placa si apoi sa-l plachez sau se poate renova pe unde este nevoie si apoi sa vii cu placile de poliester....multumesc frumos....
dancristinanicoleta
Postat pe 8 August 2008 22:24
Cunosc o firma BAU CONCEPT IMMOBILIEN.Partener Lindab, care va poate ajuta in aceasta situatie. Spuneti ca v-a recomandat-o Vasilica Onofrei si veti primi o oferta mult mai speciala. Va rog sa contactati in acest sens pe Ovidiu Onofrei-Sales Manager tel.0742 848 582 sau 0720 222 013, contact@bauimmobilien.ro.

Tot pentru casa domniei voastre, personal va recomand cateva tratamente ecologice pentru fosa septica, toaleta (eliminarea mirosurilor neplacute,dezincrustarea instalatiilor etc.), pentru intretinerea gazonului si a spatiilor verzi, a florilor si plantelor ornamentale etc.
www.bioma.ro
Vasilica Onofrei, tel. 0741 706 602

Sucees in activitatile domniei voastre!

Postat pe 11 August 2008 09:01
cam da! Daca este tratement uscat [caramida aparenta, placi de piatra..lemn] atunci ele trebuiesc scoase si apoi aplicate placile de polistirensi repuse iar! Tencuiala [tratamentul umed se poate lasa, si retencui peste polistiren!
caveman_rares
Postat pe 13 August 2008 15:54
PENTRU BCU NU ESTE NEVOIE DAR ASTA NU INSEAMNA CA VEI FI SCUTITA DE ALTE PROBLEME DUPA IZOLARE SIGUR VEI AVEA PROBLEME CU IGRASIA DACA AI TERMOPAN SI NU ITI REGLEZI CONSTANT CLIMATUL
gigibrbr_condo
Postat pe 22 August 2008 20:26
Firma de constructii executa case la rosu, case la cheie,blocuri,vile,case din lemn, ansambluri de vile , sape , tencuieli , termosistem , acoperisuri , zugraveli,rigips, pavaje,zugraveli,faiantari,gresie,parchet laminat,instalatii electrice si sanitare.TEL:0744981385 www.constructii-locuinte.ro
CONSTRUCTIICASE
Postat pe 7 Septembrie 2008 10:44
ideia este ca daca iti spui expert in constructii si finisaje asta nu inseamna ca esti si expert poti fi un parlit care nu are bani de reclama
gigibrbr_condo
Postat pe 7 Septembrie 2008 21:58
Mai Gigi, eu cunosc o gramada de parliti din astia care fac treaba exceptional de buna spre deosebire de firme mari la care doar reclama si tamtam-ul exista...ca in rest substanta si profesionalism...nicaieri...lucruri rare. Au buget de reclame dar salariatilor nu sunt in stare sa le asigure o apa potabila !!!
rapsan
Postat pe 1 Octombrie 2008 22:37
sant de acord cu tine dar nu a venit nimeni total independent sa zica :Da am lucrat cu aia si a fost ok ! toti care sau prezentat erau interpusi pe langa firma ceva de genul :>>>>> scris de bioma sincer ce sa intelegi din asta la fel cu astia de la constructii case nu am nimic cu nimeni dar macar reclama sa o faca cu cap sa nu se prinda lumea toata lumea vrea sa faca bani sa munceasca dar fara prostioare sa faca treaba mai inteligent si le urez succes nu de alta dar ca ei santem toti

gigibrbr_condo
Postat pe 2 Octombrie 2008 20:24
www.fosforescent.ro

Postat pe 23 Noiembrie 2008 12:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
FCM CONS DESIGN 1 De la: condo003278 24 Februarie 2010 00:12
SFAT DE LA CUNOSCATORI 1 De la: condo002335 29 Decembrie 2009 19:53
reparatii alternatoare si electromotoare 6 De la: veverita_condo 4 Ianuarie 2016 16:33
gresie exterior 2 De la: pereterazvan 5 Februarie 2011 23:03
se dezintegreaza balconul 10 De la: gigi_braicovici 12 Ianuarie 2010 17:33