Setari Cookie-uri

CASA NOASTRA RULOTA AUTO

Am locuit la rulota 6 luni, e adevarat pe timp de vara, ca am fost nevoit. Casa mea ere in constructie. Am o rulota ruseasca, medie ca marime, si care am cumparat-o la bani putini. avea 1000 de kg. si nici o dotare. Marfa ruseasca, de. am muncit 3 luni sa o modific, dar acum are AC, microumde tv. satelit, wc, si tot ce-si doreste cineva acasa. Am stat bine, pina a inceput sa ploua si sa se nasoleasca vremea afara. in rulota ere bine, dar intrai ce mizerie de afara. oricum una peste alta a fost cea mai marfa vacanta.
nanu10
Postat pe 20 Iulie 2009 10:56
Multumesc frumos!
cirena01
Postat pe 20 Iulie 2009 16:56
sant total de acord dragii mei nanu si costica si va felicit pentru curaj si alegerea facuta . Parca ca niciodata pe soselele patriei nu am vazut mai multe rulote si autorulote ca in acest an ,oare criza i-a determinat pe acesti domni si doamne de regula germani si olandezi sa treaca prin romania???!!!! nu cred !!!!mai mult cred inca o data ca mi-a fost data posibilitatea ca realizez cat de utile sant acestea:Daca calatoresc ei atatea mii de kilometrii inseamna ca sant bune (ca nu toate sant top model) unele erau chear vechiute si tind sa cred ca macar provizoriu rulota auto poate deveni casa noastra !!!!!
gigibrbr_condo
Postat pe 21 Iulie 2009 16:34
sant niste prosti puteau sa se urce intrun avion low cost sa mearga cu un taxi jecmanitor sa mearga la un hotel comunist nemodernizat de cand a fost dat in folosinta si sa plateasca pe o camera de 4 stele cat pe una de 5 in bulgaria bravo lor nu rulotistilor ci propietarilor de pensiuni si hotele romanesti ca au anul acesta buza umflata , cinste guvernantilor care s-au gandit la prima casa neutilizabila dar lasa in paragina prin masuri , nepopulare cateva mii de locatii de cazare
costicaionescu
Postat pe 22 Iulie 2009 18:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna ziua 2 De la: kudika_953068 26 Ianuarie 2014 17:19
Probleme in livada 30 De la: edy120376 29 Mai 2011 17:50
Site web la 10 euro 1 De la: giros 23 Noiembrie 2009 19:42
Izolarea termica ulterioara a terasei 4 De la: cellarium05 27 August 2010 09:19
Ingrijire Scindapsus 4 De la: Adinuca 11 Februarie 2009 22:09