Setari Cookie-uri

Chiuveta colorata transparenta

Salut,
Am vazut cateva modele de chiuvete colorate transparente. Stiti unde as putea gasi variante mai ieftine?

Postat pe 3 Decembrie 2008 18:51
sa zicem ca lucrez in domeniu ai incercat sa cureti o ghiuveta transparenta dupa fiecare uz
vasilecroitoru
Postat pe 19 Ianuarie 2009 12:59
Subiectul mi se pare interesant.Nu m-am gandit pana acum la asa ceva si astept si alte pareri.Sigur,chivetele din sticla sunt de efect,dar ma gandesc la durata de serviciu a "transparentei".Sigur sunt ceva mai greu de intretinut din acest punct de vedere.
vasile_tarta
Postat pe 19 Ianuarie 2009 14:11
chiuvetele
vasile_tarta
Postat pe 19 Ianuarie 2009 14:12
In Tg-Jiu cu siguranta ...cauta la magazine specializate si fa ti o idee asupra preturilor...
andra_alexandra
Postat pe 23 Ianuarie 2009 00:48
ai idee cat de greu se curata o chiuveta colorata si transparenta??????????nu cred...in primul rand ca dupa fiecare folosire trebuie sa o speli cu o solutie,apoi tre sa o stergi sa iti ramana uscata,daca nu o vei avea tot timpul patata
work4u
Postat pe 15 Februarie 2009 15:30
...fiecare cu gustul lui... Am vazut una la cineva, si nu mi-a facut placut... O chiuveta transparenta - Nu e frumoasa. Fara alte expicatii. Chiar daca e colorata.
y_spria
Postat pe 15 Februarie 2009 23:10
du`te ma naibii cu castigurile tale cu tot ...
live_dreams
Postat pe 16 Martie 2009 14:30
morosanco! ma bucur sa vad pe aici lume de prin zona noastra eu sunt din satu mare ...cat despre chiuvete colorate din sticla in satu mare stiu exact unde ai gasi...pe drumul spre petea, la iesire din sm, pe stanga este un showroom maricel cu nume maghiar unde gasesti obiecte sanitare si alte lucrusoare pentru casa, printre care si obiectul dorit de tine...Spor la cautat! sa auzim de bine!
feeleco
Postat pe 16 Martie 2009 14:35
De la: morosanca, la data 2008-12-03 18:51:13Salut,
Am vazut cateva modele de chiuvete colorate transparente. Stiti unde as putea gasi variante mai ieftine?

Tin sa te avertizez ca majoritatea sunt productie china,ai putea sa te informezi de pe google,"importatori lavoare china"asta ca sa-ti faci idee de diferenta de pret dintre importator si furnizor.Tot ce pot sa-ti spun ca pretul de cumparare a unui astfel de obiect de la importator la furnizor creste cam cu 200%
multa bafta.http://www.gresiefaianta.com.ro/produse.php?cat=12
condo000524
Postat pe 5 Mai 2009 23:14
nOI AM LUAT O CHIUVETA TRANSPARENTA ROSIE. nU SE PATEAZA ASA TARE, E TARE DRAGUTA, GASESTI LA BRICOLAGE SAU ALTELE DE INSTALATII SANITARE, NU SUNT SCUMPE, MERITA DACA FACI O BAIE COLORATA, SA VEZI CE FRUMOS IESE!
sUCCES!
sI DACA NU INCERCI, ASA CUMINNTE SI SFIOASA CE AR MAI FI?
pUPICI
MiaMz
Postat pe 21 Octombrie 2009 10:00
In Hornbach e 550 lei. Dar trebuie sa o speli des, si sa o sterigi. Dar e frumos!
MiaMz
Postat pe 21 Octombrie 2009 10:06
Nu as recomanda chiuveta transparenta si mai ales colorata .Am pus in citeva lucrari deoarece clientul o avea deja achizitionata dar efecul in ansamblul baii nu a fost cel asteptat .In primul rind ca vasul de WC si cada erau albe si nefiind din acelasi material cu chiuveta acasta aparea prin alaturare ca este un simplu bol de sticla pe blat si in al doilea rind in Romania apa este foarte calcaroasa si trebuia stearsa bine dupa fiecare folosire .Cind sunt prezentate in magazin sau in reviste nu se vede decit ea ca obiect si nu se poate observa acest efect.Apar multe noutati dar nu toate sunt cu adevarat frumoase in interiorul unei case , cum de exemplu este si parchetul de bambus care strica , montat pe o suprafata mai mare camera .
valeanucarmen31_condo
Postat pe 17 Aprilie 2010 07:27
Bricostore...am vazut vara trecuta pe rosu , portocaliu si verde parca, la Rorom Big sunt pe verde si negru (info sunt de anul trecut cand am cautat chiuvete. Nu am cumparat una transparenta dar parerea mea este ca sunt f greu de intretinut.
PS pentru o cada din sticla (transparenta du-te pe Valea Cascadelor in bucuresti)
andrac81
Postat pe 17 Aprilie 2010 09:43
eu am avut o experienta nefericita. Pe polita de deasupra chiuvetei am avut o sticla de partfun, care printr-un gest scurt, a cazut in chiuveta, si s-a facut instantaneu un morman de cioburi (sticla securizata) asa ca......
elvirabalta_condo
Postat pe 17 Aprilie 2010 16:39
va sfatuiesc sa va puneti chiuveta din ceramica ,gasiti mod.diferite ,retunde dreptunghiulare sau alte forme la un pret de 200...300 roni, sticla se intretine ff greu
condo002921vlad
Postat pe 17 Aprilie 2010 17:30



Profilux - Lavoar din sticla argintie
Lavoar din sticla argintie

Cod: Mod-LSA
Pret fara TVA: 443 lei
Dimesiuni: 15,5 x 43 cm
condo003625
Postat pe 17 Aprilie 2010 19:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
spatiu living dificil de amenajat- Sfaturi!!!??? 8 De la: mirabella_art 18 Ianuarie 2011 21:38
UNICAT, CENTRALE ELECTRICE PT . INCALZIRE 2 De la: condo002459 19 Noiembrie 2009 12:16
pictura sau nu 37 De la: valica_35 25 Octombrie 2010 19:04
lustre rosii si wenge accesibile 2 De la: kudika_8128 22 Mai 2012 17:31
izolare 6 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 19:52