Setari Cookie-uri

Cadou pentru sotie

Buna,
Sotia mea e pasionata de tot felul de decoratiuni interioare. Ma gandeam sa-i cumpar ceva frumos de Craciun doar ca nu stiu in ce magazine sa caut.... Ea se pricepe.... cunoaste toate magazinele doar ca nu pot sa o intreb pe ea ca precis se prinde. As cumpara un vas decorativ.... ceva de ceramica poate .... nu stiu exact. Poate ma sfatuiti. Multumesc frumos.

Postat pe 17 Decembrie 2008 18:16
Incercati la Sarra Blu

Postat pe 29 Decembrie 2008 12:06
De la: victor_xy, la data 2008-12-17 18:16:37Buna,
Sotia mea e pasionata de tot felul de decoratiuni interioare. Ma gandeam sa-i cumpar ceva frumos de Craciun doar ca nu stiu in ce magazine sa caut.... Ea se pricepe.... cunoaste toate magazinele doar ca nu pot sa o intreb pe ea ca precis se prinde. As cumpara un vas decorativ.... ceva de ceramica poate .... nu stiu exact. Poate ma sfatuiti. Multumesc frumos.



pentru cei ce doresc sa ofere sotiilor un cadou deosebit, pentru cei interesati sa decoreze elegant si nu foarte costisitor un spatiu, va recomand si www.codrina.ro !

aici veti gasi o oferta generoasa de tablouri, lux la preturi rezonabile!

va urez o primavara plina de bun gust !
IQart
Postat pe 5 Martie 2009 13:23
Cadouri pentru sotii si nu numai!Eu confectionez bijuterii handmade din clay polimeric , unicate sau serie limitata , tablouri , casete bijuterii din lemn pictate manual , felicitari ,obiecte din sticla /ceramica pictate manual, carcasa de calculator realizata din lemn si pictata manual (orice model), la comanda speciala pot fi si sculptate ! www.angelahaq.blogspot.com
AngelaHaq
Postat pe 18 Ianuarie 2010 22:10
IQ Art vine cu un gand frumos si un martisor pe masura:
20% reducere pentru orice tablou achizitionat online!
(respectiv pretul special de 550 Ron)
- oferta este valabila doar in luna martie.

Fie ca primavara sa va aduca un zambet pe o raza de soare alaturi de cat mai multe zile pline de bucurie.
Speram sa va bucuram si noi prin oferta pregatita!

Nu uitati de expozitia permanenta la Embassy Club, Piata Lahovari.
IQart
Postat pe 3 Martie 2010 10:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Solutii de depozitare inteligente 11 De la: Dekore_Studio 24 Mai 2009 00:42
Priza de landa baie e prevazuta cu impamantare? 20 De la: raduv 18 Ianuarie 2010 17:32
Salutare! 1 De la: Madalina_Voicu 28 Ianuarie 2011 09:46
Decor stanca artificiala 3 De la: condo_2009 19 Decembrie 2009 19:30
Centrala termica cu tiraj fortat 12 De la: b50ptr 10 Ianuarie 2011 00:45