Setari Cookie-uri

Fotograifii si comentarii indecente pe un site despre constructii....

Am vazut tot mai des pe acest site poze care ar fi trebuit postate pe site-uri matrimoniale sau chiar cu continut interzis minorilor...nu-s pudic deloc dar nu-mi placea sa transformam site-ul asta, sunt destule alte locuri unde le puteti posta...am vazut ca si forumul se transforma usor, usor in acelasi lucru...

Nu pot eu momentan sa-mi dau cu parerea pe forum despre constructii findca abia acum ma apuc sa fac o casa...dupa, poate am sa scriu din experienta si am sa cer pareri pentru problemele intalnite... insa momentan mi-am facut un obicei sa caut discutii despre problemele intalnite in constructia, amenajarea unei case sau gradini si cred ca multi altii fac acelasi lucru ca si mine...

Cred ca acest site cat si forumul a fost creat din nevoia de a impartasi experiente si de a posta imagini creative..daca nu poate e bine sa cautam altul mai bun...desi sincer nu mi-ar placea!

Tin sa-mi cer scuze daca acuz pe fata anumite persoane!
sorin_moise
Postat pe 24 Mai 2009 11:16
esti cam dur...dar parca si asa are farmec...
giros
Postat pe 4 August 2009 21:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
firma curierat rapid 6 De la: RoxyRoxx 2 Februarie 2012 18:13
De la ce varsta trecem un bebelus la intretinere? 18 De la: cuba_libre 21 Octombrie 2013 18:31
Redactare articole online 33 De la: kudika108879 28 Decembrie 2012 12:14
Pictura in camera copilului cu povesti si animatii 1 De la: maziart 19 Iunie 2009 14:32
O fapta buna de Craciun! 1 De la: daniela2008_healthy 5 Decembrie 2010 10:22