Setari Cookie-uri

Asculta-mi povestea

Am si eu o poveste c-am ciudata : Am stat cu un baiat 4 ani si l-am iubit ca ochii din cap faceam orce pentru el ma insela facea absolut orce din mine totu pana cand sa despartit de mine si sa combinat cu o prietena dea a mea si asta a pus capac i`ar eu il vedeam zilnic zambind fericit cu ea desi imi spunea ca nu se va combina cu ea niciodata ca e mica si etc. pana cand a facut`o iar eu m-am combinat cu fostu prieten de a prietenei mele care se combinase el am stat cu el 2 zile si ne-am despartit am stat iaras un timp singura suparata vazandu-l pe el mereu :(( am suferit enorm de mult pana cand am inceput sa filtrez cu un prieten de a fratelui meu de varsta mea era foarte simpatic ssi pana la urma ne-am combinat a fost o relatie superba 1 an si 1 luna apoi au inceput certurile din partea familiei lui el devenise gelos ca mai vb cu fostu de 4 ani era frica sa nu-l las pt.ala de 4 ani intradevar fostu imi zicea ca ma vrea inapoi ca ma iubeste mult si ca ar face orce pt.noi doi sa ne fie bine eu iubindu-l si gandindu-ma ca va fii al meu dinou ce-am facut m-am impacat cu el dar nu m-as fii intors la el daca tatalui actualului nu m-ar fii sunat si m-ar fii facut in toate felurile mam certat cu actualul mam impacat cu cel de 4 ani la 1 sapt. i-am spus fam.mele nau fost foarte incantat stiind la cate mi-a facut :( dar nu mi-a pasat ce spuneau a fost relatia ok. pana cand a gasit el nr. lu baiatu care am stat 1 an si 1 luna sa enervat foarte rau a devenit foarte violent cu mine ma si lovit:( nu a facut asta niciodata ma durut enorm am incercat sa fiu tare el dadea in mine si ziceam ca nu ma doare ca , cuvintele dor mai rau :(decat doua palme apoi sa oprit parca nu era el parca intrase "DRACU IN EL" nu-l recunosteam sa oprit si sa uitat in ochii mei a lasat capul in jos si mi-a zis
: iarta-ma iubita mea n-am vrut imi cer scuze " eu n-am vrut sa aud nimic i-am zis da-te din calea mea vreau sa-ma duc acasa sa pun in genuchi si ma implorat sa nu plec ca va muri fara mine n-am ascultat am vrut sa plec dar nu ma lasat ma tinea in brate strans si plangea eu miloasa l-am iertat intradevar l-am iertat stii cand iubesti ierti orce dar nu-l mai puteam privii cu ochii aceeia ... desi eram dura cu el i vorbeam cu alta intonatie numai eram dulce cu el simteam un fel de ura fata de el ....deja era stresant eu stateam la el imi numara minutele secundele nu ma lasa sa vorbesc cu familia mea nu ma lasa sa-ma duc acasa la mine fara el nu aveam voie sa vorbesc cu fete .Si m-am enervat la culme si i-am zis gata STOP numai aceept nimic poti sa plangi sa faci ce vrei nu sunt jucaria ta so manevrezi cum vrei.. desi ma doare sufletu stiu ca mai incolo imi va fii bine si intradevar mi-am luat hainele si m-am dus acasa la mine .El locuieste langa blocul meu si intr-o seara m-a sunat sa ma duc ca ie dor de mine m-am dus si am vorbit am adormit la el se simtea atat iubire din partea lui:| cum n-am simtit in 4 ani ma tinut toata noaptea in brate ma pupa si plangea si imi zicea ca va muri de doru meu ..... infine pana la urma ne-a furat somnul
am inceput sa nu-l mai caut 1 sapt. sa il las si el nu ma cauta asa ca ma pus "dracu" sa ma impac cu fostu de 1 an 1 luna :(( Nu stiu si nu-ma intelegg daia v-am povestit acest roman vreau un sfat ajutati-ma va rog fetele cu experienta mai multa de viata .. vreau sa-mi da-ti un sfat voi tine cont de el va promit nu-ma inteleg cand m-am impacat cu fostu de 4 ani"m-am impacat sa-ma razbun sau de ce? " Si cu asta d 1 an si 1 luna stiu ca m-am impacat ca-l plac mult si ca sa numai sufar..:( Ajutati-ma Va multumesc mult SPER CA NU V-A PLICTISIT POVESTEA MEA
GyulyuTzza
Postat pe 22 Iulie 2010 19:49
nu am reusit sa ascult povestea .... si de citit.... am citit da nu am inteles mare lucru multe detalii fara relevanta ma intrebam cand te intorci din nou la primul ??????? o saptamana ??...doua?
anastasia_m
Postat pe 22 Iulie 2010 20:01
tu vrei sa ne torturezi????
Shhh
Postat pe 22 Iulie 2010 20:07
De la: Shhh, la data 2010-07-22 20:07:30 tu vrei sa ne torturezi????


de ce, ce zice?? ca n-am reusit s-o citesc!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 22 Iulie 2010 20:14
nici eu. m'am oprit undeva pe la despartiri si impacari. n'am inteles, m'a pierdut undeva pe la inceput......
Shhh
Postat pe 22 Iulie 2010 20:19
De la: Shhh, la data 2010-07-22 20:19:36nici eu. m'am oprit undeva pe la despartiri si impacari. n'am inteles, m'a pierdut undeva pe la inceput......


fi fericita ....eu am inteles ceva din final
anastasia_m
Postat pe 22 Iulie 2010 20:21
De la: anastasia_m, la data 2010-07-22 20:21:43
De la: Shhh, la data 2010-07-22 20:19:36nici eu. m'am oprit undeva pe la despartiri si impacari. n'am inteles, m'a pierdut undeva pe la inceput......


fi fericita ....eu am inteles ceva din final


vrei sa te mituiesc sa ne spui si noua?
geo_reincarcat_iara
Postat pe 22 Iulie 2010 20:34
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-22 20:34:31
De la: anastasia_m, la data 2010-07-22 20:21:43
De la: Shhh, la data 2010-07-22 20:19:36nici eu. m'am oprit undeva pe la despartiri si impacari. n'am inteles, m'a pierdut undeva pe la inceput......


fi fericita ....eu am inteles ceva din final


vrei sa te mituiesc sa ne spui si noua?



tura asta zic pass.......


fata se ocupa cu permutari circulare de doi ......perpetuul!!!!!!cu timp ciclului e problema!!!!
anastasia_m
Postat pe 22 Iulie 2010 20:40
astept tura urmatoare. poate am ceva care sa te imbuneze
geo_reincarcat_iara
Postat pe 22 Iulie 2010 20:42
nu e vorba ca te-ai intors inapoi din razbunare...tu singura ai spus ca ti se rupe inima cand il vedeai ca se ruga de tine si ca l-ai iertat din iubire..poate inca il iubesti..sau au ramas doar amintirile care te cuprindeau cand il vedeai...asta nimeni o sa poata sa iti explice cum nici eu nu imi pot explica cum de inca oscilez intre 2 barbati...incearca sa privesti lucrurile din exterior...sa le vezi comportamentul ,,,si in primul rand incearca sa iti dai seama pentru care ai sentimente ...si atunci cand iti vei da seama incearca sa faci pasul care trebuie ...fara sa mai privesti in trecut...sau sa lasi trecutul sa te cuprinda.pentru ca .apoi iar vei gresi si va v-a durea pe amandoi
mishellle
Postat pe 22 Iulie 2010 22:23
si am uitat ....un barbat cand loveste o femeie nu se mai numeste barbat...pentru ce?mai rau dor niste cuvinte decat cateva palme...
mishellle
Postat pe 22 Iulie 2010 22:25
Am incercat sa ascult povestea ta....
Sa-ti spunem noi de ce te-ai intors la primu`? Daca acum esti cu tipul care spui ca e ok,ce rost mai are sa ne intrebi pe noi de ce te-ai intors la ex? Nu cumva tu te gandesti sa te intorci iar la el si nu stii din ce cauza?
Barbie30
Postat pe 22 Iulie 2010 23:57
eu nu pot asculta, n`aud nimic..
e din cauza boxelor mele sau e de la tine?
ori semnalul
c0pilutsa
Postat pe 23 Iulie 2010 00:00
Fiti seriosi! Cum nu integeti chiar nimic? Raspunsul la intrebarile pe care le aveti se afla EXACT in primele doua (maxim trei) randuri ale acestui topic. Si anume: IMI FACEA ORICE SI EU ACCEPTAM ORICE PT CA IL IUBEAM!!

Punct! Nici nu mai trebuie comentat. The rest is history... the same history!
rashela
Postat pe 23 Iulie 2010 00:02
De la: rashela, la data 2010-07-23 00:02:29Fiti seriosi! Cum nu integeti chiar nimic? Raspunsul la intrebarile pe care le aveti se afla EXACT in primele doua (maxim trei) randuri ale acestui topic. Si anume: IMI FACEA ORICE SI EU ACCEPTAM ORICE PT CA IL IUBEAM!!

Punct! Nici nu mai trebuie coementat. The rest is history... the same history!





... asa ca inca o dedicatie d-soarei cu topicul ... hitul motto al site-ului ...



http://www.youtube.com/watch?v=XCnp-FhjtYM



marco918
Postat pe 23 Iulie 2010 00:05
te tii tare cu dedicatiile
c0pilutsa
Postat pe 23 Iulie 2010 00:07
Ce-mi place melodia!
rashela
Postat pe 23 Iulie 2010 00:08
De la: c0pilutsa, la data 2010-07-23 00:07:16te tii tare cu dedicatiile





... frateee ... habar nu au pe ce lume traiesc ... pomana curata sa dai de una ca asta ... obiecte sexuale la reducere ... beeei sa cam incins ...


marco918
Postat pe 23 Iulie 2010 00:11
cum iti asterni asa dormi,tu i-ai manevrat cand unu, cand altu .. la fel si ei cu tine: cand tu, cand alta
c0pilutsa
Postat pe 23 Iulie 2010 00:23
pfff.ma dor ochii,ai un scris....
nu te inteleg ,te-ai intors la primul pentru ca il iubesti..el te loveste, il ierti in numele "iubirii"
..iar apoi te intorci la al doilea care iti place si sa nu mai suferi??
Eu zic ca mai bine ar fi sa stai tu o periada singurica,astfel vei avea timp sa te lamuresti ca esti prea tanara sa accepti sa fi lovita si ca vei suferi si daca esti singura,si daca esti cu cineva-ba mai mult poate il vei face si pe cel de langa tine sa sufere.
Lasa timpul sa decida pentru tine
desi_desiree
Postat pe 23 Iulie 2010 00:47
Va multumesc pt sfaturi uni vorbesc si sunt c-am rautaciosii decat sa dai un mesaj sa doara mai bine nul mai dai:);)
GyulyuTzza
Postat pe 24 Iulie 2010 18:54
De la: GyulyuTzza, la data 2010-07-24 18:54:45Va multumesc pt sfaturi uni vorbesc si sunt c-am rautaciosii decat sa dai un mesaj sa doara mai bine nul mai dai:);)

cu asemenea scris...
bogdan76
Postat pe 24 Iulie 2010 18:58
Va rog numai da-ti mesaje... Multumesc !!!
GyulyuTzza
Postat pe 25 Iulie 2010 13:57
eu am inteles:)))doamnee lasa'ti fata in pace.Si eu am trecut prin aceasi situatie.Ce'am facut eu?

povestea mea e ceva d genu am stat cu el 4 ani jumate si dupa am inceput sa imi placa un baiat enorm.acel baiat cu care am stat 4 ani jumate.vine mereu plangand ma suna noptile innebuneam.Pana am spus STOP si mi'am continuat relatia cu acel baiat care il placeam.Pe el l'am lasat.Chestiile astea te aduc la nebunie.Mama mea a patit acelasi lucru si ajunsese la psihologi.Ai grija cu povesti dastea


Nu stiu daca ai inteles ceva:-s
kudika229638
Postat pe 1 August 2010 03:59
wtf....???un pik km ciudata povestea..m-am ratacit un pik da am reusit sa inteleg cva:u ejti prea naiva.j p deasupra nici makr nuj c vrei!!bun iubire, iubire,da plm sa accepti sa t plesneask....???unde reaq mai e demnitatea ta???inceark varianta solo...poate o sa afli j u dc ai nevoie q adevarat!!!
bloody_queen
Postat pe 2 August 2010 17:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dupa atata timp.... 44 De la: fantasyblue 20 Iulie 2009 15:20
help!!! 7 De la: alexalex241 5 August 2009 14:54
"a fi sau a nu fi" ...va fi sau nici nu a fost 5 De la: adina_oana 30 Octombrie 2008 17:01
Oare se mai poate schimba ceva? 13 De la: blindgirl 18 August 2008 22:41
Sufar si nu pot sa stau fara ea.... 91 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 1 August 2010 00:42