Setari Cookie-uri

Help!!Unde gasesc?

Buna! Am auzit foarte multe fete pe forum si f multe amice ( inclusiv tipa care imi aranjeaza parul de obicei) recomandand produsele profesionale Keune. Mi-am ars parul de la permanent si chiar vreau sa-l tratez cu ce este mai bun pana isi revine. Vreau sa-mi iau o masca si un serum de la ei despre care am auzit numai lucruri bune de la fete care folosesc produsele Keune. Va rog, de unde le pot cumpara? Stie cineva unde se gasesc? Please, help!
MarinaIonescu
Postat pe 22 Iulie 2010 20:10
Si eu am patit la fel cu parul,era cit pe ce sa il tund ,dar am gasit samponul cu keratina ,masca hidratanta pt par cu ulei abisinian si sprayul reparator cu keratina ,toate de la Herbagen,si sunt foarte multumita de rezultat. Mai exista si un sampon si masca Aslavital, de care am auzit ca sunt extraordinare.Daca nu gasesti ceea ce cauti,incearca-le pe cele de la Herbagen.Vei fi surprinsa de rezultat!
Alina_Ml
Postat pe 25 Iulie 2010 00:02
Imi pare rau ca am avazut de-abia acum mesajul tau. NU stiu un magazin de unde le poti cumpara,iar raspunsul meu nu te ajuta decat daca esti din Bucuresti. Stiu ca la coafatorul unde ma tund eu in Berceni se folosesc aceste produse si se si vand (Daca te intereseaza iti spun unde). Dar, presupun ca tot asa poti intreba la diverse saloane, pentru ca sunt produse profesionale si distribuitorii la ei vin.
RalucaRalu
Postat pe 30 August 2010 13:40
Merci Raluca, intre timp am aflat, am sunat la ei si am intrebat. Poti sa le cumperi ori din saloanele Keune ori le poti comanda online. Au parteneriat cu un singur magazin online profesionalcosmetics.ro
Asa ca cei din tara, care nu au salon in oras le gasesc la comanda pe net. Am observat ca online sunt preturile putin mai mici ( nu f mult 1-2 lei, dar oricum conteaza mai ales daca iei mai multe).
MarinaIonescu
Postat pe 31 August 2010 18:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
HEPATITA C 2 De la: Tharr 14 Aprilie 2011 09:01
ce parere aveti? 2 De la: office_salinasusesi_ro 24 Martie 2010 08:57
Pierce in limba . 94 De la: LiveFromHell 10 Aprilie 2013 00:11
Chist in cavitatea bucala 4 De la: kudika226898 11 Iulie 2010 13:33
Afacere la cheie. Aveti un calculator? Puteti sa faceti bani frumosi 1 De la: healthy016102 16 Mai 2010 03:21