Setari Cookie-uri

Mergeti in Vama Veche

In weekendul acesta am fost pentru a treia oara pe anul acesta in Vama Veche. Locul este minunat! Am fost la Stufstock in prima seara cand a cantat Apocalyptica si a fost super super, am mai fost intr-o seara si mi-a placut la nebunie ca am putut asculta toate genurile de muzica fara ca cineva sa faca 'nazuri' si am fost si weekendul asta doar la plaja si parca lumea era alta. Merita macar o data sa ajungeti acolo. Nu e asa cum povestesc unii: drogati, betivi, etc. Sunt oameni normali insa nonconformisti si putin 'sariti'...Cam asa as descrie eu Vama Veche si oamenii care merg acolo.
vera82us
Postat pe 25 August 2008 13:12
Nu am fost niciodata acolo .. dar suna bine ce zici tu acolo.. cred ca o sa incerc un weekend
crissyx
Postat pe 25 August 2008 19:57
Da, mergeti, sincer ca se merita!
sweetseawhisper
Postat pe 26 August 2008 01:06
vama veche e alta de la un an la altul.imi placea dar.........
pitilav
Postat pe 26 August 2008 02:55
VREAU SA MERG AM AUZIT CA E SUPER!

Postat pe 26 August 2008 09:25
Hello...
Da e adevarat trebuie sa mergeti in vama daca nu ati fost pana acum...Freedom, really...enjoy
claucoco
Postat pe 26 August 2008 16:18
Vama Veche este a celor care vor sa iasa din cotidian. Daca in Bucuresti domnii ii vezi la cravata si nu stie sa rosteasca un cuvant urat si doamne foarte chochete care nu stiu ce sunt aia slapi, cand ajung acolo se transforma in ceea ce isi doresc sa fie in anumite momente adica pur si simplu sa guste viata din toate ale ei: betii, droguri, aventuri.Betiile si aventuriile de la Vama Veche nu se uita niciodata.

Postat pe 28 August 2008 22:46
atunci cand vama a devenit trendy, si-a pierdut tot farmecul.

Postat pe 6 Septembrie 2008 16:07
am fost si eu..e chiar f frumos...se merita sa va duceti acolo...sa scapati de lumea cu fitze ;))
carbahal18
Postat pe 6 Septembrie 2008 17:18
subscriu lebadutza !
s-a dus dracu si vama veche
whitewizzard
Postat pe 10 Septembrie 2008 10:09
NU mergeti fratilor in Vama Veche-daca nu simtiti si traiti LIBERTATE...
nt_stfn
Postat pe 1 Februarie 2009 04:22
Intr-adevar, f frumos in Vama, pt cei noncomformisti trebe' vazut musai. Eu imi fac timp in fiecare an, macar in weekend sa ajung pe taramul vamii
Cat despre betivi si drogati... o sa va intalniti cu ei la tot pasul in Vama daca mereti de 1 mai am fost eu si am vazut.
In timpul verii nu va faceti griji in privinta asta.
Radek
Postat pe 11 Februarie 2009 09:15
ai un nr de contact,pentru inchiriere la vama vache.
Botiza
Postat pe 18 Februarie 2009 10:04
vreau un nr de telefon de la vama pt inchiriere,aveti?
multumesc
Botiza
Postat pe 18 Februarie 2009 10:05
Sorry, nu am vreun nr de tel... eu am fost numai cu cortul in Vama. Gasesti acolo, "in gazda" majoritatea localnicilor inchiriaza camere.
Radek
Postat pe 18 Februarie 2009 17:04
acum doua veri am vrut sa merg cu fimiu si femeia si inca o verisoara la bulgari am plecat din navodari mangalia si la vama nea intors ca navea al mik passport
totul ok acu calentoarsa cum sa facem
am oprit in vama veche si usor spre mare drum rau tare off road chiar prin asezarea aceea dar la finishul drumului se deschide marea si imaginea aceea caraibe zici ca este nu alta cu nisipul acela alb si mareaalbastra intens nam sa uit niciodata imaginea aceea frumoasa
lumea este foarte boema caci acolo se pierde lumea in uitare este capatul lumii acolo
nu exista fitze man teritoriu 100% free de simandicoase si masini faine nai sa vezi acolo
nudiste si nudisti printre ceilalti te obisnuiesti relativ repede
doar sa nu puna ochii mindra ta pe vreun madularos mai dotatce sint
toata splendoarea la vama este privelistea marii si a nisipului ala alb si albastru intens al mariideci nu sunt figuri dotari cred maxim 3 stele acum am auzit ca au amenajat putin drumurile poate asa o sa vina si lumea mai selecta
dar nau ce cauta aici ca nui mamaia sa te afisezi
deci chiar daca ai rols ori bentlei ferrari diablo aici ori ca asti in zdringa goala sau curg toalele pe tine nu te vede nimeni garantat
este alta lume aiciapropo au luat trabantul ala de pe plaja ?
ca sa vazi carei standardul aici lumea e ok preturile cam la fel cazarea marog....de la rulote casute corturi pe plaja pensiuni sau mansarde pentru fiecare dar aici nui bai
se fac orgii pe plaja sau in apa ziua cui ii pasa nimanui credetima asta e valabil in partea stinga a plajei
pe dreapta cam la fel dar sa vezi ca cica ne e esta rushine
adi_blue
Postat pe 13 Octombrie 2009 00:27
De la: vera82us, la data 2008-08-25 13:12:52In weekendul acesta am fost pentru a treia oara pe anul acesta in Vama Veche. Locul este minunat! Am fost la Stufstock in prima seara cand a cantat Apocalyptica si a fost super super, am mai fost intr-o seara si mi-a placut la nebunie ca am putut asculta toate genurile de muzica fara ca cineva sa faca 'nazuri' si am fost si weekendul asta doar la plaja si parca lumea era alta. Merita macar o data sa ajungeti acolo. Nu e asa cum povestesc unii: drogati, betivi, etc. Sunt oameni normali insa nonconformisti si putin 'sariti'...Cam asa as descrie eu Vama Veche si oamenii care merg acolo.

..e singura statiune care nu am vizitat-o.......anul asta am sa merg..sper sa fie ok!
Fulg-de-nea
Postat pe 13 Martie 2011 11:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ialomicioara 7 De la: kubik 26 Octombrie 2014 23:27
Zilele Brasovului 23.04-026.04.2009 1 De la: katharina 21 Aprilie 2009 10:00
concurs 1 De la: 2007floryna 25 Martie 2009 10:13
Week-end Rustic 1 De la: whitewizzard 4 August 2010 14:35
Ialomicioara 2 De la: tita_claudia 10 August 2009 20:41