Setari Cookie-uri

sa fim deschisi sugestiilor

sa fim deschisi sugestiilor altora si sa nu facem pe interesanta chiar daca stim limba lui Goethe, o mai stiu si altii si nu fac pe civilizatii cu capsunarii sudisti.
Recunosc sincer eu iubesc mai mult sudul si de aceea as adauga pe lista si insula Capri si ceva din Roma, un oras fascinant, care merita citat.
Poate mai mult ca Viena, care e putin cam fad, chiar daca frumos si curat, dar parca ar fi din plastic, daca il compari cu Parisul ori cu Venetia cea deseori nerenovata. dar minunata.
Si Napoli are farmecul lui daca uiti de mizerie si suporti mirosul de gunoi e un oras impresionant, grandios, iar insulele grecesti sunt multe de admirat.
Iar din Franta mai sunt locuri de citat, ca sa nu mai spun de Spania, unde e greu de ales ce nu merita vazut.
Asa ca drum bun, calatorie placuta si vacante frumoase.
calator
Postat pe 30 Aprilie 2009 22:37
raspunsul meu a ajuns cam departe, era dedicat temei Top 10 must see Europe.
De citit acolo cate ceva.
calator
Postat pe 30 Aprilie 2009 22:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
blue lagoon hotel in corfu 3 De la: jenutza 19 August 2009 10:00
TVI Express va ofera turism si calatorii de luxla cele mai bune preturi 1 De la: homereg 10 Mai 2010 20:17
Unde pot gasi oferte pentru Dubai? 5 De la: kudika312524 10 Noiembrie 2010 16:36
plecare in turcia 3 De la: oanacios 8 Iulie 2009 15:05
Cine ma poate ajuta sa-mi fac un sait !!!!! 1 De la: angel333 12 Octombrie 2009 12:15