Setari Cookie-uri

VA RECOMAND AGENTIE EUROPA TRAVEL! MERITA!

Ofertele lor sunt ieftine, diversificate si bune!!!

Click aici ca sa va convingeti: www.europatravel.ro

Offf, nu mai vine vara odata...
lazy000367
Postat pe 4 Mai 2009 14:36
De la: lazy000367, la data 2009-05-04 14:36:00Ofertele lor sunt ieftine, diversificate si bune!!!

Click aici ca sa va convingeti: www.europatravel.ro

Offf, nu mai vine vara odata...



ai dreptate , eu merg de 5 ani cu europatravel din pct. meu de vedere este f.f.f serioasa , anul asta plec in turcia-marmaris cu aceasi agentie nota 10 +

Postat pe 26 Iunie 2009 19:33
De la: lazy000367, la data 2009-05-04 14:36:00Ofertele lor sunt ieftine, diversificate si bune!!!

Click aici ca sa va convingeti: www.europatravel.ro

Offf, nu mai vine vara odata...


Am fost de 2 ori cu agentia: o data in sept. 2008 in Halkidiki si de Paste in Insula Thassos si pot spune ca totul a decurs ca in prezentarea pachetului... Voi pleca acum in septembrie tot cu Europa Travel in Insula Corfu...in Acharavi...Concedii placute in continuare
felixya
Postat pe 12 August 2009 14:58
Am facut prostia sa merg cu ei in China la olimpiada, a avut niste preturi duble decat reale, au furat incredibil ca la usa cortului. De evitat ca ciuma !
Imperator_lazy
Postat pe 9 Decembrie 2009 23:34
Am fost si eu cu ei in Grecia de 2 ori o data in Paralia Katerini si o data in Corfu, pot sa spun ca am fost multumita de raportul calitate pret (mai ales ca pretul a fost foarte mic :)).

Pentru Felixya, acolo am fost si eu in Corfu, agentia a fost OK, dar sper ca-ti plac statiunile linistite, pentru ca daca esti in cautarre de distractie, o sa fi dezamagita de statiune.

Anul asta plec in Thassos statiunea Potos, poti sa-mi dai ceva detalii daca ai fost?

Pentru Imperator, din cate stiu eu, ei sunt profilati mai mult pe Grecia, Turcia, Bulgaria si in General Europa si sejururi ieftine.
sweetheart_simy
Postat pe 14 Decembrie 2009 19:30
Or fi specializati pe tepe... Cred ca am fost de vreo 2 sau 3 ori cu agentii, Europa Travel sunt de departe cei mai mari hoti. Slava Domnului, am reusit sa driblez in ultima clipa teapa cu avionul (ei ofereau un Turkish la pret dublu fata de cat luai pe site), iar hotelul daca as fi stat in apartamentul regal ar fi costat mai putin - asta a fost teapa majora. Atunci de ce s-au bagat sa fie unicii vanzatori de pachete turistice la Olimpiada daca ceea ce stiu ei sunt Antalya si Paralia Katerini ?
Imperator_lazy
Postat pe 18 Decembrie 2009 08:45
buna, poti merge linistit ce Europ Travel in thasoss eu am fost si am sa mai merg ,am stat la hotel MARIA cu mic deju inclus in statiunea Potos a fost super iar ghida ALINA BUCUR SUPER FAT IAR CAMERELE au chicineta nu ti trebuie decit hainele tale in rest vacanta fromoasa poate imi spui cum a fost in turcia sau unde ai stat in corfu
lazy001679
Postat pe 14 Ianuarie 2010 10:58
Chiar la Maria o sa stau si eu. In Corfu am stat in Achiaravi la vila Panos, care e OK, singurul dezavantaj fiind o panta foarte inclinata de 50-100 m pe care trebuie sa o urci pana acolo si faptul ca ai ceva de mers pana la plaja (cam 500 m). La profilul meu, poti sa vezi poze de la vila amintita in albumul Corfu.
sweetheart_simy
Postat pe 2 Aprilie 2010 11:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Unde sa merg in concediu? 3 De la: 20 Septembrie 2016 13:37
plecare in turcia 3 De la: oanacios 8 Iulie 2009 15:05
Invitatii Lockerz Gratis! 2 De la: lazy001630 3 Ianuarie 2010 19:52
barcelona - callela del mar 10 De la: Titanika 8 Februarie 2012 23:52
care vi se par interesante? 4 De la: roxanana 28 Februarie 2010 11:06