Setari Cookie-uri

Despre ghizi



Stie cineva de calitatile de ghid ale D-nei LUPU VICTORIA de la Agentia GRAFOS?
laurinda_lazy
Postat pe 26 Mai 2010 15:17
Da. Am fost 3 ani in excursii cu dansa. Nu am ce sa reprosez. S-a respectat itinerariul in totalitate. Am vazut si alte obiective turistice, in afara celor programate. Toata lumea a fost multumita. Voi continua calatoriile impreuna cu aceasta agentie. Iulian
vioreliulian52
Postat pe 2 Iunie 2010 01:30
Buna ziua,

Circuitul din care am revenit - Costa Brava- a fost de vis. Am vazut Pestera de la Postojna (nu se poate descrie in cuvinte), Venetia, Milano, Barcelona - pe care am vizitat-o atat cu ghidul, cat si in ziua libera, Coasta de Azur cu Nice, Monaco, Cannes s.a.
Ghid insotitor a fost Dl.Lupu, desi in excursie am plecat initial cu D-na Lupu. O familie extraordinara.

Ii recomand cu toata caldura. S-au atins toate obiectivele din program, chiar daca si la ore inaintate (nu din cauza dansilor, ci a intarzierilor cauzate de turisti). Am beneficiat chiar si de alte obiective, suplimentar celor din program.

Dupa cum am remarcat si in randul celor cu care am calatorit, nemultumiti sunt in general cei care n-au mai fost in circuite, ci doar in sejururi cu avionul si care nu reusesc sa tina pasul cu grupul. Este intr-adevar obositor, insa merita fiecare clipa.

Va multumesc pt sfaturile date inainte de calatorie
laurinda_lazy
Postat pe 22 Iunie 2010 11:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Copilul tau ce face in vacanta de vara? 1 De la: kudika_10579 26 Iulie 2012 11:00
Sibiu - Selimbar 7 De la: lumypis 2 August 2009 18:09
confort la pret modest? 3 De la: bria 2 August 2009 15:13
Carti PDF Gratuite ! 1 De la: kudika495568 9 Ianuarie 2012 14:02
Autostrada salonic igoumenitsa. 2 De la: calator 10 Iunie 2010 10:44