Setari Cookie-uri

Mai are rost sa insist pt a mi recupera iubirea pierduta,

Buna am fost plecata timp de 6 luni in Germania unde am muncit pt a/i strange bani pt un viitor alaturi de iubitul meu, culmea este ca inainte de plecare ne/am certat foarte tare, am intrerupt orice legatura cu el, ma durea faptul ca nu il pot lua cu mine, desi el si/ar fi dorit, am renuntat la el pentru a/mi face un rost in viata ma intreb mai are rost sa insist sa ne inpacam il iubesc simt asta, e o iubire sincera, nu il iubesc pt ca are bani sau ca e super dragut ci pt ratiuea lui pt modul sau de a gandi, pt maturitatea lui vreau sa reinvie aceasta relatie stiu ca impreuna putem fi fericiti, nu contesc am incercat sa cunosc si alti baieti dar sincer va zic nici unul nu are ceea ce are Puiul meu drag, atitudine, caldura si respect care il conider cel mai important in ziua de azi s/a cam pierdut . . .
Lucia_Lucy_1
Postat pe 20 Noiembrie 2013 17:03
Stii vorba aia ,,Incercarea moarte n-are'', asa ca ia legatura cu el si afla daca mai are rost sa fiti impreuna.
Tot ce ai scris aici, spune-i si lui.
cuba_libre
Postat pe 20 Noiembrie 2013 17:22
Daca el nu are inca pe nimeni,incearca!
Titanika
Postat pe 20 Noiembrie 2013 17:30
incearca....sa nu regreti mai tarziu ..
va fi o experienta, in viata trebuie sa lupti pentru a castiga ......
kudika467601
Postat pe 1 Decembrie 2013 13:13
De la: Lucia_Lucy_1, la data 2013-11-20 17:03:37Buna am fost plecata timp de 6 luni in Germania unde am muncit pt a/i strange bani pt un viitor alaturi de iubitul meu, culmea este ca inainte de plecare ne/am certat foarte tare, am intrerupt orice legatura cu el, ma durea faptul ca nu il pot lua cu mine, desi el si/ar fi dorit, am renuntat la el pentru a/mi face un rost in viata ma intreb mai are rost sa insist sa ne inpacam il iubesc simt asta, e o iubire sincera, nu il iubesc pt ca are bani sau ca e super dragut ci pt ratiuea lui pt modul sau de a gandi, pt maturitatea lui vreau sa reinvie aceasta relatie stiu ca impreuna putem fi fericiti, nu contesc am incercat sa cunosc si alti baieti dar sincer va zic nici unul nu are ceea ce are Puiul meu drag, atitudine, caldura si respect care il conider cel mai important in ziua de azi s/a cam pierdut . . .
Incearca , ce ai de pierdut ...iar daca nu va merge iar nu vei avea de pierdut pt ca nu a fost sa fie Succes
-Iulya
Postat pe 1 Decembrie 2013 15:11
Incearca sa te impaci cu el, dar fi discreta in privinta experientelor cu alti barbati.
Daca te intreaba si insista si tot insista redu experientele la una singura si ai grija sa ii sugerezi ca a fost dezamagitoare.
NU exagera cu laudele la adresa lui pentru ca ii vei da de banuit.
Sper ca ai ganduri serioase si nu vrei sa-l transformi intr-o manta de vreme rea.
Mare grija si la asteptarile pe are le ai.
Totul s-a transformat.
Multe lucruri nu vor mai fi la fel ca inainte.
Daca tu esti cea care ai plecat si l-ai lasat balta vei avea o sarcina dificila. Va trebui sa-i recastigi increderea.

Radu_Cristian_1
Postat pe 1 Decembrie 2013 17:44
Daca Gigel este vesl este mare pacat.Ia-l cu tine.
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/58481.html#

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/58481.html#
kudika_939498
Postat pe 1 Decembrie 2013 18:56
De la: Lucia_Lucy_1, la data 2013-11-20 17:03:37Buna am fost plecata timp de 6 luni in Germania unde am muncit pt a/i strange bani pt un viitor alaturi de iubitul meu, culmea este ca inainte de plecare ne/am certat foarte tare, am intrerupt orice legatura cu el, ma durea faptul ca nu il pot lua cu mine, desi el si/ar fi dorit, am renuntat la el pentru a/mi face un rost in viata ma intreb mai are rost sa insist sa ne inpacam il iubesc simt asta, e o iubire sincera, nu il iubesc pt ca are bani sau ca e super dragut ci pt ratiuea lui pt modul sau de a gandi, pt maturitatea lui vreau sa reinvie aceasta relatie stiu ca impreuna putem fi fericiti, nu contesc am incercat sa cunosc si alti baieti dar sincer va zic nici unul nu are ceea ce are Puiul meu drag, atitudine, caldura si respect care il conider cel mai important in ziua de azi s/a cam pierdut . . .


Indrazneste si reia dialogul cu el, poate ca si el nu te-a putut uita.

Multa bafta iti doresc!
Viorica_Ecaterina
Postat pe 2 Decembrie 2013 08:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sugestii pentru timp liber 11 De la: cris4co 7 Ianuarie 2010 17:20
salut! 21 De la: Marius_Sorin 17 Septembrie 2011 08:50
amintiri 5 De la: calator 3 Mai 2009 12:45
Mai are rost sa insist pt a mi recupera iubirea pierduta, 8 De la: Lucia_Lucy_1 2 Decembrie 2013 08:48
Cehia 1 De la: kudika050083 16 August 2010 23:37