Setari Cookie-uri

Grecia - masina

As vrea sa merg in Grecia cu masina. Desi este un drum lung, pot vizita mai multe tari pe parcursul calatoriei. Voi ce imi sugerati?
Amelia_Ciurica
Postat pe 21 Iunie 2010 13:55
Am achizitionat prin intermediul Christian Tour, in data de 26.01.2010, un pachet pentru Grecia, hotelul Mare Blu Beach – individual. Din multitudinea de oferte, am ales-o pe aceasta, deoarece, conform reclamei agentiei si a informatiilor furnizate de angajatii acesteia, hotelul era situat pe malul marii.
Am ajuns la destinatie in data de 12.06.2010, unde am fost intimpinati de o domnisoara pe numele sau Monica, reprezentanta agentiei Meli Tours, care, fara explicatii, ne-a aratat hotelul unde urma sa fim gazduiti, unul situat la 400 metri de plaja, nicidecum asa cum era mentionat in reclama. In realitate, hotelul mentionat avea doua locatii, una la casute, pe plaja, acolo unde optasem si noi, avand in vedere ca avem copii mici si doream sa stam intr-un hotel pe plaja, cat mai aproape de malul marii, si o alta locatie, situata, asa cum am mentionat, la aproximativ 400 metri de plaja.
Conditiile din acest hotel sunt greu de explicat in cuvinte. Astfel, in camera unde stateam, nu functiona aerul conditionat, motiv pentru care, dupa lungi parlamentari, am fost mutat intr-o alta camera, dupa 3 zile.
Baia acestor camera nu avea aerisire, motiv pentru care va puteti imagina (sau poate ca nu), cum era inauntru, dupa ce faceai baie. Usile aveau balamalele ruginite, mirosea a mucegai, iar prosoapele si asternuturile au fost schimbate abia dupa 3 zile, dupa ce ne-am revoltat toti cei care locuiam in acest hotel. Stiti ce explicatii deosebite ne-a furnizat domnisoara Monica, reprezentanta Meli Tours?? Ne-a spus ca asternuturile si prosoapele se schimba o data pe saptamana !!!
Mancarea la acest hotel a fost sub orice critica, in fiecare dimineata primind doar cascaval si un fel de sunca. Personalul hotelului era rece si nu discuta cu nimeni, iar orice sesizare ramanea fara raspuns.
In seara zilei de 18.06.2010, a plouat in zona Halkidiki, iar la hotelul Mare Blu Beach, in camera unde stateam noi, precum si in alte camere, a intrat apa, fiind efectiv inundati. Am filmat modul in care se prezenta camera, precum si faptul ca nimeni din partea hotelului nu ne-a ajutat sa scoatem apa afara din camera, desi discutasem si cu ei si cu reprezentanta Meli Tours.
Am insistat pe langa reprezentanta Meli Tours, sa ne puna la dispozitie hartie pentru a redacta reclamatiile pe loc, dar aceasta a refuzat in mod sistematic, indrumandu-ne sa ne adresam Christian Tour, dupa ce ajungem acasa.
Excursiile organizate de aceasta domnisoara s-au desfasurat cu un autocar din anii 1980, care era cel mai vechi si prost din toata zona. Celelalte grupuri au mers cu autocare supraetajate, al caror motor nu se opera deloc, pentru a pastra racoare in interior. In schimb, acest autocar, ,,al romanilor”, era tras mereu in soare, cu motorul oprit, probabil pentru a nu consuma motorina, dar 15-20 de minute dup ace te urcai in autocar era ca la sauna. Atunci cand am sesizat acest aspect, mi s-a raspuns, de catre reprezentanta Meli Tours, ca sunt cam pretentios !!??
Normal ca eram pretentios, doream sa fiu respectat ca roman, ca om si ca platitor de bilet. Nu primisem nimic gratis, nu ceream decat conditii decente.


CONCLUZIILE PERSONALE SUNT URMATOARELE :

EVITATI GRECIA SI IN SPECIAL REGIUNEA HALKIDIKI, ESTE O ,,ROMANIE” CAREIA I SE FACE RECLAMA PUTERNICA.
GRECII SUNT TUPEISTI SI OBRAZNICI, IAR CONDITIILE DE CAZARE SUNT SUB ORICE CRITICA.
AVETI MARE GRIJA LA EXCURSIILE ORGANIZATE DE REPREZENTANTII AGENTIILOR ROMANESTI SAU STRAINE !!! DE REGULA SUNT TEPE MARI.
ACESTIA TE CONDUC UNDE VOR EI, UNDE PRETURILE SUNT MARI, PRODUSELE SCUMPE, ORICE NEGOCIERE ESTE IMPOSIBILA, IAR CONDITIILE DE TRANSPORT SUNT CELE DIN ANII 1980 !!
ovidiuc70
Postat pe 22 Iunie 2010 22:51
De 6 ani de zile merg in Grecia cu masina , plec la 4:30 dimineata si ajung in granita cu grecia cam pe la 11:00, in Salonic ajung pe la 13:30, 2 agentii cu care merg si suntem (eu si sotia) foarte multumiti (Bestcomtour si Bliss Travel)

Katerini (paralia katerini) - hotel Mare del Sol 2* + - deja suntem prieteni cu patronul

Halkidiki (Hotel Maria House) - Splendid ...si piscina si mancarea si cazarea...si oamenii ..


Anul trecut am fost in Turcia cu masina- nu mai fac greseala - e aproape 2 euro litrul de combustibil.- mai bine iesi cu avionul

Recomand celui care se plange de grecia sa se duca pe litoralul romanesc

Postat pe 24 Iunie 2010 07:01
Tocmai m-am intors din Corfu (Grecia). Este adevarat ca a fost vorba despre o excursie organizata de compania Delta Best Turism. Am calatorit cu autocarul si drumul a durat in total 20 ore. Nu e greu de loc. Mai ales daca , calatoresti cu masina ta personala.
Noi am luat un sejur de 6 nopti in localitatea Acharavi (statiune la marea Ionica). Dar mai sunt si altele.
In Acharavi va recomand , daca , calatoriti individual,sa locuiti la Studios Tzilios , contra 30 Euro/zi/camera.Patronul ,domnul Konstantinos are adresa de e-mail:tzilios@hotmail.com si tel:00302663063722. Vorbeste nemteste,englezeste si putin romaneste. Puteti servi si masa . Doamna gateste exceptional. Demipensiunea costa 10 Euro/zi (micul dejun si cina),dar la comanda va pregateste si pranzul. In plus camerele au chicineta perfect dotata si poti sa-ti gatesti si singur.
Daca calatoriti cu avionul , si vorbiti in prealabil cu domnul Konstantinos va asteapta la aeroport.
In statiune puteti inchiria masina cu 27 Euro/zi si vizitati tot ce va place.
O sinura problema:plaja este pietroasa; trebuie incaltaminte adecvata (gen galosi).
Este splendit in Corfu. Va recomand cu caldura!
lazy002434
Postat pe 25 Iunie 2010 06:17
da.
litoralul romanesc e extra fata de ce am gasit eu in grecia.
daca ai fost satisfacut de grecia, nu pot decat sa iti spun fie fericitule!!, fie altfel, dar respect prea mult parerea fiecaruia.
concediu placut
ovidiuc70
Postat pe 25 Iunie 2010 22:34
De la: ovidiuc70, la data 2010-06-25 22:34:30da.
litoralul romanesc e extra fata de ce am gasit eu in grecia.
daca ai fost satisfacut de grecia, nu pot decat sa iti spun fie fericitule!!, fie altfel, dar respect prea mult parerea fiecaruia.
concediu placut


ai avut o experienta nefericita si generalizezi. pe de o parte, asa iti trebuie daca te bazezi pe agentiile din romania, asta sa-ti fie invatatura de minte.internetul e mare, poti sa-ti faci rezervari direct, unde vrei tu.si daca vrei neaparat agentii (pentru ca ai zis ca ai copii, iar in cazul asta poate vrei o anume siguranta), apeleaza la agentii straine.

pe de alta parte, in halkidiki ti-ai gasit sa te duci, unde colcaie de romani si unde grecii sunt satui de noi? halkidiki si mai ales paralia sunt mai rau ca mamaia noastra. in plus, in paralia mai sunt si ingrozitor de multi rusi.

am fost in grecia si cu o agentie, si pe cont propriu, cu rezervari facute in exclusivitate pe net si nu am avut probleme. dimpotriva, pot spune ca a fost mai bine cand am fost de capul meu. eu oricum sunt impotriva agentiilor de turism, nu prea le mai vad rostul in epoca in care traim, cand pe net gasesti si rezolvi orice.

oricum, grecia e o tara frumoasa care merita vazuta si care inseamna mai mult decat litoral.


Shoarezu
Postat pe 26 Iunie 2010 16:34
si eu am fost anul trecut in corfu si a fost f bine,tot prin agentie si au fost seriosi.Recomand Corfu este superb...Anul acesta vreau sa merg in Zakynthos cu masina.Daca stie cineva un traseu sigur...sa ma sfatuiasca...ms ...vacanta placyta...
kudika117262
Postat pe 27 Iunie 2010 15:59
AUTOSTRADA SALONIC-IGOUMETNISA S-A DESCHIS IN INTREGIME?
CEVA TAXE??
TX
gabriello_g
Postat pe 28 Iunie 2010 09:53
MERITA CU MASINA, VEZI MULT, VEZI CAT VREI, SA AI GPS, ESTE UTIL MAI ALES PE LA BULGARI, ATENTIE LA BULGARI ESTE GROAZNIC, VITEZA ESTE AIUREA, SI 20 Km /h in unele locuri, IN REST , CALATORIE PLACUTA.
kudika017812
Postat pe 28 Iunie 2010 14:40
poate ca ai dreptate cu zona Halkidiki, da, asa este, toti sunt obositi si indispusi cand aud de romani, desi cu noi isi fac suma.
Si sa fii sigur ca de acum nu mai plec cu nicio agentie romaneasca, cu atat mai mult cu Christian Tour.
Am facut si eu anterior rezervari pe booking si a fost totul O.K.
Multumesc de sfaturi si concediu placut.
ovidiuc70
Postat pe 28 Iunie 2010 19:16
De la: ovidiuc70, la data 2010-06-22 22:51:19Am achizitionat prin intermediul Christian Tour, in data de 26.01.2010, un pachet pentru Grecia, hotelul Mare Blu Beach – individual. Din multitudinea de oferte, am ales-o pe aceasta, deoarece, conform reclamei agentiei si a informatiilor furnizate de angajatii acesteia, hotelul era situat pe malul marii.
Am ajuns la destinatie in data de 12.06.2010, unde am fost intimpinati de o domnisoara pe numele sau Monica, reprezentanta agentiei Meli Tours, care, fara explicatii, ne-a aratat hotelul unde urma sa fim gazduiti, unul situat la 400 metri de plaja, nicidecum asa cum era mentionat in reclama. In realitate, hotelul mentionat avea doua locatii, una la casute, pe plaja, acolo unde optasem si noi, avand in vedere ca avem copii mici si doream sa stam intr-un hotel pe plaja, cat mai aproape de malul marii, si o alta locatie, situata, asa cum am mentionat, la aproximativ 400 metri de plaja.
Conditiile din acest hotel sunt greu de explicat in cuvinte. Astfel, in camera unde stateam, nu functiona aerul conditionat, motiv pentru care, dupa lungi parlamentari, am fost mutat intr-o alta camera, dupa 3 zile.
Baia acestor camera nu avea aerisire, motiv pentru care va puteti imagina (sau poate ca nu), cum era inauntru, dupa ce faceai baie. Usile aveau balamalele ruginite, mirosea a mucegai, iar prosoapele si asternuturile au fost schimbate abia dupa 3 zile, dupa ce ne-am revoltat toti cei care locuiam in acest hotel. Stiti ce explicatii deosebite ne-a furnizat domnisoara Monica, reprezentanta Meli Tours?? Ne-a spus ca asternuturile si prosoapele se schimba o data pe saptamana !!!
Mancarea la acest hotel a fost sub orice critica, in fiecare dimineata primind doar cascaval si un fel de sunca. Personalul hotelului era rece si nu discuta cu nimeni, iar orice sesizare ramanea fara raspuns.
In seara zilei de 18.06.2010, a plouat in zona Halkidiki, iar la hotelul Mare Blu Beach, in camera unde stateam noi, precum si in alte camere, a intrat apa, fiind efectiv inundati. Am filmat modul in care se prezenta camera, precum si faptul ca nimeni din partea hotelului nu ne-a ajutat sa scoatem apa afara din camera, desi discutasem si cu ei si cu reprezentanta Meli Tours.
Am insistat pe langa reprezentanta Meli Tours, sa ne puna la dispozitie hartie pentru a redacta reclamatiile pe loc, dar aceasta a refuzat in mod sistematic, indrumandu-ne sa ne adresam Christian Tour, dupa ce ajungem acasa.
Excursiile organizate de aceasta domnisoara s-au desfasurat cu un autocar din anii 1980, care era cel mai vechi si prost din toata zona. Celelalte grupuri au mers cu autocare supraetajate, al caror motor nu se opera deloc, pentru a pastra racoare in interior. In schimb, acest autocar, ,,al romanilor”, era tras mereu in soare, cu motorul oprit, probabil pentru a nu consuma motorina, dar 15-20 de minute dup ace te urcai in autocar era ca la sauna. Atunci cand am sesizat acest aspect, mi s-a raspuns, de catre reprezentanta Meli Tours, ca sunt cam pretentios !!??
Normal ca eram pretentios, doream sa fiu respectat ca roman, ca om si ca platitor de bilet. Nu primisem nimic gratis, nu ceream decat conditii decente.


CONCLUZIILE PERSONALE SUNT URMATOARELE :

EVITATI GRECIA SI IN SPECIAL REGIUNEA HALKIDIKI, ESTE O ,,ROMANIE” CAREIA I SE FACE RECLAMA PUTERNICA.
GRECII SUNT TUPEISTI SI OBRAZNICI, IAR CONDITIILE DE CAZARE SUNT SUB ORICE CRITICA.
AVETI MARE GRIJA LA EXCURSIILE ORGANIZATE DE REPREZENTANTII AGENTIILOR ROMANESTI SAU STRAINE !!! DE REGULA SUNT TEPE MARI.
ACESTIA TE CONDUC UNDE VOR EI, UNDE PRETURILE SUNT MARI, PRODUSELE SCUMPE, ORICE NEGOCIERE ESTE IMPOSIBILA, IAR CONDITIILE DE TRANSPORT SUNT CELE DIN ANII 1980 !!




Eu am fost in Halkidiki in iunie 2008 cu agentia tramp travel din sibiu si vreau sa iti spun ca am fost aproape 100% multumita, in schimb hotelul la care am fost cazati Markos a fost minunat din toate punctele de vedere...asa ca Grecia nu e tocmai cum o descrii u si nu toate agentiile sunt la fel!!!!
adryanna_sorynna
Postat pe 29 Iunie 2010 09:13
Buna Tuturor! Am fost in Grecia de doua ori , pot sa spun ca am fost placut impresionata . Merita sa mergi cu masina proprie , poti vizita multe . Eu am fost in Olimpic Beach anul trecut ,am stat la Hotel Eden de acolo am mers Salonic Meteora , Muntele Olimp , chear si la Atena am ajuns , anul acesta am fost in Thassos , am stat in Skala Rachoni la Rachoni Bay , aici a fost mirific (vedeti poze ) Concediu placut celor care nu a fost.
vladgg_19
Postat pe 5 Iulie 2010 09:24
De la: ovidiuc70, la data 2010-06-22 22:51:19Am achizitionat prin intermediul Christian Tour, in data de 26.01.2010, un pachet pentru Grecia, hotelul Mare Blu Beach – individual. Din multitudinea de oferte, am ales-o pe aceasta, deoarece, conform reclamei agentiei si a informatiilor furnizate de angajatii acesteia, hotelul era situat pe malul marii.
Am ajuns la destinatie in data de 12.06.2010, unde am fost intimpinati de o domnisoara pe numele sau Monica, reprezentanta agentiei Meli Tours, care, fara explicatii, ne-a aratat hotelul unde urma sa fim gazduiti, unul situat la 400 metri de plaja, nicidecum asa cum era mentionat in reclama. In realitate, hotelul mentionat avea doua locatii, una la casute, pe plaja, acolo unde optasem si noi, avand in vedere ca avem copii mici si doream sa stam intr-un hotel pe plaja, cat mai aproape de malul marii, si o alta locatie, situata, asa cum am mentionat, la aproximativ 400 metri de plaja.
Conditiile din acest hotel sunt greu de explicat in cuvinte. Astfel, in camera unde stateam, nu functiona aerul conditionat, motiv pentru care, dupa lungi parlamentari, am fost mutat intr-o alta camera, dupa 3 zile.
Baia acestor camera nu avea aerisire, motiv pentru care va puteti imagina (sau poate ca nu), cum era inauntru, dupa ce faceai baie. Usile aveau balamalele ruginite, mirosea a mucegai, iar prosoapele si asternuturile au fost schimbate abia dupa 3 zile, dupa ce ne-am revoltat toti cei care locuiam in acest hotel. Stiti ce explicatii deosebite ne-a furnizat domnisoara Monica, reprezentanta Meli Tours?? Ne-a spus ca asternuturile si prosoapele se schimba o data pe saptamana !!!
Mancarea la acest hotel a fost sub orice critica, in fiecare dimineata primind doar cascaval si un fel de sunca. Personalul hotelului era rece si nu discuta cu nimeni, iar orice sesizare ramanea fara raspuns.
In seara zilei de 18.06.2010, a plouat in zona Halkidiki, iar la hotelul Mare Blu Beach, in camera unde stateam noi, precum si in alte camere, a intrat apa, fiind efectiv inundati. Am filmat modul in care se prezenta camera, precum si faptul ca nimeni din partea hotelului nu ne-a ajutat sa scoatem apa afara din camera, desi discutasem si cu ei si cu reprezentanta Meli Tours.
Am insistat pe langa reprezentanta Meli Tours, sa ne puna la dispozitie hartie pentru a redacta reclamatiile pe loc, dar aceasta a refuzat in mod sistematic, indrumandu-ne sa ne adresam Christian Tour, dupa ce ajungem acasa.
Excursiile organizate de aceasta domnisoara s-au desfasurat cu un autocar din anii 1980, care era cel mai vechi si prost din toata zona. Celelalte grupuri au mers cu autocare supraetajate, al caror motor nu se opera deloc, pentru a pastra racoare in interior. In schimb, acest autocar, ,,al romanilor”, era tras mereu in soare, cu motorul oprit, probabil pentru a nu consuma motorina, dar 15-20 de minute dup ace te urcai in autocar era ca la sauna. Atunci cand am sesizat acest aspect, mi s-a raspuns, de catre reprezentanta Meli Tours, ca sunt cam pretentios !!??
Normal ca eram pretentios, doream sa fiu respectat ca roman, ca om si ca platitor de bilet. Nu primisem nimic gratis, nu ceream decat conditii decente.


CONCLUZIILE PERSONALE SUNT URMATOARELE :

EVITATI GRECIA SI IN SPECIAL REGIUNEA HALKIDIKI, ESTE O ,,ROMANIE” CAREIA I SE FACE RECLAMA PUTERNICA.
GRECII SUNT TUPEISTI SI OBRAZNICI, IAR CONDITIILE DE CAZARE SUNT SUB ORICE CRITICA.
AVETI MARE GRIJA LA EXCURSIILE ORGANIZATE DE REPREZENTANTII AGENTIILOR ROMANESTI SAU STRAINE !!! DE REGULA SUNT TEPE MARI.
ACESTIA TE CONDUC UNDE VOR EI, UNDE PRETURILE SUNT MARI, PRODUSELE SCUMPE, ORICE NEGOCIERE ESTE IMPOSIBILA, IAR CONDITIILE DE TRANSPORT SUNT CELE DIN ANII 1980 !!
dsavus
Postat pe 12 Iulie 2010 16:57
De la: ovidiuc70, la data 2010-06-22 22:51:19Am achizitionat prin intermediul Christian Tour, in data de 26.01.2010, un pachet pentru Grecia, hotelul Mare Blu Beach – individual. Din multitudinea de oferte, am ales-o pe aceasta, deoarece, conform reclamei agentiei si a informatiilor furnizate de angajatii acesteia, hotelul era situat pe malul marii.
Am ajuns la destinatie in data de 12.06.2010, unde am fost intimpinati de o domnisoara pe numele sau Monica, reprezentanta agentiei Meli Tours, care, fara explicatii, ne-a aratat hotelul unde urma sa fim gazduiti, unul situat la 400 metri de plaja, nicidecum asa cum era mentionat in reclama. In realitate, hotelul mentionat avea doua locatii, una la casute, pe plaja, acolo unde optasem si noi, avand in vedere ca avem copii mici si doream sa stam intr-un hotel pe plaja, cat mai aproape de malul marii, si o alta locatie, situata, asa cum am mentionat, la aproximativ 400 metri de plaja.
Conditiile din acest hotel sunt greu de explicat in cuvinte. Astfel, in camera unde stateam, nu functiona aerul conditionat, motiv pentru care, dupa lungi parlamentari, am fost mutat intr-o alta camera, dupa 3 zile.
Baia acestor camera nu avea aerisire, motiv pentru care va puteti imagina (sau poate ca nu), cum era inauntru, dupa ce faceai baie. Usile aveau balamalele ruginite, mirosea a mucegai, iar prosoapele si asternuturile au fost schimbate abia dupa 3 zile, dupa ce ne-am revoltat toti cei care locuiam in acest hotel. Stiti ce explicatii deosebite ne-a furnizat domnisoara Monica, reprezentanta Meli Tours?? Ne-a spus ca asternuturile si prosoapele se schimba o data pe saptamana !!!
Mancarea la acest hotel a fost sub orice critica, in fiecare dimineata primind doar cascaval si un fel de sunca. Personalul hotelului era rece si nu discuta cu nimeni, iar orice sesizare ramanea fara raspuns.
In seara zilei de 18.06.2010, a plouat in zona Halkidiki, iar la hotelul Mare Blu Beach, in camera unde stateam noi, precum si in alte camere, a intrat apa, fiind efectiv inundati. Am filmat modul in care se prezenta camera, precum si faptul ca nimeni din partea hotelului nu ne-a ajutat sa scoatem apa afara din camera, desi discutasem si cu ei si cu reprezentanta Meli Tours.
Am insistat pe langa reprezentanta Meli Tours, sa ne puna la dispozitie hartie pentru a redacta reclamatiile pe loc, dar aceasta a refuzat in mod sistematic, indrumandu-ne sa ne adresam Christian Tour, dupa ce ajungem acasa.
Excursiile organizate de aceasta domnisoara s-au desfasurat cu un autocar din anii 1980, care era cel mai vechi si prost din toata zona. Celelalte grupuri au mers cu autocare supraetajate, al caror motor nu se opera deloc, pentru a pastra racoare in interior. In schimb, acest autocar, ,,al romanilor”, era tras mereu in soare, cu motorul oprit, probabil pentru a nu consuma motorina, dar 15-20 de minute dup ace te urcai in autocar era ca la sauna. Atunci cand am sesizat acest aspect, mi s-a raspuns, de catre reprezentanta Meli Tours, ca sunt cam pretentios !!??
Normal ca eram pretentios, doream sa fiu respectat ca roman, ca om si ca platitor de bilet. Nu primisem nimic gratis, nu ceream decat conditii decente.


CONCLUZIILE PERSONALE SUNT URMATOARELE :

EVITATI GRECIA SI IN SPECIAL REGIUNEA HALKIDIKI, ESTE O ,,ROMANIE” CAREIA I SE FACE RECLAMA PUTERNICA.
GRECII SUNT TUPEISTI SI OBRAZNICI, IAR CONDITIILE DE CAZARE SUNT SUB ORICE CRITICA.
AVETI MARE GRIJA LA EXCURSIILE ORGANIZATE DE REPREZENTANTII AGENTIILOR ROMANESTI SAU STRAINE !!! DE REGULA SUNT TEPE MARI.
ACESTIA TE CONDUC UNDE VOR EI, UNDE PRETURILE SUNT MARI, PRODUSELE SCUMPE, ORICE NEGOCIERE ESTE IMPOSIBILA, IAR CONDITIILE DE TRANSPORT SUNT CELE DIN ANII 1980 !!


Am fost trei ani la rand in Grecia, in zona HALKIDIKI si n-am patit niciodata ceea ce zici ca ai patit tu. In ceea ce priveste conditiile de cazare, intotdeauna am avut parte de conditii decente (atat mi-am permis) si servicii de buna calitate din partea gazdelor. Cei care merg in grecia ar trebui sa NU se astepte la superlux (ca in Turcia, de exemplu). Grecia merita vizitata pentru frumusetile ei naturale mai degraba decat pentru o vacanta in care sa te simti rasfatat. Cine doreste conditii deosebite ar trebui sa mearga in Turcia sau, pentru cei cu buget mai redus, in Bulgaria. Exista o vorba: nu le poti avea pe toate...
dsavus
Postat pe 12 Iulie 2010 17:03
Ai mai facut rezervari recent la Delta Best Turism ?
kudika_979743
Postat pe 23 Ianuarie 2015 15:49
Am fost de mai multe ori in Grecia si de cateva ori cu masina. Mie mi-a placut tare mult in Halkidiki si nu am avut probleme chiar niciodata.
Andreea_985648
Postat pe 17 Aprilie 2015 13:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prindeti ultimele locuri in tabara de schi Adventure CAMPS 1 De la: adventurecampstabere 8 Ianuarie 2010 10:25
Vacanta in Maramures 3 De la: bianca 7 Septembrie 2009 22:58
Cit timp fac din... 2 De la: simona_gabriela 10 Ianuarie 2010 23:31
UN VOT,VA ROG!!!!!! 1 De la: krmen21 3 Februarie 2009 00:34
sa nu aveti incredere in tur-operatorul ALI BABA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 13 De la: ovidiuc70 22 Iunie 2010 22:51