Setari Cookie-uri

Malta - Hotel Pallazin

Buna,

In septembrie plec in Malta, urmand a fi cazat la hotelul Palazzin in statiunea Qawra.
In prezent beneficiez doar de mic dejun. Am posibilitatea sa optez pt. demipensiune (inca o masa) platind in plus 61 EUR (pt. 7 zile).
A mai fost cazat cineva la acest hotel (Palazzin) ?
Sunt restaurante si terase in statiunea Qawra ? Cam care sunt preturile ? Cat costa o masa servita la un restaurant in Qawra ?
E mai avantajos sa platesc suplimentul de demipesniune (cca 10 EUR/zi) sau gasesc variante mai bune la restaurantele din statiune ?
ionutdediu
Postat pe 5 Iulie 2010 11:30
Nu stiu preturile din zona aceea, dar cu siguranta iesi mai bine cu demipensiune...
Eu am fost acum 4 ani in Malta, fara masa, am stat intr-un hotel cu camere dotate cu toate facilitatile pentru a-ti prepara ceva rapid de mancare...mai ales ca sunt atatea de vizitat si nu merita pierduta vremea...dar, daca nu poti fara masa, ia-ti demipensiune...iar daca iti place sa vizitezi, lasa doar micul dejun si o masa o servesti in zona pe care o vizitezi...nu retin sa fi fost preturi exagerate, dar eu nu ma dau in vant dupa mancarea lor, preponderent legume si carne de oaie...iar pizza e f. slaba...
kudika226898
Postat pe 1 August 2010 08:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vara asta dansam pe ritmurile [b]MADONNEI[/b]. 1 De la: kudika_10579 6 Iulie 2012 13:30
sforait 29 De la: battleofwits 23 Februarie 2011 14:59
site-uri haine 7 De la: Alexandra_Alexandra_5 26 Ianuarie 2017 15:27
va rog ajutati-ne 4 De la: tpopa 23 Ianuarie 2010 12:35
Despre Geogiu Bai 5 De la: iulia1000 11 Februarie 2010 20:17