Setari Cookie-uri

Amintirea ta e inca vie....

etapa din viata...toti au iubit asa dar suntem prea lasi sa recunoastem....suflet curat ..ce sentimente frumoase!................dar nu uita cel ce fuge de despartire este expus blestemului...la tine chiar si in suflet fugi de asta....................si nu-i bine...............suprimarea fundamentului este solutia............sa nu-ti para rau ca ai iubit...ce daruiesti o sa primesti...........de la cel ce te merita.............farmecul vietii...ale tineretii valuri cu cat drag o sa-ti amintesti peste ani!................frumos! ............foarte frumoase trairi!
concordia
Postat pe 20 August 2010 01:03
Hmmm...parerea mea este ca ar trebui sa iti mai lasi inca o data sa moara sufletu si sa iti continui viatza pt ca este frumoasa si nu merita nici un barbat o lacrima de a noastra ...si mai ales unu care nu stie sa te aprecieze la adevarata ta valoare :) eu am trecut poate prin ceva asemanator cu povestea ta si credema ca am regretat mai tarziu ca am fost atat de proasta ca am stat dupa curu unui nemernic care nu merita nici 2 lei sa dau pe el ...si cine a pierdut a fost el pt ca viatza ma rasplatit cu altcineva si sunt ff fericita de un an si 3 luni ...de aceea draga mea nu iti pierde speranta pt ca viata e plina de suprize si nu stii cand cineva mai bun ca fostu iti vai esi in cale .bafta
x_girl4ever
Postat pe 25 August 2010 09:53
bazeaza-te pe propriile sentimente si fa abstractie de toate comentariile celor care nu au avut privilegiul de a intilni marea iubire. Doar cine a iubit din tot sufletul poate sa inteleaga ce ai scris tu...
Nu il vei uita niciodata si fiecare lucru iti va aduce aminte de el, indiferent de cati ani vor trece...
tzutz
Postat pe 25 August 2010 19:02
Accepta ca atata a fost sa calatoriti impreuna. Traieste in prezent si hraneste-te cu momentele petrecute cu el. Mergi pe drumul tau si cauta-ti linistea. Intotdeauna va ramane ceva...mereu...


Citeste relatiidecuplu.ro/blog
kudika109274
Postat pe 25 August 2010 22:52
iubeste-l daca te-a iubit si te-a facut fericita,chiar daca a plecat...nu-ti fie frica de un alt drum in viata,daca va este sortit sa va reintalniti asa va fi..........nu baga in seama rautatile celorlalti doar traim in Romania unde umanitatea din noi a cam disparut........succes in viata.
amy_lia
Postat pe 27 Aprilie 2011 15:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nou! 1 De la: Catalina_Zamfir 31 Iulie 2009 22:40
ce parere aveti despre aceste fotomodele? 1 De la: lola21 28 Septembrie 2011 17:28
vine vara...la mare? 7 De la: JustAGrl 4 Mai 2010 00:05
vine caldura......... 15 De la: clau19 3 Iulie 2010 21:10
cizme sau ghete de vara 4 De la: SunGirl 28 Iulie 2012 16:03