Setari Cookie-uri

Va plac misoginii??

La intrebarea asta toate raspundeti nu , dar cand vedeti unul il complimentati mai rau ca pe Einstein, aveti unul pe kudika cea care il castiga sa ii ofer un premiu ?.insa misoginul sa fie castigat corect .1 2 3 Start ,hmmmmmmm unele au trisat au luat startul prea devreme ;) dar cine stie se gaseste vreo isteata sa le o ia inainte
puffffer
Postat pe 6 Septembrie 2009 10:35
dude tu in afara de iubitul tau nu mai ai altceva cu care sa te mandresti sau sa oferi ca premiu?:)) din cate vad eu nu se prea inghesoaie nimeni sa-l castige dar mai incearca poate cine stie intr-o zi...
digital_chocolate
Postat pe 14 Septembrie 2009 00:27
De la: puffffer, la data 2009-09-06 10:35:41 La intrebarea asta toate raspundeti nu , dar cand vedeti unul il complimentati mai rau ca pe Einstein, aveti unul pe kudika cea care il castiga sa ii ofer un premiu ?.insa misoginul sa fie castigat corect .1 2 3 Start ,hmmmmmmm unele au trisat au luat startul prea devreme ;) dar cine stie se gaseste vreo isteata sa le o ia inainte

NU..NU-mi plac..si daca m-ai intreba ce as face cu ei..numai ganduri "bune" am
cat despre misoginul ala nenorocit de pe kudika..eu una i-am zis ce am avut de spus..si nu sunt singura ...le felicit pe cele care nu au acceptat sa fie calcate in picioare
noapte buna....
cantafabule
Postat pe 14 Septembrie 2009 00:33
cred ca eu am luat premiulllllllllllllllllllllll......dejaaaaaaaaaa !!!............ ...........jur pe rosuuuuuu !!.............. ............da' voi nu stiti un secret.......si va las sa-l descoperiti singureleeeeeeeeeeeeee !!..............
etta
Postat pe 14 Septembrie 2009 23:38
misoginii.................
ala de pe kudika..........
blussy
Postat pe 15 Septembrie 2009 13:04
ar trebui sa ne placa?
Daca "urasc' femeile e problema lor,nu ma intereseaza,dar de ce ar trebui sa stim noi ca urasc ei femeile?Le trebuie niste controale la creier si sa li se aduca sistematic aminte ca au fost nascuti (din pacate) de FEMEI!!!lol..asta e cea mai mare pedeapsa a lor....sa traiasca cu gandul.
Oare isi urasc si mamele?Jesus!
luyyzz
Postat pe 15 Septembrie 2009 13:10
De la: Lore_lorena, la data 2009-09-14 00:27:10dude tu in afara de iubitul tau nu mai ai altceva cu care sa te mandresti sau sa oferi ca premiu?:)) din cate vad eu nu se prea inghesoaie nimeni sa-l castige dar mai incearca poate cine stie intr-o zi...



Miss istetime si senzualitate nu pe el il ofer ca premiu ,insa sa nu uitam ca l-ai asaltat cu mesaje si cereri de prietenie =)) =)) hmmmmm nu au dat roade ???
puffffer
Postat pe 17 Septembrie 2009 13:02
De la: cantafabule, la data 2009-09-14 00:33:10
cat despre misoginul ala nenorocit de pe kudika..


care din ei???
apropo, mai traieste AndreiD???
ma duc sa-i vizitez profilul sa vad ce-a mai debitat.... a! si pe yuppy, da niste sfaturi foarte bune acolo
kitty_krieger
Postat pe 17 Septembrie 2009 15:00
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-17 15:00:41
De la: cantafabule, la data 2009-09-14 00:33:10
cat despre misoginul ala nenorocit de pe kudika..


care din ei???
apropo, mai traieste AndreiD???
ma duc sa-i vizitez profilul sa vad ce-a mai debitat.... a! si pe yuppy, da niste sfaturi foarte bune acolo


nu stiu cati sunt pe aici....dar era la un moment dat unu care avea nick-ul "misogin"..si se cam baga in seama peste tot... avea ca unic scop sa imparta jigniri gratuite....
dar cred ca l-au aranjat fetele pana la urma... , ca si-a luat talpasita de pe site
cantafabule
Postat pe 17 Septembrie 2009 15:25
De la: cantafabule, la data 2009-09-17 15:25:14
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-17 15:00:41
De la: cantafabule, la data 2009-09-14 00:33:10
cat despre misoginul ala nenorocit de pe kudika..


care din ei???
apropo, mai traieste AndreiD???
ma duc sa-i vizitez profilul sa vad ce-a mai debitat.... a! si pe yuppy, da niste sfaturi foarte bune acolo


nu stiu cati sunt pe aici....dar era la un moment dat unu care avea nick-ul "misogin"..si se cam baga in seama peste tot... avea ca unic scop sa imparta jigniri gratuite....
dar cred ca l-au aranjat fetele pana la urma... , ca si-a luat talpasita de pe site


...ori sta si pandeste,tremurand dupa monitor
matracucu
Postat pe 17 Septembrie 2009 15:26
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-17 15:00:41
De la: cantafabule, la data 2009-09-14 00:33:10
cat despre misoginul ala nenorocit de pe kudika..


care din ei???
apropo, mai traieste AndreiD???
ma duc sa-i vizitez profilul sa vad ce-a mai debitat.... a! si pe yuppy, da niste sfaturi foarte bune acolo



si pe mn ma enervase ala
an_dra_da_k
Postat pe 17 Septembrie 2009 15:31
De la: just_laura, la data 2009-09-17 15:26:55
De la: cantafabule, la data 2009-09-17 15:25:14
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-17 15:00:41
De la: cantafabule, la data 2009-09-14 00:33:10
cat despre misoginul ala nenorocit de pe kudika..


care din ei???
apropo, mai traieste AndreiD???
ma duc sa-i vizitez profilul sa vad ce-a mai debitat.... a! si pe yuppy, da niste sfaturi foarte bune acolo


nu stiu cati sunt pe aici....dar era la un moment dat unu care avea nick-ul "misogin"..si se cam baga in seama peste tot... avea ca unic scop sa imparta jigniri gratuite....
dar cred ca l-au aranjat fetele pana la urma... , ca si-a luat talpasita de pe site


...ori sta si pandeste,tremurand dupa monitor


bine ca nu a dat de ele personal..ca se alegea cu gatu sucit si ochii umflati
buna laura
cantafabule
Postat pe 17 Septembrie 2009 15:33
De la: cantafabule, la data 2009-09-17 15:33:48
De la: just_laura, la data 2009-09-17 15:26:55
De la: cantafabule, la data 2009-09-17 15:25:14
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-17 15:00:41
De la: cantafabule, la data 2009-09-14 00:33:10
cat despre misoginul ala nenorocit de pe kudika..


care din ei???
apropo, mai traieste AndreiD???
ma duc sa-i vizitez profilul sa vad ce-a mai debitat.... a! si pe yuppy, da niste sfaturi foarte bune acolo


nu stiu cati sunt pe aici....dar era la un moment dat unu care avea nick-ul "misogin"..si se cam baga in seama peste tot... avea ca unic scop sa imparta jigniri gratuite....
dar cred ca l-au aranjat fetele pana la urma... , ca si-a luat talpasita de pe site


...ori sta si pandeste,tremurand dupa monitor


bine ca nu a dat de ele personal..ca se alegea cu gatu sucit si ochii umflati
buna laura


asta s-ar fi intamplat exact in primele secunde....ca in urmatoarele ,he ,heeeeeeeeee
poop si io
matracucu
Postat pe 17 Septembrie 2009 15:35
De la: puffffer, la data 2009-09-17 13:02:07
De la: Lore_lorena, la data 2009-09-14 00:27:10dude tu in afara de iubitul tau nu mai ai altceva cu care sa te mandresti sau sa oferi ca premiu?:)) din cate vad eu nu se prea inghesoaie nimeni sa-l castige dar mai incearca poate cine stie intr-o zi...



Miss istetime si senzualitate nu pe el il ofer ca premiu ,insa sa nu uitam ca l-ai asaltat cu mesaje si cereri de prietenie =)) =)) hmmmmm nu au dat roade ???



auzi tu ti-am zis ca deja devii enervanta la propriu...i-am dat un simplu friend request si nu pentru ca voiam sa devin prietena lui ci pentru ca mi se parea interesant...e tragic pentru tine daca nu cunosti diferenta:)) si miss china sa nu uitam ca atunci cand ai vazut ca i-am dat mai mult de 2 mesaje deja te temeai sa nu cumva sa ti-l fur=))))desteptaciune intruchipata:))))
digital_chocolate
Postat pe 19 Septembrie 2009 20:41
Si-n plus cum adica nu-l oferi pe el ca premiu?ete ce scrie aici de manuta ta proprie


De la: puffffer, la data 2009-09-06 10:35:41 La intrebarea asta toate raspundeti nu , dar cand vedeti unul il complimentati mai rau ca pe Einstein, aveti unul pe kudika cea care il castiga sa ii ofer un premiu ?.insa misoginul sa fie castigat corect .1 2 3 Start ,hmmmmmmm unele au trisat au luat startul prea devreme ;) dar cine stie se gaseste vreo isteata sa le o ia inainte
[/
digital_chocolate
Postat pe 19 Septembrie 2009 20:45
De la: cantafabule, la data 2009-09-17 15:25:14
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-17 15:00:41
De la: cantafabule, la data 2009-09-14 00:33:10
cat despre misoginul ala nenorocit de pe kudika..


care din ei???
apropo, mai traieste AndreiD???
ma duc sa-i vizitez profilul sa vad ce-a mai debitat.... a! si pe yuppy, da niste sfaturi foarte bune acolo


nu stiu cati sunt pe aici....dar era la un moment dat unu care avea nick-ul "misogin"..si se cam baga in seama peste tot... avea ca unic scop sa imparta jigniri gratuite....
dar cred ca l-au aranjat fetele pana la urma... , ca si-a luat talpasita de pe site


nu si-a luat talpasita... are orgasm cand vede ca e "batut la funduletul gol" de initiatoarea topicului care stie ca alta utilizatoare l-a asltat cu cereri de prietenie...sa nu mai spunem ca probabil asta se vroia un topic plin de venin la adresa celor care "l-au asaltat" cu cereri de "pretenie" pe avortonul ala...
of of mai mai....
gramaticianu' si "cademicianu' lu; peste prajit" ala care scrie cu diacritice si face greseli penibile de scriere dar.... este misogin...
cah drace mai bine i-ar duce un buchet de flori maica-sii ...

dandanaua_reloaded
Postat pe 19 Septembrie 2009 20:49
Papusica,Lorena...ce-ai patit??de ce esti supi?
mitura
Postat pe 19 Septembrie 2009 20:50
De la: Lore_lorena, la data 2009-09-19 20:45:09Si-n plus cum adica nu-l oferi pe el ca premiu?ete ce scrie aici de manuta ta proprie


De la: puffffer, la data 2009-09-06 10:35:41 La intrebarea asta toate raspundeti nu , dar cand vedeti unul il complimentati mai rau ca pe Einstein, aveti unul pe kudika cea care il castiga sa ii ofer un premiu ?.insa misoginul sa fie castigat corect .1 2 3 Start ,hmmmmmmm unele au trisat au luat startul prea devreme ;) dar cine stie se gaseste vreo isteata sa le o ia inainte
[/



Oamenii nu s obiecte sa se fure , e tragic daca gandesti asa .2 diferenta intre ii ofer si il ofer ca premiu e mare observi? Te inseli ca s enervanta si ai drepate de manuta mea e mica si finuta si nu mi as permite sa devin agasanta cu tine , in concluzie e normal sa fiu geloasa si de asta ti am zis ca are iubita credeam ca esti femeie , dar apoi am aflat ca urasti femeile .Nu uita si tu esti una .Asa stau lucrurile Laura Lorena sau cum te cheama nu sunt aici sa fiu bataioasa cu tine sau sa ma cert
puffffer
Postat pe 19 Septembrie 2009 21:00
De la: puffffer, la data 2009-09-19 21:00:40
De la: Lore_lorena, la data 2009-09-19 20:45:09Si-n plus cum adica nu-l oferi pe el ca premiu?ete ce scrie aici de manuta ta proprie


De la: puffffer, la data 2009-09-06 10:35:41 La intrebarea asta toate raspundeti nu , dar cand vedeti unul il complimentati mai rau ca pe Einstein, aveti unul pe kudika cea care il castiga sa ii ofer un premiu ?.insa misoginul sa fie castigat corect .1 2 3 Start ,hmmmmmmm unele au trisat au luat startul prea devreme ;) dar cine stie se gaseste vreo isteata sa le o ia inainte
[/



Oamenii nu s obiecte sa se fure , e tragic daca gandesti asa .2 diferenta intre ii ofer si il ofer ca premiu e mare observi? Te inseli ca s enervanta si ai drepate de manuta mea e mica si finuta si nu mi as permite sa devin agasanta cu tine , in concluzie e normal sa fiu geloasa si de asta ti am zis ca are iubita credeam ca esti femeie , dar apoi am aflat ca urasti femeile .Nu uita si tu esti una .Asa stau lucrurile Laura Lorena sau cum te cheama nu sunt aici sa fiu bataioasa cu tine sau sa ma cert


deci asa stau lucrurile.... ala are prietena????
OMG....si aia il suporta????
OMFG...taaare mai frate... are prietena si una geloasa...

ce ti-e si cu simtul asta al umorului....

dandanaua_reloaded
Postat pe 19 Septembrie 2009 21:13
aia sunt eu mi se spune pufffffer si nu e greu de suportat e usor de iubit
puffffer
Postat pe 20 Septembrie 2009 16:14
pufffer nu stii sa citesti?
ma cheama Lorena;)
si nu urasc femeile...urasc femeile proaste:)))
digital_chocolate
Postat pe 20 Septembrie 2009 20:27
si ca sa te citez...ai zis "dar misoginul sa fie castigat corect"...de aici se intelege ca cel de pe kudika...la asta ma refeream...dar deh...cum spuneam mai sus...
digital_chocolate
Postat pe 20 Septembrie 2009 20:43
De la: puffffer, la data 2009-09-20 16:14:16aia sunt eu mi se spune pufffffer si nu e greu de suportat e usor de iubit


deci, sa ne intelegem, tu ai deschis un topic pt ca , prietenul tau , misoginul, a primit o cerere de prietenie de la o alta utilizatoare????

acum scuza-ma ca sunt deplasata, pt tine o fi usor de iubit un individ care se exprima ca " acel avorton" , dar mie personal mi se pare ca ori esti deplasata ori pur si simplu nu vezi dincolo de lungul nasului...
cat despre topicul deschis, acum ca m-am lamurit de la ce anume a fost deschis, mi se pare o copilarie de prost gust.... imi vine sa te intreb daca ai mai mult de 15 ani dar ma abtin

cat despre lorena .... sunt de acord, nici mie nu imi plac femeile... chiar le urasc, in special pe cele proaste... cu mintea ingusta si care se multumesc cu putinul aruncat de anumiti barbati.... care considera dragoste putina atentie pe care unii le-o acorda si care se iluzioneaza crezand ca daca face ce stiu eu ce gest o data pe an , totusi, inseamna ca le iubeste....
stric referitor la specimenul misoginul..... ma repet, un avorton si nimic mai mult....
dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Septembrie 2009 21:02
De la: Lore_lorena, la data 2009-09-20 20:43:59si ca sa te citez...ai zis "dar misoginul sa fie castigat corect"...de aici se intelege ca cel de pe kudika...la asta ma refeream...dar deh...cum spuneam mai sus...

Sunteti grozave ma credeti ?niste pitipoance care stau toata ziua pe kudika daor vor agata vre-un cocalar ,iar lorena nu i a cerut decat prietenia in site pur si simplu si cateva mesaje prin care ii explica cat este de special .Sunt de doi ANI PE KUDIKA NU FACEAM ALTCEVA DECAT CITEAM CATE O POVESTIOARA TRISTA SAU FERICITA ASA IMI BEAM CAFEAUA PANA PLECAM LA SERVICI SI IMI STRESAM PRIETENUL CUM II ZICE TI VOI AVORTON CA ACESTE POVESTI , II ZICEAM BIETELE DE ELE , IAR EL A ZIS VREI SA VEZI BIETELE FINUTE CINE SUNT ?SI A FACUT CONT SI AM AFLAT DESI I-A VORBIT LORENEI CA ULTIMUL COCALAR EA L_A VAZUT UN SPECIAL CURIOASA SA L CUNOASCA .iar daca topicul nu va face placere nu dati comenturi ,logic fara sa vorbiti asa urat cuvinte ca avorton sau mai stiu eu ce sta in capsorul vostru istet poate nu intelegeti cuvantul comunitate .Urati femeile ce dovada de finete, feminism , inteligenta :)) cu asta am terminat puteti scrie ce vreti .Pur si simplu ingenunchiasem in fata lorenei si ii spusasem ca misogin are iubita trebea sa ii continui sti el este aici pe site sa imi arate cum sunt femeile cum vad un macho coclar cum gramada pe el cand vad un domn fug ca de dracu.Asta este fetelot fiecare cu lumea lui Sper sa nu fiti atat de rele si sa ma faceti sa ma intorc in forum sa ma dezbrac de caracter cum ati facut o voi nu prea mi as dori Prefer sa cred ca sunt femeie si inainte de toate o doamnamultumesc frumos ptr tandreturi
puffffer
Postat pe 20 Septembrie 2009 23:30
puffer, eu va doresc tot binele si fericirea din lume pentru ca e clar ca sunteti facuti unul pentru celalalt, sa stii. Si sa stii ca esti si foarte coerenta si foarte inteligenta la fel ca iubitul tau care e cel mai cel si pentru care ar trebui toate femeile sa se bata, zau asa, esti o norocoasa, daca vreodata te desparti de el sa-i dai numarul meu de telefon, tu!
kitty_krieger
Postat pe 21 Septembrie 2009 02:32
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-09-21 02:32:11puffer, eu va doresc tot binele si fericirea din lume pentru ca e clar ca sunteti facuti unul pentru celalalt, sa stii. Si sa stii ca esti si foarte coerenta si foarte inteligenta la fel ca iubitul tau care e cel mai cel si pentru care ar trebui toate femeile sa se bata, zau asa, esti o norocoasa, daca vreodata te desparti de el sa-i dai numarul meu de telefon, tu!

astept sa mi l lasi;):)
puffffer
Postat pe 21 Septembrie 2009 05:04
doamna?inteligenta?ai inteles gresit mesajul dragutzo dar ti-am zis ca nu ma mira nimic mai ales la tine:))si mi spui mie ca s o pitipoanca ce sta toata ziua pe kudika?spre deosebire de tine noi mai avem prieteni,viata sociala stii tu chestii din astea irelevante.esti femeie in toata firea nu-mi vine sa cred ca ameninti sa "te dezbraci de caracter" pe un site pe care eu consider ca intru din pura plictiseala si fara sa am vreun rost.si te rog sa-mi explici miss inteligenta sensul cuvantului cocalar ca vad ca il folosesti destul de des.si sa-mi mai explici daca tot esti mai desteapta decat noi cu cine naibii ai facut limba romana ca si femeia de serviciu te intrece "ii spusasem ca misogin are iubita trebea sa ii continui sti el este aici pe site sa imi arate cum sunt femeile " si acum astept sa-ti dai jos caracteru si dupaia dau dezabonare de la topicul asta ca m-a plictisit teribil.si hai sa-ti mai spun ceva:FEMEILE CA TINE MA FAC SA URASC FEMEILE!

digital_chocolate
Postat pe 21 Septembrie 2009 13:19
si inca ceva :multumesc fetelor pentru sustinere mai ales dandanaua a fost bestiala:))noroc cu ele ca au mai fost sa mai invioreze atmosfera ca de nu era cel mai sec topic de pe forum
digital_chocolate
Postat pe 21 Septembrie 2009 13:26
Una ca mine te face sa vezi ca esti bagata in seama , te face sa te simti cineva , te face sa vezi ca existi , , dar am gresit , vorbesti cu o asa usurinta despre ura parca ti ai curata dintii cu o scobitoare , cu siguranta nu stii ce i ura si nici alt sentiment Intri pe acest site din pura plictiseala ? mie una mi ai demonstrat ca iti ascuti ghearele sa vezi daca esti mai buna cu eventualele femei care pot fi urata . Cu siguranta ai orgasm mai poti ura inca una :)) Oricum topicul a fost pus ptr ca ti zisesem de la om la om ca misogin are iubita iar, tu te ai comportat necontrolat pupand curul lui cand nu era cazul , ti a fost prea greu sa recunosti asta , ti e greu sa recunosti ca inainte sa te comporti ca o femeie nu te ai comportat nici ca om , ai preferat sa iei in brate formula "urasc femeile "Asa ca sa o tinem in placeri si tandreturi chiar iti doresc sa ajungi sa urasti femeile asta te va facesa te simti cu adevarat complexata sau poate esti deja
puffffer
Postat pe 21 Septembrie 2009 13:44
bey oamenilor n-am inteles ce a vrut sa spuna mai sus acum am o intrebare :
DO YOU SPEAK ROMANIAN?
yumy
Postat pe 21 Septembrie 2009 13:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un an de casnicie 146 De la: AnotherWay 11 Septembrie 2010 16:28
hello comunitate Kudista:D 4 De la: _dulcik_ 11 Martie 2009 21:02
Ce fac mai departe? 3 De la: redline 20 Iulie 2009 14:54
intrebari retorice 3 De la: cantafabule 13 Septembrie 2009 21:02
Povestea nuntii mele 11 De la: oxo_White_Rose_oxo 12 Aprilie 2010 17:53