Setari Cookie-uri

am nevoie de raspunsuri

buna fetelor,ma confrunt cu o mare problema pentru mine,sper sa ma ajutati in ami raspunde la mesaj...mi-a intarziat CM de 3 luni de zile,am facut 3 teste de sarcina si mi-au iesit negative,de la o perioada incoace ma doare capul si am stari de voma dupa ce mananc,e posibil vreun chist ovarian daca sarcina nu e ?a mai trecut cineva prin asta sa-i dea negativ si totusi sa fie insarcinata?
puffycutza
Postat pe 27 Iulie 2010 00:38
eu zik sati faci un control ginecologic
danut_za
Postat pe 27 Iulie 2010 00:42
desfa picioarele sa te consult si stai sa iau aparatul sa-ti fac o ecografie si-ti zic.
kitty_krieger
Postat pe 27 Iulie 2010 01:41
De la: kitty_krieger, la data 2010-07-27 01:41:04desfa picioarele sa te consult si stai sa iau aparatul sa-ti fac o ecografie si-ti zic.


doamna doctor, puteti sa-mi dati si o reteta compensata!? va rooog, ca tare am nevoie de niste extract de intelijenta pasiva!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 27 Iulie 2010 08:02
buna!cred ca ar trebui sa incerci cel mai sigur un control ginecologic si ai sa fi sigura pe tine.sunt multe cazuri in care se intampla ca testele sa nu arate sarcina daca ea exista si nui bine sa te bazezi doar pe asta asa ca parerea mea e:dute la ginecolog
eu am avut aceles simptome in primele luni de sarcina dar nu garantez akm asta si pt tine.poate o fi altceva.du-te la doctor si vezi care-i treaba ca sa stai linistita
kudika190979
Postat pe 12 August 2010 23:11
Voi femeile chiar nu va dati seama ,dupa ce ati folosit anticonceptionale ,daca copilul rezultat in ovulul fecundat moare ,rezulta o fantoma , copilul creste ca fantoma si ramine in uter ,si vei naste o fantoma invizibila , destul de urit . Uneori ,fantoma se poate materializa si vei naste un copil inviat din fantoma ,mult mai groaznic decit credeati voi. Orice pacat se plateste cu chin. Nu e de glumit ,mai bine folosea prezervativ din titan.
Aurel_inventatorul
Postat pe 12 August 2010 23:43
de medic ginecolog , nu ai auzit ?
kudika118094
Postat pe 14 August 2010 08:19
acuma sincer...nu te-ai gandit sa mergi la ginecolog?? eu am avut probleme cu intarzierea ciclului..care apropo poate fi cauzat de mai multi factori....cum ar fi stresul, medicamentatie....sau SARCINA!!
pt 100 ron sau mai putin stai linistita
paula27
Postat pe 14 August 2010 10:04
mergi repejor la ginecolog ca ai putea avea o extrauterina,si astea nu prea ies la teste.
mitza81
Postat pe 14 August 2010 11:03
nu te supara pe mine dar dai dovada de o ignoranta crasa, nu se poate ca in 3 luni sa nu te duci la medic si sa mai ceri si sfaturi pe forumuri, fetito exista cazuri cand 1 saptamana poate fi prea mult pentru multe afectiuni, exista atatea clinici pentru toata lumea, medici destul de bine pregatiti, dute la un control, si da poate fi un chist; poate fi o sarcina extrauterina care apropos poate fi fatala, pot fi foarte multe .......... nu mai neglijati asemenea probleme ca din cauza asta am ajuns sa ocupam primele locuri la cancerul de col uterin si cancerul ovarian
visan_georgiana
Postat pe 17 August 2010 17:06
De la: puffycutza, la data 2010-07-27 00:38:28buna fetelor,ma confrunt cu o mare problema pentru mine,sper sa ma ajutati in ami raspunde la mesaj...mi-a intarziat CM de 3 luni de zile,am facut 3 teste de sarcina si mi-au iesit negative,de la o perioada incoace ma doare capul si am stari de voma dupa ce mananc,e posibil vreun chist ovarian daca sarcina nu e ?a mai trecut cineva prin asta sa-i dea negativ si totusi sa fie insarcinata?


Dar de ce nu mergi la doctor?
Ca daca nu aveai internet ziceam ca esti din varful muntelui si doctorul e mai departe!
Sau numai te bagi in seama?
judgingamy
Postat pe 1 Septembrie 2010 13:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inlocuirea paracetamolului 3 De la: kudika_934892 18 Septembrie 2013 13:35
toxoplasma 11 De la: mikela_my 23 Iunie 2012 21:47
Help! 5 De la: skeeto 8 Aprilie 2010 16:38
Putin ajutor.. 6 De la: AkiChan 3 Martie 2014 20:46
http://danielraduta.ro/ pentru un om care merita sa-si continue viata 1 De la: miha1121 12 Februarie 2010 19:49