ce restaurante v-au placut?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent ce restaurante v-au placut?: (3 din 2 voturi)

Pagini: 1 2 3 4 >> Sari la pagina:
ully1986 Avatarul lui ully1986

22 mesaje
Oras: bucuresti

ar fi frumos sa avem cateva alternative despre restaurantele care ne-au placut si sunt potrivite pentru nunta, atat in Bucuresti cat si in restul tarii... Mie spre exemplu mi-au placut cele de pe malul lacului Herastrau, insa... is un pic cam scumpe:((
Raporteaza abuz de limbaj
fantome Avatarul lui fantome

960 mesaje
Oras: brasov

Sunt foarte multe restaurante frumoase si ok din punct de vedere financiar, acum mai depinde si de tine de cat anume investesti in meniu, in aranjamentul salii etc.

960 mesaje

Si mai depinde si de ce capacitate are restaurantul respectiv si de cati invitati ai tu.

960 mesaje

Mie mi-a placut mult si Casa Romaneasca din Scheii Brasovului. Il recomand cu caldura.
SWEET2KYS_S Avatarul lui SWEET2KYS_S

20 mesaje

spuneti daca va placut si complex herastrau. as vrea sa stiu
mary_liv Avatarul lui mary_liv

8 mesaje

mary_liv Avatarul lui mary_liv

8 mesaje

De la: zzarra82, la data 2008-11-03 22:46:54eu cred ca o locatie foarte frumoasa este restaurantul riviera merita vazut
Gaby211081_grace Avatarul lui Gaby211081_grace

83 mesaje

Da, dar la Riviera meniul ajunge cam la 100 de euro de persoana!!!
Deci e frumos dar si foarte scump!!!!

960 mesaje

Draga Gabi211081, nu poti optine un meniu in lei? Si ma refer scris, nu batut palma din vorbe. Asa te poti proteja de viitoarele fluctuatii ale monedei euro.
iulik_flore Avatarul lui iulik_flore

1615 mesaje

in bucuresti dintre restaurantele la care am fost mi-au placut in mod deosebit

Casa Armatei, sala Restaurant

si Casa Oamenilor de Stiinta, asa parca se numeste, este pe acolo prin spate pe la Lahovari

doua locatii elegante si rafinate....
mada00 Avatarul lui mada00

12 mesaje
Oras: iasi

buna fetelor,

sunt o viitoare mireasa din iasi.stie cineva ceva despre restaurantul ramada din iasi?ar fi o posibilitate sa imi fac nunta acolo.astept un raspuns va rog.

1615 mesaje

fetelor ati fost la targul de nunti de la Rin Grand Hotel?

Ia uitati ce am gasit!!!!

www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Tendinte_pentru_mirese_la_Weddi...
Cypcip Avatarul lui Cypcip

236 mesaje

De la: iulika_flore, la data 2009-01-27 12:24:20fetelor ati fost la targul de nunti de la Rin Grand Hotel?

Ia uitati ce am gasit!!!!

www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Tendinte_pentru_mirese_la_Weddi...

Unele sunt chiar urate....altele sunt dragute....dar preturile cum sunt? Sa stiu daca mai dau o fuga la Iasi sau nu
florance83 Avatarul lui florance83

37 mesaje

Noi am ales restaurantul Pescarus din Herastrau fiindca am fost aici la 2 nunti anii trecuti, ambele extrem de reusite ! De recomandat mai este si restaurantul Riviera si Casa Romaneasca, cu specific rustic, din Otopeni.
mimozapink Avatarul lui mimozapink

16 mesaje

noi am ales..Salon Traian ..fff elegant , patronii se implica putin mai piperat dar este totul open bar nspe bauturi..noi am fost mai mult decat multumiti
SandraR Avatarul lui SandraR

10 mesaje

Buna! Mi-ar placea sa-mi fac nunta la Casa Armatei. Stie cineva cum sunt preturile?
bebe_oriana Avatarul lui bebe_oriana

4 mesaje

un restaurant super este TRATTORIA VERDI......oricare din ele ca sunt vreo 3 in bucuresti si mai e si unul la CONSTANTZA.....
poopppp
inasiscu Avatarul lui inasiscu

4 mesaje

alexia3_grace Avatarul lui alexia3_grace

15 mesaje

Buna fetelor noi am ales Salon Angel Events este o locatie noua si super iar preturile sunt ok.Multa bafta !
cristinne83 Avatarul lui cristinne83

324 mesaje

in Bucuresti:
mi-au placut: Pescarusul din Herastrau dar numai daca nunta nu e de 500 de pers pt ca a fost cam aiurea nu se vedea o masa din capul celalalt al retsaurantului:)) era misto salonul daca aveai 200 de insi, nu 450:)) in fine.. e pe malul lacului,e ff placut vara. romantic asa.. apoi mi-a mai placut Salonul Albastru din Agronomie,e f regal asa si fff ok la pret, apoi CCA CAssa Armatei la Universitate dar acolo nu ajunge oricine, e grozav salonul ala mare, impunator si superb insa v-am zis..va trebuie adevarate pile acolo; iar pt nunti mai mici(60-80 de pers) recomand saloanele de la hotelurile elegante, am fost la Majestic - toata stima!, sau la Bulevard,insa numai pt persoane putine..ca daca ai peste 80 de pers deja e un calvar sa ii inghesui intr-un salon de hotel, sa stea coate in coate toata noaptea iar ringul de dans sa fie inexistent:( nu merita sa iti bati joc de invitati . Pentru nunti cu buget redus este ff misto Fleur de Lys (e un salon aranjat cu f mult bun gust si nou relativ in organizat evenimente).
A kiss, when all is said, what is it? It's a secret told to the mouth.

1615 mesaje

De la: SandraR, la data 2009-03-21 10:58:56Buna! Mi-ar placea sa-mi fac nunta la Casa Armatei. Stie cineva cum sunt preturile?

Sandra, si eu vreau sa fac nunta tot acolo!

la Sala Restaurant

este visul meu de mica, este exact ceea ce imi doresc. eu intotdeuna mi-am dorit o nunta mai regala, mai deosebita, nu mi-au placut niciodata rest gen saloane, restaurante rustice, gen cantine sau alte minunatii.

asadar tinand cont k este destul de intrat acolo ( asa cum zicea si Cristinn) am incercat sa imi indrept atentia catre alte restaurante dar din pacate nu am gasit nimic asemanator si ok k si pret

deci nu am ce face, vom ramane la Casa Armatei, sala Restaurant
vom depunde raportul in toamna (septembrie) si vom astepta rasp (viit meu sot, este in cadrul armatei)

acum sa vedem....D-zeu sa ne ajute!

alte rest ok in Buc:

Casa Doina ( bucatarie exceptionala) este cea de la Hotel Parc
Ramada North si Ramada Grand Hotel
Casa Oamenilor de Stiinta ( pentru capacitate de 80 pers) f stilat si de bun gust
Complex Herastrau
Restaurant Vulturul Militari ( este destul de frumusel, mancare buna si pret f OK)
Restaurant Gilbert ( zona Piata Chibrit) superb ,nou, impunator, urmatoarea alegere dupa Casa Armatei)
Restaurant ZEXE ( in incinta complex TEI, pe malul lacului, spatios, capatitate mare, mancare foarte buna)
Rin Grand Hotel

cam atat...dc mai imi vine ceva in minmte, va anunt

si acum uitati-va aici,

superbbbbb

www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Funda_accesoriu_chic_pentru_roc...

15 mesaje

buna daca mai este cineva care face nunta la Salon Angel va rog mult sa-mi spuna si mie ce parere are despre el , deoarece este foarte nou deschis si nu prea am cu cine sa ma mai sfatuiesc .Daca vreti sa il vedeti il gasiti pe google si poate imi mai spuneti si mie niste pareri , va rog mult.Pupici !

324 mesaje

alexia, am si eu o cunostinta care face la salon angel, nunta, pe 5 septembrie parca 2009, intr=o sambata. lor li se pare super. mai ales culoarea mov lila deschis calda, eleganta, tot. insa pe net eu nu vad spatiul in sine, larg total. pozele sunt doar la cateva mese si atat. ma interseaza cel mai mult ringul de dans, care nu se vede deloc in poze. oare exista? tu ce stii> si cat de mare e?

per ansamblu pare ff frumos salonul oricum!
Fosta membra Kudika.ro
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitai-ne la nunta, iar noi va vom asigura c puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro

Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com

andricioaica Avatarul lui andricioaica

4 mesaje

Va recomand cu incredere restaurantul BRIO din bucuresti in STR.Traian nr.147.Foarte cochet,rafinat,mancare delicioasa ,specific international....super frumos...si la indemana oricui(financiar).Ospatarii sunt dea dreptul profesionisti...nu am mai intalnit de mult ospatari amabili si gata sa-ti ofere o seara placuta intr-un restaurant....merita...incercati.Se pot face si nunti acolo,ai si o terasa frumoasa,se canta si muzica live gen caffe concert si jazz...Foarte placut...Va salut

1615 mesaje

cel mai TARE restaurant ever!

PALATUL BRAGADIRU!

SALA COLLOSEUM!

din pacare 3000 DE EURO doar chiria

plus 21 DE MIOLIOANE curatenia salii

deci nu se poate frate asa ceva!

324 mesaje

Doamne fereste adica 3500 de euro doar chiria si curatenia=))) mis e face rau! vazui pe net si e f elegant! dar lasa incolo de treaba, atatia bani doar ca sa inchiriezi acolo... offf

www.colosseum.fr/album/ (pozele de pe net)

15 mesaje

daca mai cautati restaurante eu am gasit salon angel si este foarte ok mai ales ca au o promotie la meniu acum si chiar merita

15 mesaje

De la: cristinn, la data 2009-04-25 14:32:53alexia, am si eu o cunostinta care face la salon angel, nunta, pe 5 septembrie parca 2009, intr=o sambata. lor li se pare super. mai ales culoarea mov lila deschis calda, eleganta, tot. insa pe net eu nu vad spatiul in sine, larg total. pozele sunt doar la cateva mese si atat. ma interseaza cel mai mult ringul de dans, care nu se vede deloc in poze. oare exista? tu ce stii> si cat de mare e?

per ansamblu pare ff frumos salonul oricum!

buna este destul ring de dans dar nu apare in poze la fata locului este altceva
Fosta membra Kudika.ro
buna fetelor...noi am nunta pe 4 iulie 2009:) la restaurantul "La Marquise"din cadrul Bucharest Bussines Park...este un restaurant superb....elegant...cu o capacitate de 270 pers....este de vis...oamenii de acolo sunt extraordinari..speram sa iasa bine...k in rest.restautantul e de vis...casa de piatra tuturor@
Pagini: 1 2 3 4 >> Sari la pagina: