Setari Cookie-uri

Turbotequila Militari

Buna,

Stiti ceva despre restaurantul Turbotequila?
veronica2595
Postat pe 16 Noiembrie 2009 20:33
TurboTequila - noiembrie 2016: execrabil! Asa dezastru rar poti intalni.. inca sunt in soc ca exista asa ceva intr-o capitala europeana.. un asa ospatar necioplit, nesimtit, badaran.. nu m-am gandit ca voi intalni in secolul nostru.. un anume d-ul Aurel.. un om fara bun simt, de o nesimtire cum rar intalnesti.. a refuzat sa ne dea parola de la wi-fi cand l-am intrebat, ne-a aruncat mancarea pe masa mai rau ca la caini, iar la plecare a tipat dupa noi ca nu mai prinde ratb si nu are bani de taxi.. in restaurant i se permitea accesul unui asa zis vanzator ambulant de carti care ragaia si isi baga degetele in nas, lua bautura de pe mesele clientilor, acest "domn" Aurel ii permitea accesul.. Oribil!.. sa bei o bere pe bordura este o alegere mult mai buna decat acest "restaurant" cu asemenea note in lumea virtuala.. voi scrie pe absolut toate site-urile despre aceasta experienta neplacuta si sper sa aiba la un moment dat nota meritata.. ptr turbotequila ar trebui nota negativa in absolut toate privintele! daca ospatarii sunt iesiti din pestera, ar trb sa le spuna cineva ca s-a inventat masina de spalat vase, poate vor avea si ei tacamuri curate intr-o zi!!!
M__d__lina_Tonca_1
Postat pe 17 Noiembrie 2016 15:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
de unde imi cumpar voalul? 1 De la: allyy 24 Octombrie 2008 16:22
UNGHII FALSE-GENE FALSE 2 De la: irisey 16 August 2010 22:19
cadouri pentru toata familia 2 De la: cassey_tarot 18 Mai 2010 14:37
CEDEZ RESTAURANT CITY TULCEA - 11.09.2010 1 De la: ioana_jinga 7 Mai 2010 13:13
ofer toate pregatirile pt petrecerea burlacilor 1 De la: Dj_Luka 23 Iunie 2010 21:39