Setari Cookie-uri

TIARA... CU SAU FARA?

De la: Andalussya, la data 2009-02-12 10:00:58EU AS ALEGE O COAFURA LEJERA (IN FUNCTIE DE SEZON) IAR IN LOC DE TIARA NISTE FLORI DE ORHIDEE ALBA AR MERGE NEMAIPOMENIT SUCCES

INSA EXISTA BIJUTERII PENTRU PAR CARE SUNT FOARTE GLAMOUR SI FINUTE INSA ACESTEA DE REGULA IMPUN LIPSA VOALULUI


nu neaparat!!!
iulik_flore
Postat pe 12 Februarie 2009 13:37
fetelor uitati aici sfaturi si rochite ultile pentru mirese!!!!
este chiar interesant, se regasesc multe dintre intrebarile siraspunsurile pe care voi le-ati postat aici pe site

http://www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Rochii_de_mireasa_in_functie_de_anotimp_si_local/pagina-2.html
iulik_flore
Postat pe 13 Februarie 2009 10:21
ce e tiara?stii pe cineva care a fost in portugalia,fetita mea cea mica merge luna viitoare cu scoala si nu stim sigur daca trebuie pasaport????????unii zic ca da altii ca nu???????? mersi
kudika081801
Postat pe 13 Februarie 2009 14:01
De la: Andalussya, la data 2009-02-12 10:00:58EU AS ALEGE O COAFURA LEJERA (IN FUNCTIE DE SEZON) IAR IN LOC DE TIARA NISTE FLORI DE ORHIDEE ALBA AR MERGE NEMAIPOMENIT SUCCES

INSA EXISTA BIJUTERII PENTRU PAR CARE SUNT FOARTE GLAMOUR SI FINUTE INSA ACESTEA DE REGULA IMPUN LIPSA VOALULUI


gresit andalussya!!!

da-mi voie sa te corectez!

bijuteriile ptr par nu impus absenta voalului!

cine ti-a spus tine prostia asta?

ar fi ok k inainte sa faci o afirmatie pe acest site sa te documentezi.

nu din alt motiv, insa uneke mirese pot lua de bun ceea ce ai spus tu

o zi frumoasa sa ai

iulik_flore
Postat pe 23 Martie 2009 15:22
http://www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Cele_mai_frumoase_diademe_si_voalete_pentru_mirese.html

superbbbbbbbbb uitati-va aici!!!!!!!
iulik_flore
Postat pe 24 Martie 2009 12:24
vroiam sa te intreb daca mai ai rochita de mireasa ?
daca o mai ai a poti sa mi-o imprumuti si mie .?
grace000784
Postat pe 9 Aprilie 2009 14:43
Da
Intradevar o tiara cu perlute si cu floricele miam luat si eu si e superba .Prima data miam dorit sa-mi pun floare int-o parte dar daca coafeza pe care inca nu am ales-o nu se pricepe foarte bine sa o prinda si sami faca cocul asa cum imi doresc mias strica toata ziua. De exemplu eu o sa ma machiez singura pentru ca din experienta altora eu stiu cel mai bine ce ma prinde .Asa si cu cocul stiu exact ce imi sta bine iar tiara ce miam luat-o este super finuta .Nu e incarcata si intradevar sper sa fiu ca o printesa. Asa ca in concluzie trebuie sa probati sa vedeti ce vi s-ar portivi in functie de personalitate rochie si stil .Bafta la cautat si casa de piatra tuturora .
kudika099559
Postat pe 14 Aprilie 2009 09:20
asa e grace
iulik_flore
Postat pe 14 Aprilie 2009 12:38
Si eu sunt pentru tiara! E singura zi in care o poti purta si eu cred ca imi va sta foarte bine cu ea...Am probat cateva pana acum dar mai caut.Vreau una mai simpla si mai micuta, nu una mare...Succes fetelor!
evelinne
Postat pe 13 Mai 2009 22:42
http://www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Boleroul_piesa_de_rezistenta_pentru_mireasa_.html

fetelorrr eu vreau o tiara care sa semenene cu a unei printese, regine

stiti de care zic?

da' nu prea am gasit prin magazine

numai pe site-uri
iulik_flore
Postat pe 14 Mai 2009 11:57
De la: elly, la data 2008-09-29 18:31:45cred ca nunta este unicul moment in care iti permiti sa porti tiara... doar daca nu esti regina... Parerea mea este sa profiti de o asemenea ocazie si sa o alegi ca pentru acest moment unic. ai dreptul sa fii printesa unei seri!


este foarte adevarat si eu cand am fost mireasa pe aceasta idee m-am dus - flori in par poti sa-ti pui oricand

laura02maria
Postat pe 21 Mai 2009 11:40
Daca ati ramas in urma cu achizitionarea cadourilor, intrati pe www.evermarket.ro
Aici puteti gasi o gama larga de cadouri la preturi avantajoase.
Va astept!
lif3_dr3am
Postat pe 19 Decembrie 2009 16:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
rochie de mireasa 1 De la: railia22 28 Septembrie 2010 22:01
Vand rochie mireasa Mirandi 2 De la: Nahier 3 Mai 2009 01:20
Am nevoie de putin ajutor 1 De la: SahinGeo 12 Septembrie 2009 20:20
Vand rochie de mireasa superba Demetrios 2751,aruncati o privire 2 De la: cj25har 17 Iunie 2010 03:40
VAND ROCHIE DE MIREASA PRONOVIAS-BARCELONA DEOSEBITA 3 De la: julianaaa 7 Septembrie 2010 01:13