Setari Cookie-uri

a-pro-pos, ce parere aveti de sexul virtual?

are aceeasi valoare ca cel real? ma refer in plan sentimental... daca un el face asta desi are o relatie, este probabil la fel de grav ca atunci cand ar face-o... live...
elissa_grace
Postat pe 19 Septembrie 2008 14:35
sincer...eu tot infidelitate o numesc....
caurea_grace
Postat pe 20 Octombrie 2008 13:47
IMI PLACE CUM ESTI SI O SA AI DE CXASTIGAT DACA ESTI ASA

Postat pe 9 Decembrie 2008 06:02
eu nu stiu ce sa zic....poate tot infidelitate este....insa nu consider ca e asa de grav ca atunci cand e live....asta gandesc acum....
AlinaStoichiciu
Postat pe 18 Decembrie 2008 12:58
tre sa fie mishto daca il faci cu partenerul care se afla la nuj cate sute de km si nu v-ati mai vazut de cateva luni......asa sunt de acord.... dar de aici si pana a fi de acord sa faca el cibersex cu nuj ce pitzipoanca gasita pe interet caruia ii spune ca e necasatorit si are nuj ce firma si un BMW seria 6.....nu mai e asa de frumos.... nu mi se pare normal sa-l stiu ca-si face l_ _ a in fata pc-ului si combina pustoaice... ca o femeie serioasa n-ar face asta cu un necunoscut...
rocsanyk3
Postat pe 20 Decembrie 2008 02:32
pai eu cred ca-s 2 situatii:
Una in care el face sexvirtual cu o tipa de pe net la aleasa nimereala ( ceea ce nu mi se pare tocmai ok) si a doua cand este la distanta de sotia ta si vrea sa aiba parte de ceva actiune.( ceea ce e ok daca ambilor le face placere )
Oricum eu cred ca nimik nu se compara cu ceea ce se intampla cand esti face to face:)
flururas
Postat pe 4 Ianuarie 2009 15:33
:)) vrea sex virtual nu-i nimik o facem si p asta.. eu ma duc in mansarda si el in livng.
Iar daca ar fi sa vb cu alta indiferent ca e virtual sau live eu tot infidelitate o numesc, pentru ca daca eu as face la fel nu cred ca ar considera ca a fost doar de fun... asa de fun puteam sa o facem amandoi
BlackRoses
Postat pe 27 Februarie 2009 16:32
De la: proxy1985, la data 2009-02-27 16:32:06:)) vrea sex virtual nu-i nimik o facem si p asta.. eu ma duc in mansarda si el in livng.
Iar daca ar fi sa vb cu alta indiferent ca e virtual sau live eu tot infidelitate o numesc, pentru ca daca eu as face la fel nu cred ca ar considera ca a fost doar de fun... asa de fun puteam sa o facem amandoi


rocsanyk3
Postat pe 1 Martie 2009 15:24
Eu am facut-o virtual cu viitorul meu sot si mi s-a parut suuuper...ceva altfel ma bucura ca el a fost foarte incantat si arata suuuper sexy pe camera wb
raluk4coco_grace
Postat pe 30 Iunie 2009 20:01
tarot_healthy
Postat pe 10 Noiembrie 2009 18:36
Clar tot infidelitate, poate data viitoare se impiedica si real.
mai bine incearca tu o sceneta senzuala poate uita de internet.
sunnydays_grace
Postat pe 29 Noiembrie 2009 10:29
DRAGELE MELE , AM O VESTE PENTRU D-VOASTRA.... EXTREM DE MULTI BARBATI , CASATORITI SI NECASATORITI AU RELATIII VIRTUALE CU FEMEI DIN TOATE COLTURILE LUMII, ELE NEFIIND NEAPARAT FEMEI PIZIPOANCE STUPIDE SI FLLAMNDE DE BANII LOR, NICI PE DEPARTE........ SUNT RELATII CARE SE BAZEAZA DE MULTE ORI PE NEVOI NESATISFACUTE DE DUMNEAVOASTRA DOAMNELOR...... SOTIII!!! DIN PACATE BARBATII SUNT DESTUL DE LASI IN A-SI ASUMA SENTIMENTELE LOR SI SE COMPLAC DE MULTE ORI IN RELATII ULTRANESATISFACATOARE, DIN CELE MAI MULTE PUNCTE DE VEDERE..
CA SA REVIN LA TOPICUL NOSTRU SEXUL VIRTUAL POATE FII CONSIDERAT O FORMA DE SEX PROTEJAT...INSA TOT SEX SE CHEAMA CA ESTE ATATA TIMP CAT ARE LOC O FINALIZARE DE AMBELE PARTI ,
MAI ALES CA ACOLO UNDE SE REPETA CU ACEEASI FEMEIE CU CARE SA FIM SERIOSI TREBUIE CA S0A STABILIT O LEGATURA , DECI O RELATIE......E O CALE CONTEMPORANA DE COMUNICARE SI POATE MAI PERICULOASA DECAT CEA DIN REALITATE PENTR CA ARE POSIBILITATEA SA DESCHIDA SI SUFLETELE NU NUMAI PICIOARELE........
CONCLUZIE!!!!

DA, SEXUL VIRTUAL ESTE TOT SEX. TOT TRADARE SE CHEAMA ATATA TIMP CAT AFECTIUNEA LUI SE REVARSA IN ALTA DIRECTIE, DORINTA LUI SI PASIUNEA PE CARE O SIMTE SI E REALA ... CE SIMTE E REALITATE NU FICTIUNE!!!!!
merut
Postat pe 24 Ianuarie 2010 13:29
Adica cum "sex virtual"???? Sunt niste lucruri pe care nu pot sa le percep cum ar fi chestia asta cu sexul virtual, relatiile sexuale intre barbati si cele intre femei, bisexualitatea.
miresssssica
Postat pe 22 Aprilie 2010 15:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Soacra buna sau rea? 15 De la: kudika_26600 22 Ianuarie 2013 17:04
FILMARI FOTO NUNTA 4 De la: kudika_14596 21 August 2012 14:50
Ce sa facem daca sotul are o pasiune sa joace la cazinouri? 24 De la: Radu_Simy28 9 Iulie 2013 15:07
credeti ca un barbat si-ar lasa sotia pt amanta? 707 De la: carmen79 5 Ianuarie 2021 20:12
povestioare cu talc 3 De la: bastiuta 9 Decembrie 2008 19:03