Setari Cookie-uri

Test de fidelitate inainte de nunta?

am o prietena, relatia ei era minunata, nu avea motive sa se indoiasca de prietenul cu care urma sa se casatoreasca, doar ca... stiti ca noi fetele avem cateodata un feeling care chiar daca e nemotivat, e puternic, ca o intuitie, o premonitie... asa ca l-a incercat cu un test de fidelitate cu o prietena frumoasa pe care el nu o cunostea... dupa doua luni de discutii minore pe mess, a cazut in "plasa"... oare testele de fidelitate isi au rostul? chiar si asa, parerea mea e ca nu, daca ajungi sa te indoiesti, sa simti ca ceva poate nu merge, mai bine... lasa
amalia79_healthy
Postat pe 22 Ianuarie 2009 21:48
parerea mea este ca daca ajungi sa te indoiesti de pers draga inseamn ca ai un motiv...urma sa ma casatoresc cu prietenul meu peste 4 luni si din senin imi spune ca ii este frica si nu mai vrea.am anulat nunta...crezi ca nu as avea motive sa ma indoiesc de el?as incerca orice sa vad daca are pe altcineva dar nu prea am cum,eventual daca imi angajez o prietena ca el imi cunoaste prietenele...ce e cel mai ciudat,nu oleaca in oras fara mine.dar si asa tot este ceva ce ma face sa ma indoiesc.nu prea ai de unde sa sti ce face prietenul tau cand nu esti langa el...eu am patit-o de cateva ori si nu prea ma mai incred in nimeni!incercandu-l poti avea o surpriza placuta nu neaparat una neplacuta
cheregi_andreea
Postat pe 23 Ianuarie 2009 08:58
stii cum e?
Toti barbatii sunt la fel... mai devreme sau mai tarziu.... vor calca stramb... sunt ferm convinsa... Inainte de nunta sau dupa nunta... o vor face.... La ei la barbati e doar vb de cele mai multe ori de distractie infantila si poate nu vor sa raneasca pe nimeni... dar.. io una..... nu mai am incredere in nimeni si nimik... de ce?
momentan sunt implicata intr-o relatie, iar el mi-a spuns de mai multe ori ca nu ma va insela niciodata.. Rare sunt speciile care se tin de cuvant....
Fostul meu prieten de ex (cu care am fost 5 ani) intotdeauna imi spunea ce avea pe suflet... era foarte sincer... foarte deschis... faceam tot felul de glumea pe seama celui care imi facea avansuri sau celei care se uita mai insistent la el.. am depasit bariere inhibitorii de multe ori si am avut foarte mare incredere in el.... Pana cand,plecata din oras pentru 2 luni la un curs de specializare(timp in care ne-am vazut de 2-3 ori) s-a produs inevitabilul... Cand m-am intors acasa, aud ca primeste un sms pe tel.. El imi zice sa vad despre ce este vb... Era sa mor efectiv cand am vazut ca mesajul venea de "o" tipa si suna cam asa... : m-am simtit extraordinar cu tine si m-am indragostit de tine esti trandafirul meu.. si bla bla bla... si te iubesc... si.....
Jesus... nu vreau sa traiasca nimeni acest sentiment.... Ma rog.. cu scuze si cu asigurari ca nu s-a intamplat nimik si ca a fost vb doar de o iesire la un rest si un pupik de noapte bune si bla bla de genul... am trecut (sau nu) peste... sa-i dau o sansa.. o alta sansa ....dupa care....
simteam totusi insuflet i chestie care nu-mi dadea pace.. simteam ca totusi nu-i ok... Si l-am intrebat... care-i faza?
de ce am sentimentul acela...? ce s-a intamplat....
si imi recunoaste... ca... a facut sex cu fosta nevasta..(fusese casatorit si avea oo fetitza)...... Atat... concluziile va rogg sa le trageti voi....
Io nu am fortza sa-mi mai amintesc acele momente... cu toate ca au trecut 2 ani de-atunci... iar eu am un prieten cu care ma intzeleg ok.. si -l iubesc...
nu mai pot sa mai trec prin acele clime.. pt ca sentimentul acela de TRADARE si de RANIRE PROFUNDA... acel sentiment care te aduce la pragul disperarii.. si nu te mai lasa sa gandesti rational nimic... acel sentiment care te face sa te dai cu capul de pereti si sa te-ntrebi de ce si cu ce ai gresit? acel sentiment care te face sa mergi pe strada fara sa stii unde mergi... acel gol lasat in suflet si acea durere pe care o simti peste tot ... fara sa-ti dai seama de unde vine exact...Poate am deviat de la subiect.... dar este prima data cand vb despre acest lucru si m-a luat valu'... By the way... juraminte si cuvinte frumoase... si ..... tot acolo se va ajunge mai devreme sau mai tarziu.... imi pare rau..... dar... incredere trebuie castigata.... NImeni nu (mai) merita incredere gratuita... Va pup... si capu' sus...!!!
spidie
Postat pe 23 Ianuarie 2009 09:59
eu nu mi-as incerca viitorul sot,mi se pare ca asta este cea mai rea incercare de al tine sub papuc daca exista dragoste nu cred ca ma poate insela asa cum nici eu nu l-as insela pe el.aveti incredere in ei.asta trebuie sainvatam noi sa ii credem cand ne spun ca ne iubesc si puna la proba contrarie credeti tot asta.
MONYK_ADRIANA
Postat pe 23 Ianuarie 2009 10:04
De la: septembrie69, la data 2009-01-23 09:59:23stii cum e?
Toti barbatii sunt la fel... mai devreme sau mai tarziu.... vor calca stramb... sunt ferm convinsa... Inainte de nunta sau dupa nunta... o vor face.... La ei la barbati e doar vb de cele mai multe ori de distractie infantila si poate nu vor sa raneasca pe nimeni... dar.. io una..... nu mai am incredere in nimeni si nimik... de ce?
momentan sunt implicata intr-o relatie, iar el mi-a spuns de mai multe ori ca nu ma va insela niciodata.. Rare sunt speciile care se tin de cuvant....
Fostul meu prieten de ex (cu care am fost 5 ani) intotdeauna imi spunea ce avea pe suflet... era foarte sincer... foarte deschis... faceam tot felul de glumea pe seama celui care imi facea avansuri sau celei care se uita mai insistent la el.. am depasit bariere inhibitorii de multe ori si am avut foarte mare incredere in el.... Pana cand,plecata din oras pentru 2 luni la un curs de specializare(timp in care ne-am vazut de 2-3 ori) s-a produs inevitabilul... Cand m-am intors acasa, aud ca primeste un sms pe tel.. El imi zice sa vad despre ce este vb... Era sa mor efectiv cand am vazut ca mesajul venea de "o" tipa si suna cam asa... : m-am simtit extraordinar cu tine si m-am indragostit de tine esti trandafirul meu.. si bla bla bla... si te iubesc... si.....
Jesus... nu vreau sa traiasca nimeni acest sentiment.... Ma rog.. cu scuze si cu asigurari ca nu s-a intamplat nimik si ca a fost vb doar de o iesire la un rest si un pupik de noapte bune si bla bla de genul... am trecut (sau nu) peste... sa-i dau o sansa.. o alta sansa ....dupa care....
simteam totusi insuflet i chestie care nu-mi dadea pace.. simteam ca totusi nu-i ok... Si l-am intrebat... care-i faza?
de ce am sentimentul acela...? ce s-a intamplat....
si imi recunoaste... ca... a facut sex cu fosta nevasta..(fusese casatorit si avea oo fetitza)...... Atat... concluziile va rogg sa le trageti voi....
Io nu am fortza sa-mi mai amintesc acele momente... cu toate ca au trecut 2 ani de-atunci... iar eu am un prieten cu care ma intzeleg ok.. si -l iubesc...
nu mai pot sa mai trec prin acele clime.. pt ca sentimentul acela de TRADARE si de RANIRE PROFUNDA... acel sentiment care te aduce la pragul disperarii.. si nu te mai lasa sa gandesti rational nimic... acel sentiment care te face sa te dai cu capul de pereti si sa te-ntrebi de ce si cu ce ai gresit? acel sentiment care te face sa mergi pe strada fara sa stii unde mergi... acel gol lasat in suflet si acea durere pe care o simti peste tot ... fara sa-ti dai seama de unde vine exact...Poate am deviat de la subiect.... dar este prima data cand vb despre acest lucru si m-a luat valu'... By the way... juraminte si cuvinte frumoase... si ..... tot acolo se va ajunge mai devreme sau mai tarziu.... imi pare rau..... dar... incredere trebuie castigata.... NImeni nu (mai) merita incredere gratuita... Va pup... si capu' sus...!!!



Suna atat de dramatic ce zici tu,,,dar e atat de real...eu nu am trecut prin asta niciodata dar sper sa nici nu am ocazia....oricum ai dreptate: NIMENI NU MERITA INCREDERE GRATUITA.
mihaimelania20042
Postat pe 23 Ianuarie 2009 10:20
Incercat sotii,amantii,omorat soacrele,facut sex, pardon rut ,la intamplare .Voi rromankutile sunteti un real pericol social.Brrr.

Numai bine ramaneti in satele voastre si va maritati cu un taran,turnati la ploduri ,arati,semanati etc...

Postat pe 23 Ianuarie 2009 11:22
DUTE DRAQU CA NU ESTI NORMALA MADAME STEFAN BEIU
Cypcip
Postat pe 23 Ianuarie 2009 11:50
Atunci cand simti nevoia sa il testezi, inseamna ca ai un sambure de indoiala in suflet, si ca ai motive ... mai mari mai mici... depinde...
Si, in cazul asta da sunt de acord cu testatul...
De multe ori cautam sa ne mintim pe noi, si sa ii gasim celui de langa noi tot felul de motive care sa justifice unele lucruri pe care le face.
Dar cel mai bine e sa infruntam realitatea!
_alinaandreea_
Postat pe 23 Ianuarie 2009 12:45
Buna, eu nu mam gandit sa imi testez sotul inainte de nunta, nu am vazut necesar,am incredere in el(pana la proba contrara) dar...cu toate astea NICODATA NU SE STIE, sper ca sotul meu sa faca parte din categoria NU INSELATULUI(asta dc exista) .
madalina21
Postat pe 23 Ianuarie 2009 14:06
mai stefan cred ca tu esti acel taran...daca crezi ca a dori pe cineva numai pt tine inseamna a fi taran atunci succes mare sa torni tu ploduri la fiecare tarancuta cu care te vezi.tot cate 5 pe an
cheregi_andreea
Postat pe 23 Ianuarie 2009 15:16
De la: stefan_beiu, la data 2009-01-23 11:22:04Incercat sotii,amantii,omorat soacrele,facut sex, pardon rut ,la intamplare .Voi rromankutile sunteti un real pericol social.Brrr.

Numai bine ramaneti in satele voastre si va maritati cu un taran,turnati la ploduri ,arati,semanati etc...



Pardon!!!!???? Da' dumitale de unde vii???? Va da-ti seama de/despre ceea ce afirmati?????? Ah... cre' k veniti de la ''oras''... sau din ceva tzari straine.....
spidie
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:37
De la: cheregi_andreea, la data 2009-01-23 15:16:24mai stefan cred ca tu esti acel taran...daca crezi ca a dori pe cineva numai pt tine inseamna a fi taran atunci succes mare sa torni tu ploduri la fiecare tarancuta cu care te vezi.tot cate 5 pe an


Foarte tare!!!!!!!! da' oare e o "EA" ori un "EL".... Sa ne auzim cu bine!!!!
spidie
Postat pe 23 Ianuarie 2009 16:39
daca pe mine m-ar ruga o prietena sa ma dau la barbatul ei nu as accepta ...
mi se pare o prostie si de cele mai multe ori ajung sa se certe intre ele ... si ce ar zice viitoarea sotie daca cei 2 ajung la concluzia ca au foarte multe lucruri in comun, se potrivesc de minune si hotarasc sa ramana impreuna....au fost cazuri
rocsanyk3
Postat pe 24 Ianuarie 2009 02:10
in primul rand invata sa vb limba romana ca se zice plozi nu"ploduri"!si in al doilea rand ce ar fi sa ramai tu in prostia aia a ta care, by the way, e usturator de mare si daca nu te intereseaza subiectul mai trage ceva pe nas si du-te la nani ca esti cu vaca rau de tot!!!!!!!!
sentymary
Postat pe 24 Ianuarie 2009 21:49
scuze !!! mesajul era pt STEFAN cel destept si atoatestiutor!!!
sentymary
Postat pe 24 Ianuarie 2009 21:52
Fetelor e cea mai mare prostie sa-ti incerci barbatul!Si la fel de rau sa crezi ca nu te va insela!Sunt foarte,foarteeeeeee rar barbatii care nu o fac!Aceia sunt niste specii pe cale de disparitie.Parerea mea este ca ar trebui sa te stie de frica,ca altfel ti se urca in cap(cunosc caz cand sotia stia de amanta),dar nu sa devii exagerat de geloasa si posesiva.Eu am discutat pe tema asta cu prieteni de-ai mei,barbati,si au un fel de a privi lucrurile diferit.Am intrebat de ce isi inseala prietenele,sotiile,daca le iubesc si mi s-a raspuns ca fara un motiv intemeiat.Ca e o chestie care pt ei nu exista,a doua zi se intorc la viata normala.Pt barbati a insela inseamna atunci cand pun suflet,nu cand fac sex,iar iubita lor e cea care merita tot,etc...Insa altfel se pune problema cand deja exista o alta relatie de lunga durata,cand nu e doar o aventura si intervin sentimente din partea lui pt cealalta femeie.Aici o sa simtiti lipsa multor lucruri,mai ales ca barbatii se dau de gol usor.Cand va lipsesc multe lucruridin relatie,cum ar fi cele sufletesti si chiar cele materiale,atunci sa intrati un pic in panica.Dar sa-ti incerci barbatul e cea mai mare prostie!Foarte putini nu cedeaza mai ales daca femeia e servita pe tava!S-ar putea ca el sa nu-si mai aduca aminte nici cum o cheama a doua zi,iar voi sa pierdeti o casnicie.Eu l-am rugat doar sa nu simt nimic daca s-ar intampla ceva,altfel va simti si el,si cand spunasta nu inseamna ca ma voi culca si eu cu un alt barbat.sunt multe alte lucruri de ai face sa le para rau....Imi cer scuze daca am suparat pe cineva cu ce am scris mai sus!

-Tine ochii bine deschisi inainte de casatorie si pe jumatate inchisi dupa. (Benjamin Franklin)-
ann1981
Postat pe 25 Ianuarie 2009 01:03
De la: Cypcip, la data 2009-01-23 11:50:44DUTE DRAQU CA NU ESTI NORMALA MADAME STEFAN BEIU


Madame?Gresit scumpico,sunt mai barbat decat toti masculii pe care voi ii pacaliti .

Postat pe 25 Ianuarie 2009 14:55
De la: stefan_beiu, la data 2009-01-25 14:55:26
De la: Cypcip, la data 2009-01-23 11:50:44DUTE DRAQU CA NU ESTI NORMALA MADAME STEFAN BEIU


Madame?Gresit scumpico,sunt mai barbat decat toti masculii pe care voi ii pacaliti .







SIGUUUUR CA DA ASA E CUM SPUI TU!!!
Cypcip
Postat pe 26 Ianuarie 2009 11:39
asta crede el,poate nu cred ca noi da!!!!!!!
pt stefan beiu
MONYK_ADRIANA
Postat pe 26 Ianuarie 2009 15:03
De la: sentymary, la data 2009-01-24 21:52:37scuze !!! mesajul era pt STEFAN cel destept si atoatestiutor!!!


La un post de carabinieri ,o prostituata romanca tot asa se comporta ,cu multa violenta si verbala si fizica, desi se incerca, sub asistenta sociala sa fie ajutata sa se reintoarca ,acasa, in satul natal din Romania.Eu nu inteleg de ce sunteti asa de violente verbal impotriva mea, este cumva o rusine sa fii taranca si sa gresesti drumul in viata ?oare nu-i mai omeniste sa vezi unde gresesti in loc sa fii bestiala?

Postat pe 26 Ianuarie 2009 17:15
EU cred ca un barbat daca vrea sa-si insele sotia(prietena) o face,poti sa-i dai toate testele de fidelitate din lume ca le trece toate cu BRIO,dar nu la sexul masculin este problema,problema este la sexul feminin 70%,DEOARECE multe femei dupa un timp devin cicalitoare,si atunci respectivul isi cauta un refugiu unde este linistit,o femeie ar trebuii sa gaseasca tot felul de jocuri(sau alte lucruri gen)erotic/e pentru al surprinde.In acest fel barbatul ar fi mai atent la persoana de langa el.
td_vlad
Postat pe 28 Ianuarie 2009 10:12
deci e tot vina noastra? k sunteti voi infideli ? ..da ,cum sa nu...nu ca marea majoritate nu puteti gandi cu capul care trb,nu?....n-am fost inselata pana akm si sper sa nu mi se intample, dar cel putin am stabilit mereu de la inceput regula de aur : m-ai inselat,in sec a 2 a nu mai existi pt mine..e mai simplu asa ...
petrutza25girl
Postat pe 28 Ianuarie 2009 13:35
buna... participam la un concurs al carei tema este ¨spune-i un altfel de te iubesc¨ Daca va intereseaza si va place poza noastra intrati pe linkul urmator si votati-ne ... poate mai furati vre-o idee ...
pentru a vota nu trebuie sa iti faci cont... doar pui nota si codul de securitate si trimiti... e fosrte simplu... va asteptam pana pe 16 februarie

http://www.askmen.ro/Spune_i_un_altfel_de_Te_iubesc-alin_si_roxana-idC147-idM421.html
rocsanyk3
Postat pe 8 Februarie 2009 02:27
De la: td_vlad, la data 2009-01-28 10:12:49EU cred ca un barbat daca vrea sa-si insele sotia(prietena) o face,poti sa-i dai toate testele de fidelitate din lume ca le trece toate cu BRIO,dar nu la sexul masculin este problema,problema este la sexul feminin 70%,DEOARECE multe femei dupa un timp devin cicalitoare,si atunci respectivul isi cauta un refugiu unde este linistit,o femeie ar trebuii sa gaseasca tot felul de jocuri(sau alte lucruri gen)erotic/e pentru al surprinde.In acest fel barbatul ar fi mai atent la persoana de langa el.

Usor de zis ca femeia ar trebui sa caute jocuri sa arate nustiu cum sa fie calma si sexy etc.
Dar la faptul k are si ea servici, casa , copii de crescut etc nu v-ati gandit? K la fel k si voi e franta de oboseala, stresata, ingrijorata?
Cand e racit copilul nu stiu cati dintre barbati stau noaptea sa vegheze langa bebelus, dar mamele stau toate, sau fac lectiile cu ei cand sunt mai mari.
V-a trecut prin cap vreodata ideea k la fel k si voi si femeia se poate plictisi, poate avea nevoie de calm, tact, initiativa erotica etc?
Daca el nu face decat sa-si arunce lucrurile peste tot si sa se barbiereasca la 100 de ani ea de ce nu are dreptul sa nu mai fie atenmta la cel de langa ea, sa se uite si ea in alta parte? Si sa se apuce el atunci de romantisme, surprize etc !
bastiuta
Postat pe 8 Februarie 2009 21:58
E o mare prostie. Nu stiu ce barbat refuza o aventura, mai ales cand i se ofera pe tava.Si eu am stat de vorba cu foarte multi prieteni barbati, chiar si cu fratele meu si e asa cum spunea cineva mai sus. Ei nu considera ca fac nimic gresit daca au o aventura,
happycorazon
Postat pe 2 Mai 2009 21:41
pt stefan:bai analfabetule,invata sa scrii inainte de a zice ceva!!!!si apropo voi barbatii sunteti noste jigodii care va ganditi doar la sex si va speriatii de viata!!voi va speriati ca sa luati viata in serios si pt voi viata e o joaca!!!!noi femeile vrem ceva puternic langa noi,vrem barbati care sa stie sa iubeasca cu adevarat,barbati care sa se descurce in viata,barbati care sa se sprijine si cu care sa putem face casa si sa ne impartim toate indatoririle fata de viata!!vrem barbati care sa ne aprecieze!!!
jos cu jigodiile ca stefan!!!si apropo,stefane,dute la mamica ca sa iti deie laptiuc de la tzatza
maslin_natasa22
Postat pe 4 Mai 2009 13:06
nu pot sa cred ca si aici se ajunge la asa ceva din cauza unora!!
MONYK_ADRIANA
Postat pe 4 Mai 2009 15:36
http://www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Ultimele_tendinte_in_materie_de_voaluri.html

PTR MIRESICILE INTERESATE DE VOALURI
iulik_flore
Postat pe 5 Mai 2009 11:12
De la: allyy, la data 2009-01-22 21:48:00am o prietena, relatia ei era minunata, nu avea motive sa se indoiasca de prietenul cu care urma sa se casatoreasca, doar ca... stiti ca noi fetele avem cateodata un feeling care chiar daca e nemotivat, e puternic, ca o intuitie, o premonitie... asa ca l-a incercat cu un test de fidelitate cu o prietena frumoasa pe care el nu o cunostea... dupa doua luni de discutii minore pe mess, a cazut in "plasa"... oare testele de fidelitate isi au rostul? chiar si asa, parerea mea e ca nu, daca ajungi sa te indoiesti, sa simti ca ceva poate nu merge, mai bine... lasa



un barbat nu va refuza niciodata o femeie frumoasa, mai ales daca ea arata ca este disponibila si el nu trebuie sa lupte pentru curerirea ei.
vasile_anastase
Postat pe 14 Iulie 2009 08:03
De la: septembrie69, la data 2009-01-23 09:59:23stii cum e?
Toti barbatii sunt la fel... mai devreme sau mai tarziu.... vor calca stramb... sunt ferm convinsa... Inainte de nunta sau dupa nunta... o vor face.... La ei la barbati e doar vb de cele mai multe ori de distractie infantila si poate nu vor sa raneasca pe nimeni... dar.. io una..... nu mai am incredere in nimeni si nimik... de ce?
momentan sunt implicata intr-o relatie, iar el mi-a spuns de mai multe ori ca nu ma va insela niciodata.. Rare sunt speciile care se tin de cuvant....
Fostul meu prieten de ex (cu care am fost 5 ani) intotdeauna imi spunea ce avea pe suflet... era foarte sincer... foarte deschis... faceam tot felul de glumea pe seama celui care imi facea avansuri sau celei care se uita mai insistent la el.. am depasit bariere inhibitorii de multe ori si am avut foarte mare incredere in el.... Pana cand,plecata din oras pentru 2 luni la un curs de specializare(timp in care ne-am vazut de 2-3 ori) s-a produs inevitabilul... Cand m-am intors acasa, aud ca primeste un sms pe tel.. El imi zice sa vad despre ce este vb... Era sa mor efectiv cand am vazut ca mesajul venea de "o" tipa si suna cam asa... : m-am simtit extraordinar cu tine si m-am indragostit de tine esti trandafirul meu.. si bla bla bla... si te iubesc... si.....
Jesus... nu vreau sa traiasca nimeni acest sentiment.... Ma rog.. cu scuze si cu asigurari ca nu s-a intamplat nimik si ca a fost vb doar de o iesire la un rest si un pupik de noapte bune si bla bla de genul... am trecut (sau nu) peste... sa-i dau o sansa.. o alta sansa ....dupa care....
simteam totusi insuflet i chestie care nu-mi dadea pace.. simteam ca totusi nu-i ok... Si l-am intrebat... care-i faza?
de ce am sentimentul acela...? ce s-a intamplat....
si imi recunoaste... ca... a facut sex cu fosta nevasta..(fusese casatorit si avea oo fetitza)...... Atat... concluziile va rogg sa le trageti voi....
Io nu am fortza sa-mi mai amintesc acele momente... cu toate ca au trecut 2 ani de-atunci... iar eu am un prieten cu care ma intzeleg ok.. si -l iubesc...
nu mai pot sa mai trec prin acele clime.. pt ca sentimentul acela de TRADARE si de RANIRE PROFUNDA... acel sentiment care te aduce la pragul disperarii.. si nu te mai lasa sa gandesti rational nimic... acel sentiment care te face sa te dai cu capul de pereti si sa te-ntrebi de ce si cu ce ai gresit? acel sentiment care te face sa mergi pe strada fara sa stii unde mergi... acel gol lasat in suflet si acea durere pe care o simti peste tot ... fara sa-ti dai seama de unde vine exact...Poate am deviat de la subiect.... dar este prima data cand vb despre acest lucru si m-a luat valu'... By the way... juraminte si cuvinte frumoase... si ..... tot acolo se va ajunge mai devreme sau mai tarziu.... imi pare rau..... dar... incredere trebuie castigata.... NImeni nu (mai) merita incredere gratuita... Va pup... si capu' sus...!!!



>
Oare dece se uita dupa alt efemei? Sa fie din cauza ca femeile devin prea obosite si incepe "sa le doara capul" subit?
vasile_anastase
Postat pe 14 Iulie 2009 08:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Perdeluta de lumini: feerie si eleganta 1 De la: Jannine 13 Iulie 2010 14:54
Analizele pt nunta 30 De la: Diamond_grace 26 Noiembrie 2016 15:50
de ce nu mai e asa de interesat ca la inceput? 26 De la: lorettagodeanu 21 Ianuarie 2010 20:31
SOT INFIDEL 116 De la: ___ 8 Februarie 2010 00:08
nunta mea cea traznita 23 De la: jadore 2 Martie 2010 16:07