Setari Cookie-uri

furnizori neseriosi

Dragele mele mirese,
da... mirese si nu viitoare mirese, caci suntem mirese din momentul in care am acceptat cererea in casatorie si pana in momentul zilei/noptii noastre magice... tin sa PROTESTEZ impotriva tuturor frunizorilor care isi bat joc, sau cel putin incearca, de un eveniment atat de important in viata noastra.
Exemplu:
ca orice mireasa care isi doreste sa iasa totul cat mai bine, si care nu-si doreste sa ramana cu rate la banca am facut un serios studiu de piata. Asa am ajuns pe un site in care un domn respectabil isi oferea serviciile de coordonare/organizare nunti si in plus oferea [contra sumei de 39 lei + taxe postale =47 lei] un CD care te-ar fi informat/invatat cum sa reduci coturile nuntii tale cu 50%.
Suma nu mi s-a parut a fi mare si gandind ca si numai jumatate din promisiune daca ar fi fost respectata ar fi facut banii, am facut comanda si am primit CD-ul.
MARE DEZAMAGIRE! Nu contine nimic folositor. Poze cu Paris Hilton si Catherine Zeta Jones, lectii de bune maniere, lista bisericilor si a unor restaurante din bucuresti, insiruirea unor meniuri si a unor bauturi, etc.

Iar la sfarsit, domnul cu pricina te anunta dezinvolt ca acele informatii care te ajuta sa reduci costurile nuntii la 50% sunt SECRET PROFESIONAL drept pentru care nu le poate dezvalui. Si daca pe tine , mireasa fraiera care ai cumparat CD-ul te intereseaza alte informatii, mai da niste bani telefonandu-i la numarul bla-bla-bla sau pierde ceva timp trimitandu-i e-mail la alt bla-bla-bla.
Eu l-am sunat, i-am spus ce cred de cd-ul lui si i-am luat banii inapoi.
Aviz celor care au mai cumparat sau care intentioneaza sa cumpere!!!
diyangel
Postat pe 16 Octombrie 2008 17:30

Ingenios mod de a face bani...
fantome
Postat pe 23 Octombrie 2008 15:50

escroci in tara nimanui .....
mikaela_ta_grace
Postat pe 1 Decembrie 2008 19:55
O dezamagire inseamna o noua experienta!!! Sunt foarte multi escroci care vor sa faca bani multi cu eforturi putine.
marykay
Postat pe 30 Ianuarie 2009 11:37
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 19:39
De la: diyangel, la data 2008-10-16 17:30:07Dragele mele mirese,
da... mirese si nu viitoare mirese, caci suntem mirese din momentul in care am acceptat cererea in casatorie si pana in momentul zilei/noptii noastre magice... tin sa PROTESTEZ impotriva tuturor frunizorilor care isi bat joc, sau cel putin incearca, de un eveniment atat de important in viata noastra.
Exemplu:
ca orice mireasa care isi doreste sa iasa totul cat mai bine, si care nu-si doreste sa ramana cu rate la banca am facut un serios studiu de piata. Asa am ajuns pe un site in care un domn respectabil isi oferea serviciile de coordonare/organizare nunti si in plus oferea [contra sumei de 39 lei + taxe postale =47 lei] un CD care te-ar fi informat/invatat cum sa reduci coturile nuntii tale cu 50%.
Suma nu mi s-a parut a fi mare si gandind ca si numai jumatate din promisiune daca ar fi fost respectata ar fi facut banii, am facut comanda si am primit CD-ul.
MARE DEZAMAGIRE! Nu contine nimic folositor. Poze cu Paris Hilton si Catherine Zeta Jones, lectii de bune maniere, lista bisericilor si a unor restaurante din bucuresti, insiruirea unor meniuri si a unor bauturi, etc.

Iar la sfarsit, domnul cu pricina te anunta dezinvolt ca acele informatii care te ajuta sa reduci costurile nuntii la 50% sunt SECRET PROFESIONAL drept pentru care nu le poate dezvalui. Si daca pe tine , mireasa fraiera care ai cumparat CD-ul te intereseaza alte informatii, mai da niste bani telefonandu-i la numarul bla-bla-bla sau pierde ceva timp trimitandu-i e-mail la alt bla-bla-bla.
Eu l-am sunat, i-am spus ce cred de cd-ul lui si i-am luat banii inapoi.
Aviz celor care au mai cumparat sau care intentioneaza sa cumpere!!!




si cum ai reusit sa-i iei banii inapoi?
Bluesky_grace
Postat pe 9 Mai 2009 18:52
L-am sunat si l-am intrebat unde sunt elementele promise pe site. Evident c-a dat-o in balbaieli dar, probabil stiindu-se cu musca pe caciula nu a comentat cand i-am cerut banii + taxele postale. Stia, probabil, ca de la protectia consumatorului si-ar fi luat-o rau
diyangel
Postat pe 10 Mai 2009 09:34
tarot_healthy
Postat pe 12 Octombrie 2009 06:09
PENTRU MOMENTE UNICE… VREI SA AI O NUNTA FRUMOASA SAU UN EVENIMENT CU TOTUL SPECIAL? NE OCUPAM NOI DE TOT CE AI NEVOIE PENTRU A FII MULTUMIT.VREI CA MOMENTELE SA FIE DE NEUITAT FARA SA AI PARTE DE GRIJI? POTI CONTA PE NOI,PENTRU CA PUTEM FACE VISUL UNUI EVENIMENT DE POVESTE SA DEVINA REALITATE! DECORATII DIFERITE EVENIMENTE! E-mail:mclapugean@gmail.com TEL:0721465264
Marry_grace
Postat pe 24 Martie 2010 19:45
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204 sau www.nuntacluj.page.tl
cj25har
Postat pe 9 Iunie 2010 10:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ROCHIA DE MIREASA LA A DOUA CASATORIE! 10 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:25
Aranjamente de flori naturale sau de flori artificiale la nunta? 19 De la: ffcorina 12 Februarie 2010 11:41
lap dance 9 De la: ilinca_gloria 7 Septembrie 2012 20:40
Monotonia mi-a acaparat casnicia. 47 De la: miky_aurash 13 Iulie 2010 15:10
Ce este cel mai important in meniul nuntii? 39 De la: Diamond 24 Iulie 2010 02:16