Setari Cookie-uri

Pe 22 august 2009 am avut nunta,daca va pot ajuta cu sfaturi,raspunsuri ,idei va stau la dispozitie.

Dap,trecu si nunta mea....a fost frumos dar a trecut repede Cu pregatirile nu a fost greu,avand in vedere ca am facut totul singuri,doar ca trebuie sa fi f ordonat si sa nu lasi totul pe ultima suta de metri(lucru care se mai intampla-recunosc),pt ca timpul trece atat de repede... Marturiile au fost cani+farfurioare de pamant(pt ca asta mi-am dorit din totdeauna;imi plac f mult lucrurile traditionale,nu si traditiile stupide),aranjamentele ffff simple....noi am gandit nunta ca o petrecere mai mare,nu ca o nunta traditionala,insa ce mi-am dorit cel mai mult,lucru care s-a si intamplat,a fost ca tata sa ma duca la altar(care s-a aflat pe pontonul restaurantului).Cu toate astea pot spune cu regret, ca nu au venit toti cei invitati...si chiar nu m-am asteptat la asta...insa ne-am descurcat...din pacate asta este lucrul cel mai IMPORTANT,de care trebuie sa tineti cont,DIN PACATE.Puteti sa cereti confirmare invitatiilor(daca vin sau nu,noi nu am cerut) insa si asa puteti avea surpriza neplacuta sa nu va vina lumea.Eu am trecut cu bine prin aceasta experienta si ma uit cu mare bucurie la poze si filmari. FERICIRE SI NUNTA FRUMOASA TUTUROR!!!
klarra
Postat pe 28 August 2009 16:15
casa de piatra! cum a fost la rest. cu plata,cine nu a venit , sa platit tot meniul sau doar aperitivul-
grace003710
Postat pe 3 Octombrie 2009 15:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Foto Video Trash The Dress - Poezia de asezat in rama 1 De la: eunescu09 28 Octombrie 2009 06:44
Pregatiri NUNTA 2 De la: bestbride 14 Martie 2010 21:03
fluturi albi in loc de porumbei 35 De la: andreeaaugustin_grace 23 Aprilie 2013 08:24
a facut careva nunta la Rin Grand Hotel? 2 De la: kudika_937107 7 Octombrie 2013 19:45
machiaje 9 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:23