Setari Cookie-uri

ce tematica ai alege pt o noapte a burlacitelor???

nu ai nici o idee?pai iti poti face doar vizitand site-ul de lenjerie intima cu vanzare online www.just4girls.ro sau asa cum nu se poate mai bine magazinul real din Bd Corneliu Coposu,nr 1B ,Bucuresti.
sweet_crssy
Postat pe 21 Octombrie 2008 10:55
acesta este site-ul meu de pregatiri pentru nunta.va invit sa va alaturati grupului si sa va inregistrati daca va face placere.multumesc! http://kentutza.at.ua/

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:25
Daca nu as fi casatorita,poate ca m-ati intelege in urma a celor ce va voi spune.Cu toate ca am 36 ani, am o sete nebuna de distractie.Niciodata nu am timp de asa ceva, deci, atunci cand prind momentul,caut sa ma simt cat mai bine.Imi respect sotul,dar nu dau in laturi de la cochetarii cu alti barbati, fapt pentru care ma face sa ma simt mai speciala.Multi nu inteleg gestul meu,dar va spun ca am o sete nebuna de conversatie si nu-mi place sa stau singura.Deci, ca sa nu o mai lungim: in noaptea de dinainte nuntii,distrativa fetelor cat puteti, faceti cele mai inimaginabile lucruri,iubiti la maxim si fara reticente....ce sa va mai spun, eusunt o persoana nonconformista, care iubeste tot ce



e bun si frumos si care marita chiar si pentru o clipa.
covete_monica
Postat pe 10 Decembrie 2008 11:46
deci, sa vedem, in primul rand nu a-si alege o noapte a burlacitelor, ci un weekend, unde sa iti petreci ziua la soare si noapte in cluburi distrandu-te, dar intr-un loc fermecator, anume in Grecia, Paralia Katerini, e super perfect locul, la un mic hotel Ifigenia.
Si cred ca va fii o reusita sa petreceti ,,noaptea burlacitelor,, in 3 zile si 2 nopti intr-un loc de vis.
Mi se pare o idee ideala, nu te vede si nu te stie nimeni, doar tu si pritenele tale,care trbuie sa fie de incredere, in cazul in care... Daca nu, e super si asa ca nu trebuie altceva sa fie distractie maxima ca si intre fete :)
lleucuta
Postat pe 10 Decembrie 2008 12:30
ehe....linda....buna ideea ta.....si mie imi place atat grecia cat si turcia......si cred ca sutn locuri minunate de petrecut acolo....am niste amintiri superbe.....deci acolo as recomanda....
AlinaStoichiciu
Postat pe 10 Decembrie 2008 14:17
nu ma intereseaza noapte burlacitelor pt ca yos deja pe jum casatorita! adica am facut cununia civila urmeaza nunta dar mi se pare o pierdere de timp parerea mea!
MIRESICA_ADY
Postat pe 11 Decembrie 2008 00:38
Eu raman pe pozitie: PRO pt o petrecere a burlacilor/ burlacitelor. Si pt mine e ff important ca din cand in cand sa mai existe astfel de seri: noi sa mergem sa topaim undeva,ei sa merga la vreun club sa admire animatoarele, la fotbal, nu conteaza... Important este sa mai aveti si activitati cu prietenii, o sueta cu fetele, o tura de vizitat magazine si cautat reduceri etc. Libertatea de miscare si increderea sunt foarte importante, nu creati lanturi.
fantome
Postat pe 12 Decembrie 2008 12:57
Am avut o super petrecere a burlacilor cu ajutorul celor de la jokeshop.ro !!! super costume !!! super petreceri!!!

http://www.jokeshop.ro/
fantasme_albe
Postat pe 6 Februarie 2009 15:36
nu as fi de acord cu o petrecere a burlacilor..prietenul a fost la una cand s-a casatorit prietenul lui si mi-a povestit ce s-a intamplat..unii dintre "prietenii lui a adus o c***a sa faca streaptease.l-au imbatat bine pe viitorul mire si nu a mai realizat ce face si a inceput sa faca prostii cu fata si pana la urma a dus-o intr-o camera.unul dintre acei buni prieteni i-a chemat iubita.va imaginati ce scandal a fost nu?sa iti prinzi iubitul cu o c***a inainte de nunta.nu sunt de acord cu astfel de libertate
ca il lasi sa mearga la film,la fotbal,la o bere e altceva,,dar nu acolo unde tu nu ai voie sa mergi.ca doar nu degeaba nu poti merge.nu aveam nici eu nimic inpotriva dar cand am vazut ce fac prietenii...sincer voi ati fi de acord la o astfel de noapte?eu una poate is mai inapoiata dar ce e al meu sa fie al meu
cheregi_andreea
Postat pe 7 Februarie 2009 10:20
eu nu sunt de acord ..o sa avem si noi o mica distracþie cu prietenii noºtri dar împreunã ...
angik_grace
Postat pe 9 Februarie 2009 20:29
In primul rind as crea o atmosfera deosebita. O incapere destul de mare, pentru a se simtii toate confortabil, destul de mica, pentru a nu ne simtii intr-o sala de amfitiatru, cu o muzica placuta (as analiza preferintele fiecareia), cu o plasma mare. As analiza preocuparile fiecareia, curiozitatile, intrebarile si prioritatile, apoi as incerca sa dau teme pentru a-si putea da fiecare cu parerea si pentru a putea fiecare sa-si extraga concluziile. As face in asa fel c-a atunci cind cineva nu doreste sa participe la una din discutii, sa poate face ceea ce doreste fara sa deranjeze pe nimeni. Nu-mi place sa ma intind la discutii, deoarece risc sa nu aveti rabdare sa cititi.
lucica04
Postat pe 3 Aprilie 2009 08:29
EU VREAU SA MI ADUN PRIETENELE PUTINE DAR .... NEBUNE SA MI PUN UN VOAL ROZ CU DIADEMA BIJUTERII MANUSI ETC SA MI PERSONALIZEZ UN TRICOU CU FOTO SI CU TEXTUL MAAAAA MARITTTTTT SI SA MERGEM IN DISCO
IN CONDITII NORMALE NU AS FACE O NU SUNT O FIRE EXTRAVAGANTA PT SEARA AIA FAC O EXCEPTIE SPER SA NE DISTRAM PA PA
andre_dany
Postat pe 10 Aprilie 2009 14:22
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 19:18
indiferent cum ar fii barbatii si asa is fac de cap! tot timpul! secretul consta in faptul ca , femeie trebuie sa tine hamurile!
nu va mai amagiti singure!si asa barbatii calca stramb!
de aceea eu sunt de parere ca si femeile trebuie sa faca la fel, in sensul ca ca si noi suntem oameni, si vream sa ne distram!avem acelasi drepturi cu barbatii!
seara in care spui adio la burlacie poate sa insemne si o petrecere in pijamale, sau o seara la disco, sau mai stiu eu ce.....
asa ca have fun, nu stati acasa ca curcile! suntem femei nu bibelouri!
grace_kelly_grace
Postat pe 30 Aprilie 2009 22:08
de ce credeti ca alte femeii, din tari mai vestice, fac petreceri de acest gen? de proaste?
oricum, mi-am dat seama ca multe romance, se complac in situatia de casnica, isi adora barbatul desi o trateaza ca pe o gaina, si nu fac altceva decat, aceasi rutina in gospodarie!
eu o sa-mi organizez aceasta petrecere, am sa ma distrez !!!!!!!!
ma gandesc de unde fac rost de un gigolo valabil!
oare cand femeia din romania intelege ca daca este sa fie, adica sa te insele sotul te inseala si fara sa stii, si cu alti prieteni comuni de fata, fara jena?
grace_kelly_grace
Postat pe 30 Aprilie 2009 22:15
nu trebuie sa asteptam sa ne maritam ptr a face o seara de distractie cu prietenele.....noi avem cate o seara a noastra cam o data pe luna, mai intai mergem la o terasa si apoi intr-un club.
am mai facut si cate un week-end intreg, a iesit super....
Dyana_24
Postat pe 28 Iulie 2009 09:14
cum sa ratezi asa o distractie? oricm o sa ai parte de fffff multi ani alaturi de viitorul tau sot, de interdictii fix cand vrei sa mergi cu prietenele in oras si chestii de genul asta, ca sa fim seriosi nu exista casnicie perfecta .
Eu mi-as strange prietenele si as pleca cu ele de nebuna cu masina si ne-am oprii unde e distractia mai mare (clar in alt oras). Asa nimeni nu stie unde suntem si am sta 2-3 zile si apoi as venii acasa cu forte proaspete. Pt ca sa fim sinceri o nunta implica mult timp si multa energie consumata.
agny
Postat pe 28 Iulie 2009 10:45
VAI DE CAPUL VOSTRU!!!!! E CLAR CA SUNTETI CU SORCOVA IN PLINA VARA....
darth_vader
Postat pe 9 Decembrie 2009 07:56
De la: andre_dany, la data 2009-04-10 14:22:12 EU VREAU SA MI ADUN PRIETENELE PUTINE DAR .... NEBUNE SA MI PUN UN VOAL ROZ CU DIADEMA BIJUTERII MANUSI ETC SA MI PERSONALIZEZ UN TRICOU CU FOTO SI CU TEXTUL MAAAAA MARITTTTTT SI SA MERGEM IN DISCO
IN CONDITII NORMALE NU AS FACE O NU SUNT O FIRE EXTRAVAGANTA PT SEARA AIA FAC O EXCEPTIE SPER SA NE DISTRAM PA PA


SUPER IDEEA,SA STII CA O POT PUNE IN PRACTICA,MERSI DE IDEE
PUSI
MONYK_ADRIANA
Postat pe 9 Decembrie 2009 11:42
ai dreptate andreea,asa sunt prietenii in loc sa se distreze dupa cum spun ei cheful burlacilor,ultima seara burlac ei cauta de fapt sa faca cat mai mari prostii,care lear putea face zilnic nu neaparat la un asemenea chef ca sa strice casnicia cuiva.eu cu viitorul sot ne iubim f.mult si ne povestim aproape tot si sami zica intro zi(stiinduse deja ca o sa facem nunta dar nu am stabilit data)ca prietenul lui cel mai bun la tot stresat intr-o seara sa mearga la femei si sasi faca de cap.deci nu aveti incredere in prietenii lui caci el chiar dc e nevinovat pt ca lau imbatat si a cedat pt noi ar fi un soc mare.eu nu stiu dc as putea ierta asa ceva.
ankaLoredana
Postat pe 9 Decembrie 2009 17:57
Eu am organizat diferite intalniri de fete, pentru ca bugetul era cam limitat si orice inchiriere de local, stripper sau ceva costa.. ma rog, ideea e sa te intalnesti cu fetele, prietene sau colege... si sa vorbiti macar tot felul de prostii.. pozitii, fantezii etc. si luati un cadou simbolic fetei care se marita.. Apreciaza gestul si e o amintire foarte faina.

Eu am avut o noapte de burlacite ca in filme.. intalnire acasa la una dintre ele.. pentru a ciocni o cupa de sampanie, poze si un cadou.. o rama foto funny cu miri in care am pus fetele noastre.. si apoi pregatiri pentru iesirea din oras.. fiecare fata a avut un mini voal.. ele au fost imbracate in culori inchise iar eu in alb. Atat am stiut despre petrecere, ca trebuie sa vin imbracata in alb.
M-au dus legata la ochi intr-un local, de fapt intr-un separeu.. au ajuns vreo 12 sau 13 fete.. nu ma asteptam sa ajunga toate.. prietena care a organizat ne-a pus sa bem cate o tequilla.. asta a fost fatala pentru multe dintre noi.. eu am scapat cu jumate de pahar.. sa nu ma ametesc prea tare, ca sa mai tin minte petrecerea.. Petrecerea a continuat cu probe pentru mine.. si a trebuit sa raspundem toate la intrebari de genu: in ce loc am facut-o prima data, unde as vrea s-o fac, cel mai neobisnuit loc sau pozitie etc. si pentru raspunsul bun am primit un tort cu o poza pe el.. asa mi-au dorit sa arate sotul meu.. un fel de brad pitt :D
apoi alte intrebari si alte cadouri.. o carte cu sfaturi pentru sot si sotie.. diferite maruntisuri cu referire la sex si instructiuni funny de utilizae.. ideea e ca toata seara am fost cu gura pana la urechi.. nu mai puteam de ras si mi-am schimbat parerea despre unele dintre fete.. nu ma asteptam sa fie asa deschise la minte.. Bineinteles ca am avut si o alta surpriza.. 2 stripperi.. dar care au fost foarte simtiti, nu m-au atins in locuri in care n-as fi vrut.. au fost foarte civilizati. aveam si eu aceeasi impresie despre petrecerile astea.. ca toata lumea vrea sa isi faca de cap.. dar pana la urma i-am luat la intrebari de ce danseaza, daca au iubite, daca le place ce fac, daca le-a placut vreodata de vreo viitoare mireasa etc.. Pe la 3 dimineata am mers intr-un club in care mie imi placea.. si am mai dansat vreo juma de ora.. si apoi la somn..
Am uitat sa zic ca a doua zi, de fapt peste cateva ore ma maritam.. Pentru ca am avut nunta in alt oras decat cel unde locuiesc nu a putut fi organizata petrecerea mai repede, decat vineri.. inainte de nunta.
Deci, cine se baga la organizat.. incercati sa faceti asta cu o saptamana inainte sau macar 2-3 zile, ca sa aveti timp sa va recuperati dupa..
Se subintelege ca am fost cam obosita la nunta.. noroc cu machiajul si lumina buna din local.. care m-au salvat.
adeana
Postat pe 11 Decembrie 2009 16:42
Super ideile
anamariaIepuras
Postat pe 25 Februarie 2010 11:17
Karaoke Party, Limo Ride sau doar o seara in club. Poate o seara gen "Hollywood Glam", unde puteti sa intruchipati toate un personaj preferat. Sau o seara Disney, cu filme animate si jocuri (ca intre fete).
O seara de gatit, cu premii.
O petrecere la piscina.
Orice alegeti, important este sa va simtiti ca intre prietene.
FOARTE IMPORTANT: NU VA LASATI TELEFONUL DESCHIS! Sau macar conveniti cu partnenerul sa nu va sunati reciproc din 10 in 10 minute! Asta chiar ar strica tot farmecul petrecerii!
Idei si teamtici mai detaliate aici:
http://www.avatarstuff.eu/blog/?p=625

Pentru alte idei interesante, dar si pentru suportul necesar organizarii acesteti petreceri, va stam la dispozitie!
Party All The Time - Avatar Stuff
avatarstuff
Postat pe 10 Mai 2010 09:27
Ofer spre inchiriere Limuzina pt NUNTA cu sofer. Chrysler C300 argintiu metalizat cu sofer. Tariful este 25euro/ora Urban fara limita de km sau extraurban plus costul combustibiluli.Tel de contact 0746762204
cj25har
Postat pe 10 Iunie 2010 11:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
lap dance 9 De la: ilinca_gloria 7 Septembrie 2012 20:40
Cedez nunta 9 octombrie 2010 56 De la: _oktober_ 11 August 2010 22:03
Dansatoare de muzica orientala!!!! 3 De la: cj25har 4 Iunie 2010 12:50
Restaurant Casa Romaneasca din Brasov 2 De la: Vandcostumeorientale 1 Iunie 2010 07:00
Sonorizare Brasov 5 De la: DJ_BV 19 August 2010 17:23