Setari Cookie-uri

pungi personalizate pt ce le dam sa ia acasa

Buna fetelor

Am si eu o intrebare, in special pentru fostele miresici. Ati avut careva pungi personalizate cu numele si data nuntii in care sa puneti cadoul pt acasa?
si daca da de unde le-ati cumparat? la noi se obisnuieste sa se dea pt acasa un tortulet mic sau o caserola de prajituri si o sticla de ceva. Si decat sa i le dai omului in mana e mai frumos intr-o pungulita personalizata cu numele mirilor...

Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:20
Draga mea, din ce am citit eu pana acum ca vrei sa faci exista posibilitatea ca o agentie de planificare a nuntii sa te ajute sa iesi mai ieftin. Ei au tot felul de relatii in toate ramurile conexe organizarii si tot felul de contracte de colaborare care le permit un anumit pret.
Poti incerca la tipografii, firme de publicitate, ateliere de pungi de cadouri.
Mai ai posibilitatea sa achizitionezi pungi de cadouri albe si sa lipesti o fotografie cu voi, sau scrieti mesaje personalizate cu un marker si va semnati.
fantome
Postat pe 7 Noiembrie 2008 16:30
Excelenta idee, la asta nici nu m-am gandit!
Eu voi incerca la o firma de publicitate, reclame..
EU voi da doar caserola cu prajituri, si voi include un plic cu o felicitare de multumire pentru participare... nu-i tare? :D

L.
machiajoradea
Postat pe 24 Noiembrie 2008 16:41
ba da interesant
iulik_flore
Postat pe 27 Noiembrie 2008 12:18
acesta este site-ul meu de pregatiri pentru nunta.va invit sa va alaturati grupului si sa va inregistrati daca va face placere.multumesc! http://kentutza.at.ua/

Postat pe 2 Decembrie 2008 01:27
si la noi se procedeaza cam la fel....numai ca eu o sa inlocuiesc caserola de prajituri cu o cutie de raffaello. iar a bautura voi da eterna tuica de prune...numai ca am nevoie de ceva sticle dragute (de sticla) si nu prea am gasit nimic...nu stiti nimic? pe unde as putea gasi? si la sticla voi prinde frumos un biletel cu multumirile....asa m-am gandit... ce parere aveti?
ditzeta
Postat pe 7 Februarie 2009 23:00
Buna fetelor! Eu am sa dau intr-o plasa personalizata un mic tortulet, o sticla PET de 0,5L tuica de prune si o alta sticla PET tot de 0,5L vin de casa. Dau aceste 2 feluri de bauturi pentru ca dispunem de ele. Nu dam nici un ban. Iar plasute, am scris pe site-ul cromatictipo@cromatictipo.ro si mia-u dat niste oferte foarte dragute de niste cutii personalizate si compartimentate. Am fost eu la o nunta la care s-au folosit aceste cutii-plasute si m-au impresionat. Puteti sa scrieti si va vor face oferta. Anul trecut era 1,7RON/buc. Spor la pregatiri!
Tassy_grace
Postat pe 8 Februarie 2009 10:04
producator de pungi de cadouri personalizate de la 1 ron pe bucata
0745128324
grace000160
Postat pe 6 Martie 2009 20:28
aici se da cadou prajitura frumos in cutituta cu fundita,bombonele albe,si cadou ca amintire,ceva de cristal,stopuri pt.sticla ,brelocuri etc.
kalis27
Postat pe 31 Martie 2009 07:30
De la: marianauzula, la data 2008-11-07 15:20:08Buna fetelor

Am si eu o intrebare, in special pentru fostele miresici. Ati avut careva pungi personalizate cu numele si data nuntii in care sa puneti cadoul pt acasa?
si daca da de unde le-ati cumparat? la noi se obisnuieste sa se dea pt acasa un tortulet mic sau o caserola de prajituri si o sticla de ceva. Si decat sa i le dai omului in mana e mai frumos intr-o pungulita personalizata cu numele mirilor...



FOARTE FRUMOS CA TE PREOCUPA CUM SA POTI FACE
SURPRIZE -CADOU CELOR CE PARTICIPA ALATURI DE VOI MIRII LA CEREMONIA CASATORIEI.

SUNTEM PRODUCATORI SI DISTRIBUITORI DE PUNGI DIN HARTIE - PENTRU CADOURI INTR-O GAMA DE DIMENSIUNI VARIATA CE POT FI SI PERSONALIZATE LA CERERE
CELOR INTERESATI pentru RELATII SI CONTACT
OFERIM URMATOARELE NUMERE DE CONTACT :
IULIA:0722.249.866
sau DANIEL:0723.079.987
VA ASTEPTAM !! ..E TIMPUL SA VA IMPLINITI VISUL
alba_julia2002
Postat pe 31 Martie 2009 21:48
superbeeeeeeeee

uitati-va cum sa va asortati buchetul in functie de rochie

http://www.flu.ro/articole/Moda_si_Stil/Cele_mai_extravagante_buchete_de_mireasa.html
iulik_flore
Postat pe 1 Aprilie 2009 12:23
olla! eu sunt din Sibiu...este un magazin aici care face cani personalizate,tricouri,pernute in forma de inimioara....iti pune ce poza vrei sau orice text...asa avem eu si viitorul meu sot 2 cani cu pozele noastre si scrie te iubesc... ma gandesc ca ar face si pe pungute...si puteti sa puneti si o poza cu voi cred....nu stiu ce sa zic. Daca vrei eu ma interesez si iti spun ca mi-ai dat si mie o idee sa fac asa...pupici dulci
andreeaaugustin_grace
Postat pe 1 Aprilie 2009 20:20
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 19:50
Multumesc pentru idee Tassy. Am transmis e-mail si am primit oferta. Sunt foarte dragute pungile. Pretul este de 1,6 lei si etichetele 0,3 lei. Foarte amabili! Ii recomand.
DaianaP
Postat pe 3 Iunie 2009 13:51
tarot_healthy
Postat pe 24 August 2009 14:18
Am fost la o nunta unde la final un ospatar oferea la usa la plecare fiecarui cuplu de invitati cate o cutie de bomboane de ciocolata fine, cutia arata demential! superba cu o funda mare si bomboanee dintre cele mai delicioase! celebrele Baci Perugina cu mesaje-ravas in interior; mi se pare ca s-u potrivit perfect! Cutii elegante cadou, cu bomboane de ciocolata cu ravase de dragoste in interior! super romantic!

Cred ca as recurge si eu la asa ceva! f mult bun gust si f eleganta treaba asta cu cutiile cadou de bomboane de ciocolata , mai ales ca erau tip cadou.. nu cutie simpla;

uite asa erau exact:
http://foto.cere.ro/album-foto-Baci+Perugina-46061.html

PS: si acum mai am cutia. e de f buna calitate si imi tin margelele in ea.
cristinne83
Postat pe 22 Octombrie 2009 15:29
buna. eu am nunta pe 21 august si m-am gandit ca la sfarsitul nuntii toti invitatii(fiekre familie) sa plece aksa cu o sticla de vin cu eticheta personalizata cu poza noastra, numele, data nuntii si un mesaj de multumire pt participare. si probabil pt rudele apropiate cateva prajiturele. de toata treaba cu sticla de vin personalizata se ocupa tata care are e prieten cu directoru de la murfatlar. sper s va placa ideea si de ce nu sa va inspirati. casa de piatra!!
dany3lla_grace
Postat pe 11 Februarie 2010 08:46
PS: prietena mea alina, a oferit exact la fel la cununia civila. fioecare familie a plecat cu cate o sticla de sampanie cu eticheta lor personalizata pe ea, poza cu ei 2,etc..
f frumos


cristinne83
Postat pe 12 Februarie 2010 13:06

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de un sfat 8 De la: cassey_tarot 11 Mai 2010 15:08
Superstitii haioase 113 De la: amalia79_healthy 26 Martie 2013 22:25
Traditie din zona Vrancea 9 De la: mikala 23 Martie 2010 15:56
Marturii-bratra rosie cu charm 2 De la: anageo25 14 Septembrie 2011 20:44
calcatul pe picior 45 De la: cassey_tarot 11 Mai 2010 15:08