Setari Cookie-uri

cosuletul cu cocarde si petale

eu n-am gasit un model interesant... toate sunt atat de comune... as vrea ceva ca o tesatura, elegant, eventual cu cateva strasuri... voi de unde l-ati achizitionat?

Postat pe 7 Noiembrie 2008 15:18
Eu le-am avut inchiriate de la firma care s-a ocupat de aranjamente.
fantome
Postat pe 7 Noiembrie 2008 16:31
de ce nu tzi le confectzionezi singura????si le faci cum vrei...desigur daca esti priceputa si ai timp...ia incearca????vei fi super madra de u daca iti ies cum ai visat

Postat pe 10 Noiembrie 2008 22:30
Cosuletul cumnatei mele a costat in jur de 40 de lei si s-a uitat cum arata de curiozitate.Sincer sa va zic era in cos pt paine care nu costa mai mult de 3 lei cel mult si invelit in tull si o esarfa alba si facut cu funditze.Cam atat a fost...Deci nu este asa de greu de confectionat credeti-ma:D
Puffy_grace
Postat pe 15 Noiembrie 2008 08:41
eu am gasit pe internet un site al unei firme care face tot felul de obiecte dragute din sticla, inclusiv marturii, cadouri pentru nasi sau cosulet pentru cocarde, www.vallettaglass.com. nu eram hotarata pentru ca mi se parea cam avangardist un cosulet din sticla, si nu din satin cum se obisnuieste, dar, asa cum mi-a raspuns cineva pe forum, e nunta mea si vreau sa fie deosebita
meet_me_upstairs
Postat pe 21 Ianuarie 2009 19:07
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 19:50
tarot_healthy
Postat pe 24 August 2009 13:38
fetelor eu mi-am facut singurica acel cosulet...poate nu e cel mai reusit dar pentru mine e f dragutz....asacum de altfel sunt si invitatiile si cardurile de multumire pe care le-am facut tot singurica ...aveti poze cu ele in album...
andrada2010
Postat pe 13 Ianuarie 2010 21:11
fetelor eu mi-am facut singurica acel cosulet...poate nu e cel mai reusit dar pentru mine e f dragutz....asacum de altfel sunt si invitatiile si cardurile de multumire pe care le-am facut tot singurica ...aveti poze cu ele in album...
andrada2010
Postat pe 13 Ianuarie 2010 21:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cu cat timp inainte de nunta se depun actele la primarie? 16 De la: Cassey 12 Noiembrie 2009 04:35
Coruptia iti afecteaza viata?! :( 1 De la: GangstaTear 16 Februarie 2010 00:06
Imi caut naºicã si naº 34 De la: Roxy_Unik_1 28 Iunie 2013 15:45
casa in Bucovina 4 De la: Titanika 18 Februarie 2012 10:29
Limuzina 6 De la: Cassey 22 Aprilie 2010 14:54