Setari Cookie-uri

unde comandam tortul miresei?

unde comandam tortul miresei?

Postat pe 14 Noiembrie 2008 11:09
LA COFETARIE
mimozapink
Postat pe 9 Ianuarie 2009 16:11
EU AM FACUT TORTUL DE NUNTA LA COFETARIA CLAUS DE LANGA PRIMARIA SEC TORULUI 1. ZILELE ACESTEA O SA PUN O POZA CU TORTUL PE CARE L-AM AVUT EU. A AVUT GLAZURA DIN MARTIPAN ALB SI A FOST DECORAT CU TRANDAFIRI DIN MARTIPAN ROSII.
carmela_grace
Postat pe 22 Ianuarie 2009 15:16
noi am comandat tortul la restaurantul la care am facut si nunta!!
intr-adevar..era restaurantul unui hotel de 4*..si aveau posibilitatea de a face tortul acolo..aveau si suportul pt tort.
mie mi-a fost frica de transportul tortului de la o cofetarie pana la restaurant..iar sa le transport in lazi..sau altceva...nooooo!!
....asa ca fara stres
byanka_2009
Postat pe 24 Februarie 2009 09:26
restaurantul nostru ne ofera tortul in pretul meniurilor...nu platim nimic in plus...colaboreaza cu Cofetaria Alice.
daca si-a facut cineva tortul acolo, astept pareri....
raly_uca
Postat pe 24 Februarie 2009 09:30
am facut proba de prajituri care au aceeasi compozitie cu tortul diplomat prin mai multe cofetarii iar singurul loc unde am gasit o prajitura buna a fost la supermarketul real deci de acolo fac comanda.au si modele foarte frumoase pentru tortul de nunta.
mihaelaonu
Postat pe 24 Februarie 2009 10:27
Pentru cele care sunt din Constanta, exista o cofetarie pe Unirii colt cu Rachitasi, (ultima strada pana la intersectia cu Soveja), se numeste Liliana. Acolo fac orice fel de tort dupa modelul adus de tine sau propus de ei, iar ceea ce este cel mai important este ca totul acolo este facut din ingrediente naturale, oua,unt, zahar,smantana,sarlote si creme fierte si nu praf amestecat cu apa cum se face acum in toate cofetariile. Este ultimul bastion de cofetarie traditionala.Noi am avut la acte tort cu crema de nuca si crema ganaj, adica ciocolata cu smantana, si ciocolata deasupra, era o nebunie de tort. Si la nunta am avut tort de sarlota de capsuni, o sarlota facuta cu smantana naturala si capsuni din ferma proprie a cofetariei, nu capsuni cu E-uri aduse din strainatate.Si preturile sunt normale ca la orice alta cofetarie. Nu fac reclama , daca vreti sa va convingeti luati cateva prajituri sau fursecuri de acolo si testati inainte.
Arlene
Postat pe 24 Februarie 2009 11:09
buna..si eu vreau sa l cumpar de la alice..imi plac foarte mult insa sunt din calarasi si e problema cu transportul cred nu?si suportul de unde il iau?de la cofetarie?se inchiriaza sau?daca stie cineva..astept raspunsuri..va pup
laura_chirea
Postat pe 24 Februarie 2009 11:25
Cofetaria Alice are prajituri super bune, insa nu imi plac cum arata torturile la ei. Nu mi se par foarte elegante, in special pentru nunti (pentru petreceri merge). Sora mea a avut tortul comandat la Cofetaria Ana si a fost ff bun si super elegant.
roxanastanciulescu
Postat pe 24 Februarie 2009 12:01
eu am fost o data pana acolo ca sa consult catalogul lor si am vazut f multe persoane care dupa cateva zile de la nunta veneau sa inapoieze suportul. e normal ca fiecare cofetarie sa aiba asa ceva...cel mai bine intra pe site-ul lor, cauta un nr de tel, suna-i si or sa te lamureasca daca poti sa-l comanzi si din provincie.
raly_uca
Postat pe 24 Februarie 2009 15:40
Stiu o coferari rare de tot se numeste alt-fel
vetuta_grace
Postat pe 25 Februarie 2009 11:45
Filmari si fotografii profesionale

Doriti sa retraiti magia din ziua nuntii voastre? Si toate acestea fara stres? Invitaþi-ne la nunta, iar noi va vom asigura cã puteti retrai aceasta zi speciala doar la atingerea unui buton. Nunta este cea mai importanta zi din viata ta. In timp, fotografiile si filmarea sunt singurele care va vor aminti de aceasta zi speciala. Pentru asta suntem noi, echipa cu peste 10 ani experienta in mass-media si in domeniul filmari si fotografii. Fie ca este o reclama TV, un videoclip sau o nunta, ImagineaNuntiiTale vine la toate evenimentele importante pentru tine! Oferim servicii de filmare si fotografiere la cea mai inalta calitate!

Pentru detalii complete despre serviciile noastre, va rugam vizitati site-ul: www.imagineanuntiitale.ro



Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati:
Telefon: 0724 568 370; 0764 388 860
E-mail: ataimagine@gmail.com; imagineanuntiitale@yahoo.com



imagineanuntiitale
Postat pe 27 Aprilie 2009 19:13
la restaurant
grace_alisa
Postat pe 23 August 2009 00:27
Pentru Brasoveni si Brasovence va recomand la maxim cofetariile CREMOLA pe calea Bucuresti si Iuliu Maniu 0268320555. Sunt cu adevarat superbe si la pariu ca nu veti gasi ceva mai convenabil. Eu le stiu Laboratorul e de nota 100+. CIAU
fada_grace
Postat pe 23 Septembrie 2009 09:22
Pentru Brasoveni si Brasovence va recomand la maxim cofetariile CREMOLA pe calea Bucuresti si Iuliu Maniu 0268320555. Sunt cu adevarat superbe si la pariu ca nu veti gasi ceva mai convenabil. Eu le stiu Laboratorul e de nota 100+. CIAU
fada_grace
Postat pe 23 Septembrie 2009 09:22
Pentru Brasoveni si Brasovence va recomand la maxim cofetariile CREMOLA pe calea Bucuresti si Iuliu Maniu 0268320555. Sunt cu adevarat superbe si la pariu ca nu veti gasi ceva mai convenabil. Eu le stiu Laboratorul e de nota 100+. CIAU
fada_grace
Postat pe 23 Septembrie 2009 09:22
Pentru Brasoveni si Brasovence va recomand la maxim cofetariile CREMOLA pe calea Bucuresti si Iuliu Maniu 0268320555. Sunt cu adevarat superbe si la pariu ca nu veti gasi ceva mai convenabil. Eu le stiu Laboratorul e de nota 100+. CIAU
fada_grace
Postat pe 23 Septembrie 2009 09:22
Pentru Brasoveni si Brasovence va recomand la maxim cofetariile CREMOLA pe calea Bucuresti si Iuliu Maniu 0268320555. Sunt cu adevarat superbe si la pariu ca nu veti gasi ceva mai convenabil. Eu le stiu Laboratorul e de nota 100+. CIAU
fada_grace
Postat pe 23 Septembrie 2009 09:22
Pentru Brasoveni si Brasovence va recomand la maxim cofetariile CREMOLA pe calea Bucuresti si Iuliu Maniu 0268320555. Sunt cu adevarat superbe si la pariu ca nu veti gasi ceva mai convenabil. Eu le stiu Laboratorul e de nota 100+. CIAU
fada_grace
Postat pe 23 Septembrie 2009 09:23
salut,sti si ceva preturi?
bianca900
Postat pe 30 Septembrie 2009 09:02
br.....mie de la capsa imi place :)
carla_cra
Postat pe 31 Martie 2010 21:30
Spuneti-va parerea...

http://www.grace.ro/comunitate/forum/view_topic/1564/Mireasa-blestemata-in-floraria-Iris-de-la-Universitate.html

Multumesc anticipat.
Diamond_grace
Postat pe 24 Iulie 2010 02:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna...ma poate ajuta cineva cu un sfat? 6 De la: Barbie30 23 Septembrie 2010 19:45
Parere formatie nunta. URGENT 6 De la: kudika_990205 3 Iulie 2015 19:03
Targ Nunti 2010 4 De la: marry 24 Martie 2010 19:40
Furatul miresei - un moft sau distractie 48 De la: Cassey 22 Aprilie 2010 15:04
Vand costume orientale! 2 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:41